0 oy
222 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar memnun kaldığınız anne bebek çantası aldığınız site varmı evden çıkamıyorum sipariş vericem kapıda ödeme olması lazım bir kaç yerden aldım iyi çıkmadı çabuk yırtıldı öyle olsun istemiyorum sipariş vericem korkuyorum istagramda alıp memnun kaldığınız site varmı

11 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından
İnstgramı bilmyorm benm de ilki yırtıldı ben de skip hop aldm taş gibi çıktı ikinciye kullanyorm 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım 2 senedir kullanıyorum hala sapasağlam 
0 oy
tarafından
Canım ben yanlış hatırlamıyorsam çiçeksepetinden almıştım fiyatı uygun diye şuan net hatırlayamadım farklı farklı yerlerden alışveriş yapınca neyi neden aldım unutuyorum ama çiçek sepeti diye hatırlıyorum ve bir sorunu çok şükür kullanıyorum 
0 oy
(1,309 puan) tarafından

image

orkiedog marka kullanıyorm çok memnunum bir sürü gözü var ve sapasağlam bu rengi çiçeksepetinde indirimde tavsiye ederim canım

0 oy
tarafından
Instagram dan aldım 20 aydır sapasağlam ama sayfayı hatırlamıyorum 
tarafından
(43 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
(43 puan) tarafından
Peki zahmet olmassa kullandığın modeli de atarmisin
tarafından
Postu kapatmazsan yarın atayım olur mu kızım uyuyor şuan dolapta
(43 puan) tarafından
Olur cnm sağol
0 oy
tarafından
Muca nın setini istemiştim sağolsun yengem almıştı hiç bişey olmadı hınca hıç doldurduğumda bana mısın demedi hiç patlamadı fermuar filan ben çok memnunum canım tüm ürünleri güzel bütçen nasıl bilmiyorum ama varsa onu almalısın
(43 puan) tarafından
Nerden aldın cnm hangi site istagramdami
tarafından
İnstagramda var canım ama oradan satışları var mı bilmiyorum  normal siteside var trendyoldada var satışları muca yaz google bak canım sitesinden çok güzel renkler var bendeki sarı olan hiç renktede canlılık atmadı çok güzel
(43 puan) tarafından
Tmm cnm kapıda ödeme varmi
tarafından
Hiç bilmiyorum kuzum o zaman
(43 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından

Hepsiburada dan aldım  sağlam duruyor

image

henüz kullanmadım

0 oy
(375 puan) tarafından
Uni bayb nin aldım baya sağlam 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Valla trensyoldan almıştım 18 aydır kullanıyorum ama hatırlamıyorum satıcısını pembe bi cantaydi
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende aldım 7 aydır kullanıyorum bir problem yok ben burdan mağazadan aldım 
0 oy
tarafından
Ben civilden aldim kapida ödemeli hemde cok kaliteli cok tamemnunum civil den sürekli yaparim alışveriş gayet kaliteli ürünler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 242 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
1 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayca_3535 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
15 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu

380,110 soru

11,379,246 cevap

34,864 kullanıcı

...