0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebis icin olani sizlerle paylaştım  o tamam 

Simdi kendim icin olan canta icerigini sizinle paylascam eksik fazla deyiverin bana ♥︎ 

2 Adet alt üst  takım onu düğmeli  pijama takimi

1 Adet sade alt 

1 Adet hastane terliği 

2 adet atlet

3 adet kilot

2 adet sutyen

3 adet çorap 

Göğüs pedi 

Gogus ucu kremi 

Iki adet hasta bezi . Yetemezse alınır 

Bir adet Hırka 

Bir adet havlu kağıt pecete

Bir adet kirli poşeti 

Eksik vs varsa bildirin canlar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İç çamaşırı fazladan al canım ne olur ne olmaz bir de depend alsan daha iyi olur 
tarafından
Canm normal circirtli bezler yokmu esim gitmis ondan almis yaa bende depend istiyordum
tarafından
Olsun canım olmazsa ondan alırsın sonra madem cırtlı almış
tarafından
Aynn cnmm  gerek olursa depend alir
(636 puan) tarafından
Ben yandan çıtçıtlı olandan daha rahat ettim sezaryen sonrası külot gibi giymek çok zor oldu ayak kaldırması Nescafe al bitter çikolata al eğer sezaryen olacaksa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabi ki makyaj malzemesi, tarak sakin unutma :)
(732 puan) tarafından
Yap valla ben yapmadım pişman oldum ikinciye inşallah:)
tarafından
Aynn cnm
tarafından
Dur bir de bebek için sarı yazma, bir de kendin için ince bir tülbent al, benim boynum göğsüm usumustu çok işime yaramisti, diş fircasi, macun, yine aklıma gelirse yazarım :)
tarafından
Tamam cnm sari tulbent aldimm . Bebege
tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(732 puan) tarafından
Hasta bezi genelde sezeryanda fazla gelmiyor yeter bana iki tane yetmişti göğüs pedi gereksiz diğerleri ise bende bu kadar götürmüştüm
tarafından
Tamamdir canmm cok sagol ♥︎
(732 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin minik isme karar verdin mi ☺️
tarafından
Baris alp (babasinin karari) :)
(732 puan) tarafından
Olsun bidahakini sen koyarsın güzel yinede
(770 puan) tarafından
Bende gögus pedı su gibi gitti valla. Suan 3-4 paket almayı dusunuyorum. Asırı sutum akıyordu ve sureklı degıstırıyordum. Bence her dogum cantasında olması gereken bir ihtiyaç
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sezeryan olmama rağmen 1 pakete yakın depend kullandım 2 tane az bence fırsat varken al çünkü doğum zamanında bir de onunla uğraşmayın derim. Onun dışında diğerleri yeterli geldi 
tarafından
Hastane kantininde de satiliyormus cnm lazim olursa ordan aliriz artk
tarafından
Hastene kantinleri dışarıya göre 2 kat fazla nerdeyse sen al dursun canim yanında
(2,610 puan) tarafından
Sen bilirsin canım öyle yap madem. Normal ped al bir de yanına oda lazım olur kanama çok olmazsa
0 oy
tarafından
Iç çamaşırı 5 6 tane olsun en az 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Özel hastane mi? Atıştırmak için bişiler alabilirsin, kuru kayısı üzüm fıstık fındık vs. Sıcak su imkanı olacak mı, bişiler içmek isteyebilirsin. Uzun gece pedi de bulundur, hasta bezin azmış, o da iş görür. 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Süt pompasıda al hayatım lazım olur belki yada göğüs ucunu çıkarmak için bişeyler ben bebeğin burun  aspiratörüyle çıkarmıştım
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Hastane çıkışında giymek için eşofman takımı al canım. Kahve al sezaryen olursa lazım olur at 2 tane Nescafe çantaya nolur nolmaz:) kilotta bence 2 3 tane daha koy fazla olsun eksik olmasın.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
12 cevap 279 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

377,718 soru

11,305,060 cevap

34,731 kullanıcı

...