0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Cok yavaşam kilomda var nasl yapabilrm bebek zaten yoruyor ama etrafmdakilere bakıyorm ben cok yavaşim yaaa nasl enerjik olucam aşırı hantalım tembelimmm :(

9 Cevaplar

0 oy
(4,444 puan) tarafından

Haha kiz guldurdun beni 14 aylik bende tembelim ama yavas degilim mecbur uyku saatlerinde islerimi yetistireyim derken lpgden benzine çekiyorum kendimi :P

(161 puan) tarafından
Vala buda komık
-Reklam-
0 oy
(323 puan) tarafından
Ahhh aynı aynı beeen benim de 3 ay oldu hiç bir şey yapasım yok bazen de yetişemiyorum 
(161 puan) tarafından
Cok cabuk yoruluyrm bide ben böyle degildm yaaa
(323 puan) tarafından
Yok ben hep böyleydim biraz daha arttı:D
(1,272 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim ya. Hiç bişe ye yetişemiyorum. Ben Bi odayı temizleyene kadar diğer yerler batıyor. :D
0 oy
tarafından
Kac kilosunki
(161 puan) tarafından
96 kiloyum  göstermyrm okadr
tarafından
Benimde elim yavas tir ya ama özenlinyaparim agir yaparim keske elim hizli olsa
(161 puan) tarafından
Bende öyleyim işte
0 oy
tarafından
Takviye kullanmalısın kuzum emziriyosan zade vitalin emziren anneler ürünü iyi gelmişti bana şuanda emzirmem azaldı c vitamini kullanmaya başladım büyüdükçe daha çok yoruyo çocuk
(161 puan) tarafından
Nasl takviye peki
0 oy
tarafından
Kiloyla yavasligin alakası yokki kuzenim taş çatlasa 50 kilodur onun 2 satte yaptığı işi ben karnım burnumda yarım saatte yapardım 
(161 puan) tarafından
Elim yavaş yaaa kiloda artk dogumdan sonra daha cok yoruyor
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Hepimiz o yollardan geçiyoruz canim yanliz değilsin. Bence kendini eleştirme. Bebek bakmak kolay degil. Insanin her zaman hali aynı olmuyor. Etrafimizdakilerin bize gösterildiği kadarini görüyoruz. Destek alan var, millete iyi görünmeye çalışan var, tabi duzeni oturtanda var. Ama merak etme. Bebek büyüdükçe cok hareketleniyor ve mecbur sende degisiyorsun ona ayak uyduruyorsun. Bence kendini gazla "yaparsin sen kizim":))
(161 puan) tarafından
Ayy teşekkür ederim duymak istediklrm
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benimde 3 ay olcak bende öyleyim bebek dışında hiç bir şey yapamıyorum eskisi gibi hiç değilim evimin düzeni kaçtı gitti hem çok üzülüyorum hemde çocuğum mutlu olsun yeter diyorum
(161 puan) tarafından
Öylee ya ama tuhafima gitti hep yorgunm yaa
(1,334 puan) tarafından
Bende hep yorgunum :)))
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Halsizlik vs varsa kansızlık veye vitamin eksikliğinden olabilir canım onlara bir baktır hemen hemen yakın dogumlarimiz ben de disarda öyleyim bunu da hem kilolara hem de uzun zaman dışarıya çıkmıyor oluşuma bağlıyorum 
(161 puan) tarafından
Bende öyle malesef ki
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Degerlerin düşmüş olabilir canim kan tahlili yaptır sonuca gore takviye vitamin,ilaca falan başlarsin.
(161 puan) tarafından
Galibaa öyle cogunlk öyle yazmiş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 216 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 771 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bilinmezkisi (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
0 cevap 118 göst.

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...