0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (455 puan) tarafından
53 kiloyla hamile kaldım 67 kiloyla doğuma girdim, şimdi 58 kiloyum her şey güzelde göbeğim var nasıl gidecek bu siz neler yaptınız 

3 Cevaplar

0 oy
(4,911 puan) tarafından
Gitmiyor cnm malesef vala bnm öyle hala buradanda bir çok kişi aynı şeyden muzdaribip
(455 puan) tarafından
Ben hayatımda hiç kilolu göbekli biri olmadım şimdi çok tuhaf geliyor gözüme , yıkkınım :/
(4,911 puan) tarafından
Vala bn veremeden hamile kaldım yine ;))) bakalım sonuç ne çıkar bilemedim  ;)
(455 puan) tarafından
İnsan bi yerden sonra aman evladım iyi olsun da varsın göbeğim olsun diyor ama bazende çok takıyorum , kabullenmek lazım heralde napalım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha yeni doğum yapmışsın, biraz toparlasın vücudun kendisini sporla toparlarsın merak etme.
(455 puan) tarafından
İnşallah ya, ne zaman başlayabilirim acaba spora
tarafından
Ben normal doğum yaptım, onu doktorun bilir ama 4 ablam var hepsi 2 çocuk doğurdu sezaryenle. Hiçbiri korse de kullanmadı, göbek de kalmadı. Kilonu verip karın egzersizi yapınca gidiyor merak etme, bir de ilk regl olana kadar şişkinlik de oluyor.
(455 puan) tarafından
Korse takmayı denedim ama dikişim ödem topladı onu takınca , inşallah egzersizle falan düzelir, zaten bedenimde anormal bi fazlalık yok sadece göbeğim var dışardan belli değil ama banyo yaparken falan kendim görüyorum var yani bi göbek oturunca falan
tarafından
Sporsuz olmuyor, benim göbeğim yok ama sporla sıkılaşması lazım, ister istemez kaslar yumuşadı.
0 oy
tarafından
Oğlum 22 aylık hala gitmedi o sezeryan göbeği. :/
(455 puan) tarafından
Normal kıyafetlerimle dışardan belli olmuyor ama dar giyince falan orda bi göbek var yani kendimi kötü hissediyorum :(

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 770 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bilinmezkisi (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kader_65 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 116 göst.
0 oy
4 cevap 272 göst.

378,105 soru