+1 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Artan zamlar yüzünden bez markasını değiştirdiniz mi?Biz hep molfik kullanıyorduk geçen ay sleepy indirimi vardı külot bez aldık hangisi artık uygun bulursak

10 Cevaplar

+1 oy
(12,492 puan) tarafından
Her ay farklı bez kullanıyoruz desem ;) 
(84 puan) tarafından
Artık bu hale geldi durum maalesef ama kesin en zararlı çıkan Molfix olmuştur))
-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Getirden kuponla alıyoruz canbebe alıyoruz canim en uygunu nerdeyse ordan alıyorum ama can bebe uyguna geliyor
(3,181 puan) tarafından
Kuponla nasıl alıyonuz canım
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Evet sleepy kullanıyordum.indirimde baby turco bulduk onu kullanıyoruz 1 haftadır.islak mendilde baby turco ya geçtik.
(2,357 puan) tarafından
Yok canım kalın değil sleepy gibi aynı. Kolu filan da yok yani ne kokusu yapacak 10 saat çocuğun altında aynı bezi tutarlarsa koku yapar tabi . Bende uzun süre tutmuyorum en kötü 3-4  saatte bir değiştiriyorum. Tavsiye ederim pişman olmazsın indirim olunca kaçırma. Sleepy ye o kadar para verme yani boşuna 5 aylık oğlum yeni geçtik baby turcoya. Bak ıslak medili de ben sleepyninkinden daha çok sevdim. Daha ıslak yani. Sleepy daha kuruydu.
(84 puan) tarafından
Kalıpları sleepy gibi dar mi yoksa Molfix gibi mi?
(2,357 puan) tarafından
Molfix kullanmadım da sleepy gibi
tarafından
Ama Baby turco daha pahalı 170 tanesi 240 lira ,3 numaranın . Sleepy de 210 tanesi 216 lira
(2,357 puan) tarafından
Canım valla ben e bebekte indirimdeyken aldım geçen ay. 48 tanesi 50 TL'ye aldık 5 ve 6 numarasını.
0 oy
(755 puan) tarafından
A101 bezi ile bebem natural arasında değişik kullanıyorum canım hangisinin ekonomi paketi denk gelirse eşim alır gelir
0 oy
(322 puan) tarafından
Benimde oğlumun poposu pek hassas çıktı canım yaa. İki bezli çocuk ağır geldi prima kullanıyorduk sleppy deneyelim dedik burnumuzdan geldi. Pişik oldu. Başka bez denemeye de korktum. Mecbur prima devam
(84 puan) tarafından
Hassas cilt tipi öyle maalesef tabiki bebişin sağlığı cildi önemli canları sağolsun))
(322 puan) tarafından
Aynen öyle canım  :)
0 oy
tarafından
Hep değiştiriyoruz Prima care ile başladık pampers aldık sonra sleepy bio oda pahalandi hemen arkasından bebem natural denemelik goon önlem ne indirime girerse onu alıyorum bir Sofia kullandım iyi amma ıslak bırakıyor çok BİM'in bezi yaramadı bir şokun bezini kullanmadım canbebeyi sevmedim evy baby kullandim .. inşallah bunlar bitmeden indirimli bez yine bulurum bez fiyatları dahada artmış 80 tane bez 250 TL nedir 
(84 puan) tarafından
Doğru gerçekten en saçma markalar bile pahalı artık goon nasıl bu arada külot bezini özellikle merak ediyorum
tarafından
Ben mavi paketten kullandım canım inceydi sarı paket nasıl hiç bir bilgim yok burada bulmak zaten çok zor mahalle marketine geldiğinde bir paket almıştım sonra birdaha hiç gelmedi .. sarı paket biraz daha kalındır diye düşünüyorum çünkü ücreti onun daha yüksek sanırım canım en iyisi şuan bebem natural benim gözümde :-)
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Uugundan ziyade memnunsuzluktan degistirdim mecbur. Dogum icin prima premium care almistim. Hep ciş sızdirdi. 3 paket oyle bi bitirdik, degisen birsey olmadi, hepsi sizdirdi.  Şuan molfix kullaniyorum çokda memnunum. Eger prima premium care alacaklar varsa fikir olsun diye belirtmek istedim.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Uygun ne bulursam alırım 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bebeğin poposu pişik olmuyorsa sknti olmaz da ama pişik olursa ozaman değiştirmek sknti olurdu bende arada dehistirytm mecbur herşey çok pahalı oğlum doğunca 5-6-7ay a kadar Molfix kullandım en son baktım çok pahalı daga almadım gerçekten bim şok bezi bile teki 2tl ye falan geliyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sleepy den soffia ya geçtim bnde 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 255 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 81 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.