0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Kızlar biz değiştirmek istiyoruz ama diyorum alyans bu oyuncak degl ama sadece yanları sivri olduğu için elimizi kesiyo biraz daha rahat olucagimiz bı alyans modeli düşünüyoruz ama. sonuçta nisanlanp evlilik yüzüğü diyorum bı yandan kafamız karsik:(

22 Cevaplar

+1 oy
(119,126 puan) tarafından
degistirmedim degistirmemde anisi var
(9,961 puan) tarafından
Kesinlikle alirken duz aldik zaten.
(119,126 puan) tarafından
bide esime aldim ilk ve tek sey alyansi hani bizde erkege damada bisi alinmaz yuzuk haric ama en onemlisi parasini rahmetli dedem vermisti bee sataman
(9,961 puan) tarafından
Ayy anisida cok guzel :) bizimkileride esim almisti ikisinide benim istedigim modeldi zaten. Supriz yapmisti bana. Tektasimida onlarida satamam ya. Ve bizden once bi kari koca gelip vermisler yuzukleri tertemizdi ama kullanilmamis. Kimbilir neden verdiler :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Değiştirdim hemde 3 4 kere sjjs su an ki kafama yattı bunu değiştirmem herhalde sjsj
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Sudeeeeeeğğğ
0 oy
(417 puan) tarafından

3 yıllık evliyim değiştim sade düz bombeli aldım şu standart olanlardan sene kac olursa olsun modasıda gecmıyor cokda zarif bence dahada degısmem :)

(417 puan) tarafından
Evet ve gercekden diğerlerine göre kat kat rahat yok gibi elinde keske ilk basta bende alsaymısm degısmezdım ama simdi asla isim bile yazdırdım benden bi parca artık :Dd
(2,438 puan) tarafından
Ne güzel :)) içide bombeli benimki yumuşacık :D
(417 puan) tarafından
Aynen sen bastan akıllılık etmissn :D
(2,438 puan) tarafından
Annem uyarmıştı :) ama zaten kesik kenarlılar hiç hoşuma gitmiyordu
(417 puan) tarafından
İyiymis valla :D
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Değiştirmeyin yenisini alın eskilerin hatırası var saklayın ben öyle düşünüyorum baklava desen aldık o zaman acemilik şimdi sade istiyorum 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Degistirmedim degismemde cok istiyorsam baska bi tane alirim sonucta anisi ayri benim icin
0 oy
(3,831 puan) tarafından
hamilelikte kilo aldim o yuzden eski alyansim olmuyordu . yeni alyans aldik
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Değiştirmedim hala durur. Biraz parıltılı gibi benimki işlemesi yani eşiminki sade. Bende sade istiyom dedim bi ara vazgeçtim sonra 
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Benim nişan yüzüğümdir hala 2014 Marttan beri aynı yüzük hatırası var satmak asla istemem ama benimki altın tektaş 
0 oy
(3,235 puan) tarafından
Modelini beğenmiyorum. Ama anısı var diye kıyamıyorum
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Ömrümün sonuna kadar takarım heralde. Esiminki olmuyor ona yenisini alacaz
0 oy
tarafından
Değiştirmedim
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Değiştirmedik dört sene bitti ayni çok seviyorum yüzüklerimi eşim begenmisti:D

0 oy
tarafından
Bende değiştirmek istiyorum ama olanı satmicam yeni alicam kalın olduğu için altı beyaz beyaz oluyor takmıyorum günlük beştaş ve tektasa iyi alıştım ikisini takıyorum 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Eşim ilk başlarda yok dedi. Hamilelik başlayınca kilo aldım parmaklarım şişti sıkmaya başlayınca değiştirdik.
0 oy
(4,859 puan) tarafından

image

Usteki benim yüzüğüm aynı bunun gibiydi ilk aldigimozda parmağımı sıktığı için 3 sene önce.esimle beraber gidip bı buyugunu aldık 

Diğer ince olanda annemin yüzüğü annem bana babamda ablama verdi alyanslarini hatıra kalsın diye

tarafından
Cok yakismis boyle ikili
(4,859 puan) tarafından
Tabi böyle ayrı durmuyor resim çekmek için böyle yaptım da soranlar niye iki alyans diyor zengin sandılar heralde beni :D vende anlatıyorum annem verdi diye bu yüzükler hem rahat hemde kibar duruyo nisanlanirkrn taşlı geniş aldım parmağım yara oldu hiç kullanmadım hala duruyor hatıra kalsın dedi sattirmadi esim
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Değişmedim. Sadece doğum sonrası bi ara kilodan yüzüğüm olmadı ince bi çıtır yüzük diyorlar ondan aldım bi süre taktim kilo verince alyansima geri döndüm ama eşim kendi alyansını gizleyeyim derken nereye koyduğunu unuttu bulamiyoruz benimki 14 senelik alyansım 
0 oy
tarafından
Değiştirip düz sade alyanslar var onlardan alıp takacam ama bu kullandığımda da eşimin ismi tarih yazıyor
0 oy
tarafından
Değiştirmistim kenarları parmağımı kesiyor uzun zaman oldu ama yine değiştireceğim biraz ince olanindan alacağım bu sefer şimdi buda parmağıma oturuyor takamiyorum 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Hayatta satmam değişmemde şimdi takmıyorum doğumdan kilo aldığım için saklıyorum 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,255 göst.
+1 oy
7 cevap 81 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 154 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak34 (84 puan) tarafından soruldu