0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Kızımın 2 yaşının dolmasına 40 gün falan kaldı 1 aya yakındır ki gece beslenmesinide sonlandırdım ... Ama uykusu değil düzelmek daha da berbat oldu,ve haylada memeyi versem emmek isdiyor ,uykulu olduğu için istiyor bence ... Kaç defa kalkıyor bur Allah bilir sallamakdan bir hal oldum biri bana akıl versin deliricem artık

6 Cevaplar

0 oy
(7,758 puan) tarafından
Yaaa benimki 2 yas 3 aylik 1 yasinda duzene girdi sabah 7 de kalkar 12 de ogle uykusu gece 10 uyur gecekeri hic uyanmaz bi sute uyanir icer geri uyur
(91 puan) tarafından
Benimki düzelmiyir ya ayakda mı sallıyorsunuz?
(7,758 puan) tarafından
Evet salliyorum uyuyor yerine yatiriyorum yani isdemesem uyur sirtini oksayarak uyuyor
-Reklam-
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Bizde dış dönemindeyiz 18 aylık kırk kere kalktı emzirdim ilaç verdim salladım yok şuan uyudu galiba ama gozumun içi alev alev yanıydı 
0 oy
(86 puan) tarafından
Gündüz emziriyor musun hala
(91 puan) tarafından
Tamamen kesdim gündüzü kaç ay öncesinden kesmişdim bir gece kalmışdı onuda kesdim tamamen
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim kizim neredeyse 30 aylik olacak hala dahs geve uykulari berbat son gunlerde 1de 2de uyumayi adet edindi bi de. Guzel uyudu dedigim gecelerde bile minimum 3-4 kere uyaniyo

Uyumadan önce ihlamur ya da melisa cayi icirebilirsin belki rahatlatir guzel uykuya gecmesini saglar. 
0 oy
(544 puan) tarafından
Kızım Temmuz da bıraktı memeyi kışa kadar dokunarak uyudu şimdi ise yüzüme dokunarak uyuyor.Ve kaç ay ısrarla istedi hala da daha arada anne emiyim mi diyor hayır diyorum kucağıma yatıp emiyor gibi yapıyor.Demem o ki 2 yıl boyunca onlar için duygusal bağ orası en önemlisi bu beslenmeden öte bu kadar istemedi çok normal sakin karşıla senin duygu durumun nasılsa o da etkilenir başka çözüm bulmaya çalış gel üstümde yatabilirsin dokunabilirsin sarılabilirsin ama emmek yk süt artık bitti diyebilirsin ve sallanamnı önermiyorum yeterince büyük bir bağımlılıktan kurtarıp diğerine geçme kitap okunayı dene yanına yatıp sarılıp uyumayı deneyebilirsin ben gece beslenmesini kestikten yaklaşık 3 hafta sonra kesintisiz uykuya geçti sonrasında da arada bir uyanıp ağlıyordu her gece olmasa da yani alışkanlık bırakmak onlar içinde zor birkaç ayı gözden çıkarmak lazım çoçuktan çoçuğa da değişir uyum süresi
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Aynizyiz dr. A gittik gece beslenme kes dedi yine ayni sali tekrar gidecem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 527 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde Zelal Hüseyin (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 565 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,301 göst.