0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından

Kasimda dogum yaptim saclarim avuc avuc dokuluyor heryer benm sac kilim dolu ustum basim hepe dusa girdigimde tomar tomar dokuluyor saclarim onu hafif acildi cok korkuyorum kel kalcm diye sebamedin sampuanini duydum denicem ne yapabilirim kizlar baska bu sureci yasayan varmi nezamana geciyor artik vucudumu bile taniyamiyorum 36bedendim sezeryandan sonra gobekte kaldi hic bir gysimin icinede giremiyorum bir cocuk dogurdum omrumden omur gitti :'(

14 Cevaplar

0 oy
(10 puan) tarafından
Ayni benim sacimi anlatmissin kokten qvuc avuc geliyo
(406 puan) tarafından
Evet bide kokten geliyor ya
-Reklam-
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ketoral sampuan iyi geliyor canim 
(406 puan) tarafından
Tesekkur ederm
0 oy
(179 puan) tarafından
Bende Kasım'da normal doğum yaptım. Bu aralar benim de çok dökülüyor. Elimi saçımda gezdiriyorum hep dökülüyor doğumdan sonra bazılarında saç dökülmesi olabiliyormuş ama bu normal birşey mi anlamış değilim. Zaten saçlarım seyrek iyicene azalıyor
(406 puan) tarafından
Benmde ince telli azcik kaldi elimi atiyorum sacm azcik
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Önce bi kan tahlili yaptır vitamin eksikliği olabilir bende aylardır öyleydim cuma günü yaptırdım demirim yerlerde sürünüyormuş 
(406 puan) tarafından
B12 iciyorum solgarin ama blmiyorm
(2,039 puan) tarafından
İkisi farklı canım sen bi yaptır yine o arada kullandığın şampuanı da değiştir ben bu ara gliss kullanıyorum o da bi nebze azaltmisti
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden felan da oluyo 
(406 puan) tarafından
B12 iciyorum cnm ama
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canm merak etmeyin. Asla sa kestirmeyin. Dogumdan sonra oluyo. Sonra artik duzene giriyo
(406 puan) tarafından
Insallah benmkide durur zamanla cnm:(
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Cnm vitamine baktr bnm de döklyr valla d vitaminim hic yok mş Vala 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
argan yagi kullan
0 oy
tarafından
Canım benim aynıydı birebir beni anlatmışsın. Saçına sarımsakla zeytinyağı sür beklet yarım saat. Bak bir daha dökülüyor mu.  Ömür boyu dua edersin bana. Sarımsak için kokuyu sorarsan eğer 2/3 kez  temiz şampuanla banyoda zerre koku kalmıyor. O konuda rahat ol. Kesin dene
(406 puan) tarafından
Denicm cnm tesekkur ederm
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Canım yeni doğum yapınca çok dökülüyor sana ceviz yemeni tavsiye ederim saçı güçlendirir.
(406 puan) tarafından
Tesekkurler cnm
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende 11 kasimda doğum yaptım canım. 2.ay gibi bir başladı dökülme avuç avuç saçımı hep toplu tutuyorum ona rağmen heryer saç saçımı açınca tokamin etrafı bile saç. Banyoya giriyorum sonu gelmiyor dökülmenin sabah araştırdım bıttım sabunu varmış iyi geliyormuş bugün ondan alicam. Kreatin içerikli şampuan, kremler falan kullandım hiç bir halta yaramadi.
(406 puan) tarafından
Ne sabunu cnm tam anlamadim
(1,964 puan) tarafından
BITTIM Sabunu biraz değişik canım ama aynı yazdığım gibi adı ;) çok öneren var onu denicem
0 oy
(218 puan) tarafından
Hamilelik sonrası saç dökülmesine naısl olur bilmiyorum ama Otacı markası bitkisel şamğuanları normal saç dökülmesini büyük oranda azaltıyor doğal içerikli hem. Onu bi denesen belki faydası olur bi de kan verip değerlerine batırıp kan demir ilacı da kullanabilirsin
0 oy
tarafından
1.5 snee olcak doğum yapalı kel kaldm valla
(406 puan) tarafından
Ya allah korusun okdr uzun suruyormu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
26 cevap 617 göst.
0 oy
11 cevap 126 göst.
9 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (85 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...