0 oy
126 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (85 puan) tarafından
Dogumdan sonra asiri dokukuyor tararken bi topak sac oluyor ve kupkuru ne yapmaliyim

11 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Valla 2 çocuğum var ona bende çözüm bulamadım. Hamileyken prenses gibiydi saçlarım. Şimdi çalı süpürgesi. Evin her yani saç. Halalles diye bı şampuan var onu deniycem bende.
(85 puan) tarafından
Evet hamilelikte cok guzeldi benim de normalden daha da gucluydu hatta simdi ise dediginiz gibi cali supurgesi gibi :(
(1,103 puan) tarafından
Bu bahsettiğim şampuanı hep bizim gibi sorunu olanlar kullanmış. Yorumları çok iyi. Bende haftaya Alicam inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Doğum yapalı 1 sene oldu daha yeni kesildi dökülmesi önlerim açılmıştı şimdi tekrardan çıkıyor şükür 
0 oy
tarafından
Gebeyken kullandığımız vitaminler saçı guzellestiriyor. Doğumdan sonra içmeyi bırakınca da dökülüyor muhtemelen. Bence doktora git emziriyorsan ona göre vitamin versin. Ben gitmedim azıcık kaldı saçım. 
0 oy
(3,557 puan) tarafından
4. Ayda dökülmeye başlamıştı 6.aya kadar çok yoğun döküldü resmen on kislarim dipleri görünüyor kel kalicam sanmıştım sonra yavaş yavaş azaldı şimdi de bebek saçlarım cikiyor dokulenlerin yerine yenisi 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
bıoxcın şampuan kullandım ben azalttı baya 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Benim de dökülmüştü sonra geçti ama istersen bir dr danış vitamin değerlerine bakılabilir 
0 oy
(7,890 puan) tarafından
İlk 4 5 ay topak topak döküldü emzirdigim için sanırım bide daha çok etkilendi. Şimdi 19 aylık oğlum alttan saçlarım uzadı dökülen yerler. Saçım anca kendine geldi. Ama yine bile az :(
0 oy
(109 puan) tarafından
Gratiste hindistan cevizi yağı var kavanoz sekilinde çok iyi geliyor saça 70 80 civarı parası bence bı dene besliyor saçı herzaman kullanıyorum 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Ne kadar oldu canim dogim yapalı. Benim hamileyken 2 3 tel ajca dokulurdu doğum yaptım 1 hafta sonra felaket saçım dokulmeye başladı nerdeyse 5 ay sürdü. Saçlarımın önleri kel kalmıştı bildiğin. Ama şuan çıktılar 30 aylık oldu kızım. Şuan eski haline döndü saçlarım. Bi ara ciddi kel kalicam zannediyodum
(85 puan) tarafından
2.5 ay oldu ben dogum yapali
0 oy
tarafından
İlk doğumdan sonra üçüncü ayda bir başladı yanlar kellesti resmen o zamanlar Farmasiden sarımsaklı şampuan-damla-maske seti kullandim (sarımsak kokmuyor) o yerlerde saçlar çıkmıştı tekrar şimdi ikinciyi doğurdum dökülme olmadı bunda. Tavsiye ederim umarım sizde de işe yarar
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım benimde çok döküldü 6ay sürdü Sarımsak sürdüm açılan yerlere sonra durdu dökülmesi doktorumda uyarmıştı dökülme olucak diye 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
14 cevap 120 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
9 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

378,435 soru

11,327,719 cevap

34,781 kullanıcı

...