0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bıktırıyorlar beni her gün arıyorlar açsam da acmasam da aram pek iyi değil kalbim soğudu onlara karşı siz ne düşünüyorsunuz

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet arıyor hergun günde 2 defa görüntülü konuşuyoruz ayriyetten. Seviniyorum. Değer veriyor merak ediyorki arıyor soruyor 
tarafından
Benimkiler boş laf olsun diye arıyorlar ne yapıyorsun nasılsın yok yani boşa vakit kaybı üstelik bana yaptıklarını hiçe sayiyorlar hiç birşey olmamis gibi davranıyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Annen arasa rahatsız oluyor musun? 
(3,162 puan) tarafından
Bir ler dedim mi ben? Demediğime göre bana atar yapmanın amacı ne seyda60. Bir tutmak zorunda değilsin, ama unutmaman gereken birşey var o da eşinin annesi. Eşinin canı, herşeyi. Torununu görmek istemek de en doğal hakkı o sebeple her gün arayabilir. Hiçbir sorun yok
(561 puan) tarafından
Eş tutulmalı ile bir tutulmalı arasindaki fark ne ya eş tutulmalı demişsin ona istinaden verilmis bi cevaptı o . Ve ben sadece onun degil kocamin bile her gun aramasindan rahatsiz olurum telefonla konusmayi oek sevmem
(3,162 puan) tarafından
Birbirimizi anlamadıktaan sonra uzun uzun anlatmanın gereği de yok da. Anne gibi tabiki olmaz, eş tutulmalı derken annen kabul et demek istemiyorum. Arama konusundaki bakış açından bahsediyorum. Neyse arayabilir. Başım gözüm üstüne. Sen de kendinden sorumlusun, ne düşünürsünüz diye sormussun nacizane fikrim budur
(561 puan) tarafından
Dogru haklisin herkes ayni fikirde olacak diye bi kaide yok ne denebilir ki
tarafından
Hanımlar beni evden bile kovdular daha bir çok şey kalbim soğudu yoksa bende açar konuşurum ama içimden gelmiyor artık da saygısızlık yapmıyorum eşim gidelim dediğinde gidiyorum
0 oy
(561 puan) tarafından
Beni her gun kocam bile aramasın :D hic sevmem telefonla konusmayi konusacak biseyin varsa eve gelince konuşursun :D 
tarafından
:D beni ondan fazla arıyorlar valla bende sevmem boş boş konusmayi eşim işteyken bile inadına ararlar halt var gibi
(1,439 puan) tarafından
Benimkilerde hergun aramami bekliyorlar oglu bizim anamızı babamızı aramaz sabah erkenden goruntuli arayip uyandırdi gecen cok sinir oldum birsey de demedim
(561 puan) tarafından
Acman bacim :D benimki böyle arasa telefon kullanmayi birakirim :D
tarafından
:D  bende açmıyorum çoğu zaman
0 oy
(444 puan) tarafından
Birde her gün geldiğini düşün :D doğumdan önce çok severdim yine seviyorum ama tartıştık bazi şeyler yüzünden üst katta oturuyo o arada onu da söyledim istisnasiz her gün gelirdi evi bk götürüyodu bazen gelme dedim. Artik o da sadece ariyo cagirmadikca gelmez. 
tarafından
Kuzum bizde altlı üstlü oturuyorduk ondan sonra böyle oldu durumlar ben gelme desem de geliyorlardı kayinbabam bile şükür kurtuldum :) bende gidiyorum arada küs değilim ama soguttular kendilerinden
(444 puan) tarafından
Çok zor ya vallahi çok zor kaynanam Allah razi olsun herşeye yardim etmeye calisir ama herşeye de karışır yönetmeye uğraşır
(1,071 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım iyilik yaptığını sanır öyle insanlar ama karşısında kinin hayatı düşüncesi duygularını hiçe sayarak seni kontrol altına almayı düşünür.
(444 puan) tarafından
Evet canim amin cümlemize Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Kaynanamla yakın oturuyoruz ama her sabah arar mesela demin aradı nasılsınız ne yapıyorsunuz çocuk nasıl diye. O aramazsa ben ararım napiosun diye bazen kahve içmeye giderim. Rahatsız olmuyorum çünkü her dakka aramaz 
tarafından
Benimkiler böyle olsa bıraksan 2 saat açık kalacak telefon
tarafından
Ne konuşuyor ki okadar ya bizimki napion nasılsın eşimi çocuğu sorar kapatır. Bişey oldu ise önemli onu konuşuruz mesela . Uzun uzun zaten konuşacak şey yok
tarafından
Kuzum hafta da 1 2 kere görüşürüz zaten ya onlar gelir ya biz gideriz inan dinlemiyorum çocuğun eline veriyorum telefonu bı kayınbaba alır bı kaynana bir görümce ama sürekli bu uyuyor mu çocuk uyutuyor mu demezler meşgule atarsam bile ararlar çok bunaldım
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bizde de k.baba görüntülüye alisti simdi bi de hep goruntulu arar gunde 29398474930 kereee
tarafından
:D ay benimkiler wp olsa arayacaklar Facebook'a alistilardi baktım her saniye arıyorlar acmayiverdim onlarda sildim sandı herhalde arayamiyorlar görüntülü
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Hayir olmam o araamassa ben ararim hemde gunde 2 kere falan severiz birbirimizi<3:D

tarafından
Bende seviyordumm bir zamanlar arada bir aranır konuşulur ama boş konuşmayı sevmiyorum ve dediğim gibi kalbim soğudu onlara karşı
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Ben olmam neden olayım ki tabi laf sokusturup kontrol amaçlı gibi arıyorsa baska
tarafından
Şöyle soyleyim 2 yaşında bir kızım var ister istemez yaramazlık yapıyor hem Cat kapı geliyorlar hemde bu halıya biseymi dökülmüş buraya bişey mi olmuş diyorlar boş boş konuşuyorlar hergun arayıp nasılsın iyimisin napiyorsun deyip kapatsalar sıkıntı yok ama
(11,238 puan) tarafından
Eksik yazmaya geliyorlarsa bende kızarım tabi
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bu sabah ki post acanlarla dertlerim aynı:)
tarafından
:)  Allah sabır versin
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Benimki de her gun benjm aramamı bekliyor kendi arasa dengesiz ariyor saat erkenden kizimla beni uyandiriyor
tarafından
Hah aynen sabah olsun gece olsun hiç düşünmeden ararlar ve meşgule atsan bile tekrar tekrar ararlar Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Arıyo ben rahatsz olmuyorm canm
tarafından
Ne güzel kuzum
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Rahatsız olmam arıyor da Rahatsız olmuyorum 
tarafından
Ne güzel kuzum
0 oy
tarafından
Evet arıyor o aramasa ben arıyorum torununu özlüyor hamileyim beni merak ediyor konuşuruz ama genelde görüntülü konuşuruz
tarafından
Bizim aramizda samimiyet yok maalesef o yüzden rahatsız oluyorum
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben telefon ile konusmayi sevmem kayinvalidemi haftada bir gönlü olsun diye ararm her gun arasa kaldiramam gercekten. Kendi annemi bi kac güne ariyodum ama torun olunca hergun ariyor babami da pek aramam ayda yilda bir ararm onlar kabullendiler artk
tarafından
Benimkiler arıyor sürekli samimiyet yok aramızda soguttular kendilerinden ama halt varmış gibi hergun ariyorlar
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Vala Bn pek sevmym konşmayı evet olurum rahatsz 
tarafından
Bende çok rahatsız oluyorum
0 oy
(83 puan) tarafından
Günlük görüntülü aradıkları oluyor kayınpedrim genelde arar torunları görmeye biri 4 yaaşnda diyeri 6 aylik kızlarım var uzaktalar bayramdan bayrama görüşürüz 4 yaşinda ki kızım cok sever onları uzak olmaya rağmen sürekli görüyo çünkü sürekli bişeylwr alirlar gönderirler para gönderirler onlar için yakın davranmasalar cocuklar sevmez tabi bazen soğüyunca hoşlanmayabilirsiniz normal bişey 
tarafından
Evet ama benim suçum değil ben buzları eritmeye çalıştıkça yeniden sogutuyorlar arayı Allah bağışlasın kuzuları ❤️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 416 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 386 göst.
13 Kasım 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,353,025 cevap

34,824 kullanıcı

...