0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim her dışarı çıktığında ağlardım ama artık umruma gelmiyor.Sovuyor sonra sanki birşey olmamış gibi davranıyor umruma gelmiyor .herşeyi yaptı namusuna kadar laf etti ses etmedim artık anneligimede karışıyor yok annem ayakta sallamadan uyutuyor da sen uyutamiyorsun sen beceremiyorsun sen bunu yedirmiyorsun tek bunu kaldıramıyorum artık içindem beni öpmesini bile istemiyorum kendimi geri kaçırıyorum.

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bunca yazdıklarında sonra ne denmesini istersin kuzum. 

Boşan ne işin var hala o adamın yanında desem olmayacak.

Bizim kocalarımızdan sormuşsun iyi desem için yanacak.

Ne diyeyim şimdi ben. Allah yardımcın olsun 

(4,983 puan) tarafından
Herkesin imtihanı ayrı canm
Emin ol enacisida evlattir
Rabbim hickimseyi evladiyla sağlığıyla imtihan etmesin insallah
(9,626 puan) tarafından
Böyle şeyleri okuyunca eşimin elini ayağını öpesim geliyo Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın gerçekten üzücü bi durum ne hayatlar var insanlar neler yaşıyo ya,dünyaya bi kere geliyoruz bi çoğu geri gelmeyecek günlerini çok zor geçiriyo
tarafından
Aminnnnnnnnnnnnn
tarafından
Çok haklısın kuzum. Hayat hepimize eşit davranamıyor. Böyle görünce de kahroluyorum
tarafından
İlk artım verdim,çok haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çekemiyosan boşan
0 oy
tarafından
Boyle postlara cok uzuluyorum coook.
0 oy
(7,651 puan) tarafından
 huylu huyundan vazgecmez 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ilk yazdiklarin yok ama bu aralar bende biraz soğudum sanırım
0 oy
(189 puan) tarafından
Benim eşim 37 yaşında ama ana kuzusu anasıyla beraber bana çok eziyet etdiler kaynanam hala ediyor zülum eziyyet ne istersen.evliliğim 8 ayına kadar eşimde bana çok eziyet etdi dövdü sövdü her ne istersen.ben sonunda vazgeçtim ondan tüm kalbimle ve çağırdım eve boşanmak istiyorum çocuğumzda yok yol yakınken ayrılalım dedim sanki göyden yere düşmüş gibu oldu.o bu artık sövmez dövmez artık 1 yıl 5 olduk.çok şükür hala ana kuzusu olsada ama kendini geliştirdi düzeldi yani ama nekadar düzelsede ölünceye kadar unutmam yaptıklarını
0 oy
(628 puan) tarafından
Ne diyelim ... Eşimizin iyiliğini yazıp anlatıp seni daha çok mu üzelim yoksa boşan, ondan koca olmaz mı diyelim. Umarım kendin için doğru kararı verirsin. Ama kendi ayakların üzerinde durabiliyorsan (işte her kadının neden çalışması gerektiğinin örneğidir yarın başınıza ne geleceği belli değil ) yapman gereken belli karar senin
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Aslinda onun bunca lafina karsilik verecegin tek cevabin var. Sende adam degilsin deyip cekileceksin... 
tarafından
Dedim ona benzer sen koca misin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yazıklar olsun eşine  çekme öyle gevşek agzi
tarafından
Ben onun için çok çaba sarf ettim
0 oy
(907 puan) tarafından
Uzuldum be canim, boyle insanlarin kahrini kadinlarin cekmek zorunda olmasi yada cekmek zorunda hissetmesi ? Soruyorum bu adami cekmek zorundamisjn ?
tarafından
Zorunda değilim gidecek bir yerim yok ve evledim var
(907 puan) tarafından
Ozaman zorundasin canim, evlat konusuna gelince , huzursuz sevgisiz ortamda buyuyecegine ayri ve mutlu yuvasi olmasi daha saglikli.Ben bu soylemi hic anlamiyorum evladim var dediklerinde, benle eaim gergin bile oksak 2 yasi daki oglum bundan etkilenir sezer huzursuz ve mutsuz olur.Bir birini sevemeyen anne ve babanin yaninda ne kadar saglikli bir evlat yetistirebilirsjn ki! Tabi yanlis anlama illa bosan anlaminda yazmiyorum o seni baglar ama evladim var kismi bana mantikli gelmiyor sadecw
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bu gibi durumlarda baskasinin esini kendi esinle kiyaslana sana cok zarar veriri
tarafından
Böylede bilmiyorum için içimi yiyor
0 oy
(676 puan) tarafından
Yok canm ya 2 yil oldu evleneli daha yeni baglaniyoruz birnirimize
tarafından
Bizde 2019 Ağustos unda evlendim  birbirimizden koptuk
0 oy
(236 puan) tarafından
Çayının içine sidiginden koy biraz bağlansın sana evine canım

İlgili sorular

0 oy