0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Üst kattaki komşumun gürültüsünden illallah geldi artık hergün sanki eşyaların yerini değiştiriyor dan dun gürültüsü bitmiyor kızı ayrı koşar geç saatlere kadar evin için de pazar günleri sabah 8 de süpürge açar sandalye çekmesi hiç bitmiyor zaten bişey desem yanlış anlıyor vallahi bıktım kızlar sizde de var mı böyle komşular 

17 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Biz sırf bu yüzden ev değiştirdik cnm
(82 puan) tarafından
Cnm ha deyince değiştirilmiyor ki ev kiralar zaten uçmuş
(1,297 puan) tarafından
Napalim kızım asla uyumuyordu. Bizde söyledik bu sefer inadına daha çok yaptılar..en son ciktik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum inan böyle şeyler yüzünden üst katta oturmaktan korkuyorum. 

Şuan en üst katta ben oturuyorum benim üstümde yok. Ama aklım çıkıyor oğlum yere birşey attığı zaman acaba altta ki ne düşünür diye. 
(82 puan) tarafından
Yok cnm bu öyle değil nasıl olsa Biz bişey demiyoruz diye çok rahat bizim site 25 katlı
tarafından
Ayyyy çok zor ya
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allahtan en üst kattayimda öyle dertlerim yok ya kafayı yerdim yoksa 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Olmazmi 

Mutlaka her apartmanda bitane var maalesef 
(82 puan) tarafından
İllaki vardır cnm doğrudur
0 oy
(191 puan) tarafından
Aynı bizim üst komşumuz. Ve en ufak gürültüye karı koca aşağıya geliyor. Şikayete böyle enteresan bir çift. 
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Simdi sana derler madem git dagda bayirda otur die bana oyle dediler:))
(82 puan) tarafından
Bide site bizim oturduğumuz yer 25 katlı :))
0 oy
tarafından
Bu sorun bizdede var üst kattimdaki sürekli eşya yeri değiştiriyor gibi dan dun sürekli temizlik yapar makina hiç durmaz zate n
(82 puan) tarafından
Aynen öyle kızı okula gidiyor gündüz bu sefer kendi gürültüsü başlıyor
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Senin komsuyla benim komsunun kafalarını birbirine çarpalim akillanirlar belki
(82 puan) tarafından
Deli oluyorum ya hele sandalye çekmesi beynimi zonkluyor
(7,253 puan) tarafından
Bizimkide sehpa sanirim gacir gucur ses geliyor ve bunu bazen 12 1 dede yapiyor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İllaki her yerde oluyor canım

0 oy
(25,224 puan) tarafından

İpte çamaşırım varken ıslak halı serip suyu benim çamaşırlara damlayınca bişey olmaz temiz su diyen komşumu mu söyliyim, hemde bu kişi akraba, balkonumdan tavuk kemiği parçaları toplamamı mı söyliyim, alt kata taşınan börekçilerin evin içinde akşam 8 den sabaha karşı 5 e kadar hamur yogurma makinesi çalıştırmasını mı söyliyim, yandan gelen yatak odası seslerini mi söyliyim, üstteki akrabamız güya gece gündüz hunharca eşya itip çekmesini kazık kadar torunlarına dur dememesini avizemin sallanmasına kadar hoplayıp zıplamasını mı söyliyim, bence haline şükret :D 

(25,224 puan) tarafından
Hangi birini edeyim :D
(7,253 puan) tarafından
Ahahaha o eve dinamit yerlestir kac kız butun manyaklarda seni bulmus :))))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ay sorma taşınma durumu vardı iptal oldu ama evimi seviyorum yinede bu pislikleri sevmiyorum :D
(7,253 puan) tarafından
Allahim hayirli ev hayirli komsu versede bizde çıksak keske bende karsi komsumu seviyorum ama onun disindakileri bomba koy patlat derecesinde :))
(25,224 puan) tarafından
Ev alma komşu al demişler :)
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Bi baş belası bende de var Allah cezasını versin onun yüzsüz laftan anlamıyor kaç kere uyardım sabahın 6 sinda evde tepinmeye basliyolar 
0 oy
tarafından
Benim de alt komsum müzik açar sanki yan odada çalıyor gibi ses var telefonla konuşuyor sanki yanımda öyle bir ses geliyor ki 
0 oy
(15,998 puan) tarafından

Peki benim üst katta olmama rağmen gec saate kadar aşağı kattan seslerin gelmesi:ermm: sürekli ni bağrış sesleri kapı çarpma sesleri. Geçenlerde saan gece 1 yuksek ses müzik dinliyorlardı ya  

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bazen geliyor sesleri ama çok rahatsız olmuyorum yeri geliyor onlarda matkap çalıştırıyor eşyaların yerini değiştiriyor ama ben rahatsız olmam sesten dert etmem valla kendime 
0 oy
(741 puan) tarafından

Bizim üst kattaki anlatmışsn valla:(

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Üst komşumla yatak odalari aynı oda da edepsiz edepsiz sesleri geliyor tanımam etmem keşke süpürge sesi felan olsa razı gelirdim inan 
0 oy
tarafından
Her yer öyle. Benim üstteki her hafta evin tüm halısını cirpardı o daha kotu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 543 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,692 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.