0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından

Kizlar kizm 3 buck yasinda ayak parmakları 2.3. yapisk küçükken plastik cerrahi ye götürmüştüm 18de ameliyat edilir dedi ama cocuk doktoruna sordugm da simdi edilse daha iyi olur dedi kemikleri tirnaklari etleri ayri sadece yapisik kenardan bugn baktim yapisik olan parmaginin alt kismi kesilmis gibi hep yara olmus el cerrahisi diye bi bolum varmis o bakarmi acaba ona randevu alabilmem icn genel cerrahi ortopedi ye randveu istiyor en erken gebel cerrahı ye varmis ona aldm çevrenizde bunun ameliyatini olan varmı acaba

image

12 Cevaplar

0 oy
(508 puan) tarafından
Post üste çıksın. Geçmiş olsun canım 
(924 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ❤️
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin tez vakitte canım 
(924 puan) tarafından
Amin inşallah sağolasın
0 oy
(924 puan) tarafından

Bakın boyle olmuss

image

0 oy
(2,115 puan) tarafından
Babamın da elinde iki parmağı yapışıkmış, asker de yapmışlar. İşlem olduğu belli oluyor ama gayet düzgün olmuş. Bence ne zaman yapıldığının önemi yok yeter ki yapılsın. Şimdi ki çocuklar daha dalgacı, kalbini kırmadan hallolur inşallah. Buna şükür çaresi olan bir durum. 
(924 puan) tarafından
Kizm cok etkileniyor ayırmaya çalışıyor sürekli bi ara bicakla ayirmaya calisti o yüzden simdi yapmayi istiyorum
(3,951 puan) tarafından
Zambak dediğin gibi şimdiki  zamanda cok zor ama arkadaşın kızının ayak parmağımis pek de belli olmaz benim oglumun parmaklarinda sorun var simdiden bazı  cocuklar soru soruyor yavruma  oda ne olduğunu bilmiyor.. :( o kadar içim aciyor ki durumuna ;((
(2,115 puan) tarafından
@Arslanhalime  Üzülmesin sende üzülme , ona Allahın onu çok sevdiğini ve sevgisinin belirtisi olarak bu farkı verdiğini söyleyebilirsin anlayabilecek yaşta ise.
(3,951 puan) tarafından
Henüz  3 yaşında  canim  biraz büyüsun guzelce anlaticam insallah
0 oy
(14 puan) tarafından
18 yaşında falan olmaz ben ce işin uzmanı bir doktor görsün 3 yaşına kadar yapılması öneriliyor çok geç kalmadan acele edin geçmiş olsun bu sorunlar çözülecek şeyler endişelenmeyin allahım sağlık versin
(924 puan) tarafından
Bugn plastik cerrahi ye goturucem inşallah sağolasın canım allah razi olsun ❤️
0 oy
(1,364 puan) tarafından
Gecmis olsun, izmirde mikrocerrahi hastane var, emottu sanirim adı. Imkan varsa orayla bir gorusun. 
(924 puan) tarafından
Sagolasin canim ben urfadayim
0 oy
(120,777 puan) tarafından
allah sifa versin 
(924 puan) tarafından
Amin sağolasın canım
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Oyyy kurban olurum yavrum tez vakitte şifa bulur inşallah hep iyilerle karşılaşır inşallah kuzum.
(924 puan) tarafından
Cok sağolasın canım allah razi olsun ❤️❤️
0 oy
(875 puan) tarafından
Oğlumda fazla parmak vardı ama 5. Parmakla aynı kök Farklı parmak kendi doktorumuz geç yapılmasını istedi bende daha küçükken yapılmasından yana olduğum için en iyi el cerrahı doktorunu araştırdım buldum ve yaptırdım emin ol küçükken kemikler daha çabuk kaynıyor ve iyileşiyor 
(924 puan) tarafından
El cerahi var burda Instagram dan mesaj attim gerek yok ameliyat a yazmis kizm cok etkileniyor dedim cevap yazmadi randevude alinmiyor o bolume yesil alan acilmasi gerekiyor plastik cerrahi ye altim tekrar bugn gidecez ins olumlu bi sonuc alirm
0 oy
tarafından
Oy kurban olurum yaradana ya bilgim yok kuzum geçmiş olsun inşallah 
(924 puan) tarafından
Cok sağolasın canım ❤️
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Oglumun da doğuştan sol el 2 ve 3 yapısık ve sadace  ilk boğum var amniyotik bant sedromlu 6 aylıkken sag elinden ameliyat oldu. 2 yasindan sonra da yapışık olanalar ayrılacaktı ama doktor buraz daha gelissin dedi. El cerrahisi doktorumuz hemen yaparim dedi bekleyelim dedik  ama o zaman büyüdükçe daha da zie olacak gibi
(924 puan) tarafından
1 buck yasinda falandi plastik cerrahi ye goturdm hic bakmadan 18 yas dedi ama kucukken yapilmasi cok daha iyi cocuk doktoruna sordum küçükken yaptir dedi el cerrahisi icn de yesil alan acilmasi gerekiyor mus plastik cerrahi ye aldim bugn umarim olumlu sonuç alirm özelde falan yaptiricak durumumda yok
(3,951 puan) tarafından
Üniversite hastanesinde el cerrahisi oluyor canım  biz ilk ameliyati orda olduk
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Beence cocuk doktoru dogru soylemis bebekken yapilsa daba cabuk iglesir sen arastr iyi bi doktora gotr cnm Allah sifa versin
(924 puan) tarafından
Plastik cerrahi ye goturucem bugn yine inşaallah olumlu sonuç alirm canim sağolasın ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 243 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
15 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,815 cevap

35,995 kullanıcı

...