0 oy
355 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar hamileyim ve bebeğime zarf şeklinde alt açma minderi almayı planlıyorum. Görüntü itibariyle çok hoşuma gidiyor . Sizce alınmalı mı yoksa fuzuli bur masraf mı ? Aranızda kullananlar ya da bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim.

Hastane için 10lu alt açma örtüsü aldım lazım olur diye. Bunu evde ve misafirlik için düşünüyorum

21 Cevaplar

+1 oy
(2,860 puan) tarafından
Gereksiz hastane için aldığım dediğin muşamba tarzı alt açmaları daha rahat olur taşıması açısından kullanımı açısından ona p Ok bulassa yıkayacan çıkmayacak fln 
(136 puan) tarafından
Bir de orası var tabi haklısınız
(2,860 puan) tarafından
En iyisi diegerleri en azından geçmezse at veya temizce sil yıka kullan
(1,343 puan) tarafından
Aynen İlk zamanlar misafirliğe falan gidince yatırırken kullanılıyor sonra ele avuca gelince koseye atılıyor. Musamba tarzı tavsiye ederim kullan at
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ilk zmnlar evet lazım oluyo sıvı yaptığı icin bulaşıyo
(136 puan) tarafından
Doğrudur valla hiç kullanmadım bilemiyorum ben de
0 oy
(87 puan) tarafından
Eğer ilk çocuğunsa ve elinde para varsa al canım iyi oluyor ama benim elimde para yoktu kundak seriyorum altina 
(136 puan) tarafından
Annemler alacak sağ olsunlar bi diyorum ki alayım elde para varken bi de diyorum ne gerek var bilemedim valla
(87 puan) tarafından
Annenler alacaksa başka bi eksiğin varsa onu alsinlar aslında çok bi para da değil ya paran varsa al gitsin
(136 puan) tarafından
Haklısin canım olmadı öyle yapayim
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bence gereksiz alt acma bezi yeterli
(136 puan) tarafından
Doğrudur hiçbir fikrim yok konu hakkında
0 oy
(13,843 puan) tarafından
Bence en pratiği tek kullanimliklar. Kaka bulaşinca onlari yikamak temizlemek çok zor. En iyisi kullan at. 
(136 puan) tarafından
Evet temizleme açısından bu zorlar gibime geliyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben de almıştım ama hiç kullanmadım alt açma olarak pusetin içine falan koydum onun yerine alt açma örtüleri 10 lu falan oluyor hem daha büyük hem daha pratık
(136 puan) tarafından
Ben de alıp kullanamam diye tereddüt ettim
(5,134 puan) tarafından
Bence daha kullanışlı
0 oy
tarafından
Ayy kaynanam almış oğluma bir kere bile kullanmadım, sürekli yıkama derdi olur diye.alt açma örtüsü aldım mis gibi
(136 puan) tarafından
Sanırım ben de almayacağim
tarafından
Kullanilmiyor gerçekten
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben hazır bebek bakım örtüsü aldım ilk zamanlar sürekli yapıyor mutlaka alt değiştirirken yapıyor alıp atıyorsun onu sürekli yıkamak lazım diye almadım 
(136 puan) tarafından
Haklısın canım yaa
0 oy
(507 puan) tarafından
Minder almadım da alt açma örtüsü kesinlikle lazım o olmasaydı halılarım berbat olurdu :-)
(136 puan) tarafından
Aahahha her yeri batıriyorlar :D
(507 puan) tarafından
Birde erkekse zaten daha çok lazım :))
0 oy
(513 puan) tarafından

Benim annem bebeğim için musamba var böyle ne kalın ne ince onlardan almış üstüne tatlı bebekli bir örtü diktirmis bizide hep öyle büyütmüş şimdi de kızıma yapmış aynısından hem istediğimiz zaman çıkarıp yikayabiliyoruz 2 tane biri gezme çantasında durmasi için diğeri evde kullanmak için bence böylesi gerçekten daha kullanışlı hem ne olur ne olmaz diye misafirliktede uyursak altımiza koyarmisti olursa kaçırırsak falan diye koruyucu gibi :Daaah düşünceli annem❤️

(136 puan) tarafından
Ahaha valla çokk ama çook mantıklı :)
0 oy
tarafından
Örtü pratik, minder çok gereksiz. Kirlendi mi yıkayıp kurutması uzun iş. Misafirliğe de bir kıyıda köşede açacaksınız zaten, şık olması gerekmiyor.
(136 puan) tarafından
Haklısınız bunun da öyle sorunlari var işte
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Tek kullanimlik alt açma örtülerinden al canim en mantıklısı o hatta 40 li lari var ondan al. Bebekler ne zaman yapacağı belli olmuyor aniden tuvalet yapabiliyor diğerini yıkaması falan zor olur. Bende set içinde vardı hiç kullanmadım yıkaması falan zor olur diye.
(136 puan) tarafından
Onlardan alıp kullanacam büyük ihtimal anladım ki pek kullanışlı değıl o dediğim
(1,964 puan) tarafından
Gerçekten değil doğduğu zaman daha iyi anlaşılıyor :) ben ilk 10 lu almıştım erkek bebek her altını acısta biranda sağa sola isiyordu. Özellikle ilk doğduğu zaman.Bebeğim 4 aylık yaklaşık 30 tane falan kullandım sen düşün
(136 puan) tarafından
10lu sipariş ettim de daha elime gelmedi. Onlar tek kullanımlık mı yoksa birkaç kere kullanabilir miyim ?
(1,964 puan) tarafından
Tuvalet yapmadığı sürece kullanılıyor canım
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Canim ben kullaniyorum çocuğu haliya battaniye yatirmaktansa ama ben hazir almadim annem yapti sunger varmis evde ona kilif aldik sadece oyle kullanıyorum. Kayinvalidem de alt acma ortusu almis incecik onu da misafirlikte kullaniyorum
(136 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından

İki cocugumda da kullanmadım kullansamda bi faydası olmazmış çünkü onlar elime yüzüme işemeyi tercih ettiler :D

(136 puan) tarafından
:) aa evet bi de o var :)  bakalım benim bebe nerelere edecek :D
(9,626 puan) tarafından
Yüzüne yapmasında el bacak sorun olmuyo :)))))
0 oy
tarafından
Cnm gerek yok ona. Onun yerine tek kullanımlık alt açma örtüsü al 10 lu falan. Yikamakla uğraşma hic
(136 puan) tarafından
Haklısın canım öyle yapayım en iyisi
0 oy
(15,654 puan) tarafından
Kullan at olanlar güzel 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Lazım oluyor kız ben hala kullanıyorum on aylık olacak
(136 puan) tarafından
Ne güzel ya demek ki bebekten bebeğe de fark ediyor ürünler :)
(2,126 puan) tarafından
Evet kız :)
0 oy
tarafından
İlk aylar kullanışsız cok sıvı kaka yapiyolar bezi degistirirken her an firlatabiliyolar sürekli kirlenir bikac tane yedekli almak lazım. Sadece hazir ucuz olan alt acma örtüleri daha iyi olur. Ama ileriki aylarda kullanışlı olabilir. 6 aydan snra 
(136 puan) tarafından
6 aydan sonra da hevesim kaçar heralde :) Alt açma örtülerini bi deneyeyim
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bana ananem almıştı anakuçağının içine koymuştum hiç kullanmamıştım
(136 puan) tarafından
Ben de başka alternatiflere bakacam
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım bende eşimde hevesli edip 3 takım aldık yastıkla falan hiç kullanmadım uni baby nin alt açma örtüsünü alıom iyi oluyor 
(136 puan) tarafından
Heveslendiğim için ben de istiyordum ama anladığım kadarıyla kullanışlı değil . Ben de alt açma örtüsünü kullanırım heralde
(1,745 puan) tarafından
Ya afedersin kaka bulaştımı silsen çıkmaz kokusu kalır yıkayacaksın mecbur alt açma örtüsü daha kullanışlı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Melek06 (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 423 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Helin kaya (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 433 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...