0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (126 puan) tarafından
Hanımlar kızım 2 buçuk yaşında tuvalet eğitimine başlamam lazım sorum şu gece yatağına alt açma örtüsü sersem yatak temiz kalır mı? 

9 Cevaplar

0 oy
(2,128 puan) tarafından
Ben hiçbir şey sermedim alezde yoktu. Zaten kızım sabahlari kuru kalktığı için basladim gecede hiç kaçırmadı açtıktan sonra
(126 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya yatağı ıslatırsa komple yıkamak gerekir akşama kadar kurumazsa vs uğraştırır diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(3,749 puan) tarafından
Olur ama alez daha garantili 
(126 puan) tarafından
İki alez mi almak lazım o zaman
(3,749 puan) tarafından
Ben iki tane almıştım biri kirlenirse diğerini koyarım hemen diye
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yani toplanır o serdigin gibi durmaz

(126 puan) tarafından
Bilemedim canım daha karar vermedim
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Biz yazın başladık tuvalet eğitimine çok terletir di oğlumu alez daha iyi olur . Toplanıyor ister istemez 
(126 puan) tarafından
Havalar serin canım İstanbula daha yaz gelmedi
0 oy
(725 puan) tarafından
Alt acma serip üzerine bi carsaf ser etraftan sıkıştır kaymasini onlersen yataga cikmaz sanirim
(126 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım alez sürekli yıkamak gerekir diye düşünüyorum ama bilemedim hangisi daha iyi olur
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Alezde bile geçiyor ondan direk gecer çok yapınca. Ben naylon serdim mis gibi. 
(311 puan) tarafından
Alez geçmez canım kaliteli bırseyse ben yıllardır kullanırım gecmedı hıc
(2,114 puan) tarafından
Bilemem 3 cesit var bende hepsi geçti
(311 puan) tarafından
Madame coco'dan alıyorum ben hep sorun yasamadım canım
(2,114 puan) tarafından
Valla Alez yıkamaktansa zaten uzun zamanda kuruyor naylon işime geliyor. Şuan geceleri kaçirma oluyor çok yeni başladık. Biraz zaman geçince alırım artik.
0 oy
(311 puan) tarafından
Alez al canım ıkı taneye gerek yok yaz geldı zaten sabah yıka akşama kurur batırırsa
0 oy
(454 puan) tarafından
İlk zamanlarda büyük poşet serdım en altına alez sonra poşet sonra kalın çarşaf alez hıc ıslanmıyodu zaten ıkı kere anca yapmiştır çabuk alışmışlardı benim çocuklar
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Kesinlikl çok işe yariyor. Ben en alta alez serdim. Üzerine 2 tane yanyana gelecek şekilde yatağı kapatsın tamamen diye alt açma örtüsü onun üzerine çarşaf serdim. Altına kaçırdığı zaman hep çarşaf ve alt açma örtülerini değiştirdim. Aleze bile daha hiç gelmedi nerdeyse çiş. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 365 göst.
21 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde TomrisHatun (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 450 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu

384,816 soru

11,510,751 cevap

35,171 kullanıcı

...