0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından
Ben 23 gün önce dogum yaptım hala düşmedi. Düsmeyen dikiş atılmıs olabilir mi? bi belirti de yok gibi birkac gündür ağrım var ama bugun daha fazla. Doktor da gel falan demedi kontrol için napıcam bilmiyorum. Ve doğumdan dolayı korktum sanırım hastane kelimesi bile korkutuyor beni gidemiyorum :/

9 Cevaplar

0 oy
(13,748 puan) tarafından

Eriyo bazı dikişler.

Sen bı randevu al ,git
İçin binrahatlasin :)
(568 puan) tarafından
Randevu hic yok ki ölsek randevu yok
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Korkma kiz düser elbet 
0 oy
tarafından
23 gun cok fazla canım. 20 gune hicbirseyin kalmamasi gerekiyor. Mecbur gideceksin :/
(568 puan) tarafından
Tüm dikişlerim duruyor kendileri alırlarsa cok çektim hastanede mastit oldum ateşim 42 derece oldu yine gitmedim cok korkuyorum artik
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Valla canım benimde çok dikişler oldu popoya kadar neredeyse.  Ve şuan tam 2 Ay oldu ama hala dikis var gibime gelio gidicem ama senin dediğin gibi korkuyorum gitmeye maalesef 
(568 puan) tarafından
Evet canim benimde popoya kadar fotografini cekerek baktim duruyor dikislerim ve duşta da elime geliyor zaten ama gidemiyorum insallah hemen kurtuluruz canım
(1,453 puan) tarafından
İnşallah canım ama mecbur gidicem bu haftalar da Bi bakılsın inşallah düşmüştür hepsi 5. Günde daha kontrole çağırmıştı çok iyi demisti dikişler umarım şimdi daha iyidir
(568 puan) tarafından
Beni de 10. Gune cagirdilar ama gitmedim
(1,453 puan) tarafından
Kız gitseydin keşke ben çok kötüydum bebek çıkarken çok yirtinca dedim gidim o gün bekledigimden iyi diyince o zaman rahatladım ondan şimdi gidemiom:) ama gitmek lazım cesaretimi toplasam inşallah
0 oy
(319 puan) tarafından
Benimde hic düşmedi dikislerim.eriyen dikismis benimkiler de. bisey olmaz canim ben 2 3 gunde toparlamistim baya dikisim olmasina ragmen.
(568 puan) tarafından
Kac günde eridi peki canım
(319 puan) tarafından
he bi de dokundugunda hala dikis varmis gibi duruyodu 40dan sonra bile. geciyo sonradan
(319 puan) tarafından
Hic hatirlamiyorum ki seneler oldu. ama 2 haftayi gecmistir.
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Benim dikislerde icli dışlı çoktu popoya kadar bazen çamaşırimda ipler görüyordum kendiliğinden düşüyordu. Bende korktum gitmedim 3 ay sonra gittim doktora çünkü ancak toparlanmistim. 
(568 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Peki ne zaman düşmeye başladılar?
(6,726 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum kuzum 2.5 sene oldu ama geç düştü benimkilerde
0 oy
(3,599 puan) tarafından
O dikiş nasıl canım normal doğum mu senin
(568 puan) tarafından
Normal doğum canım
0 oy
tarafından
Düşer benim bir ayda düştü korkuyorum diye kontrole gitmedim vajinal muayene vs olmasın diye

Kırka kadar normal
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Daya erken benimki de 35. Güne kadar dusmedi çoğu  herkesin aynı olmuyor bence gitme hastaneye tekrar çatala yatarsın daha taze dikislerin Allah korusun zorlssalar orada açıır bana da doktor gel dedi gitmedim korkumdan

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 113 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 373 göst.
+1 oy
20 cevap 223 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu

385,723 soru

11,532,908 cevap

35,205 kullanıcı

...