0 oy
321 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (270 puan) tarafından
1 Nisan'da doğum yaptım kızlar 8 içeride 8 dışarıda dikişim var ilk doğumum. Meğer ne kadar sormuş bu dikiş atma hatta doğumdan bile zor geçti diyebilirim. Kontrole gitmeye o kadar çok korkuyorum ki hatta gitmeyi düşünmüyorum bile çünkü dikişli dikişli alttan muayne yapıyorlar.

12 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Benim 10 dikişim vardı bnmde cok zorlu bir dogum oldu canim evladimiz icin deger her zorluga bn kontrole gtmedm dogumdan sonra 
(270 puan) tarafından
Bende gitmeyi dusunmuyorum canım. İlk dogumunmuydu
(162 puan) tarafından
Ewet canim ilk doğum üniversite hastanesinde dogum yptm sürekli açılma var mi diye kontrole geliyorlardı dogum yapana kadar canim cikti artk elletmk istemedm kendimi ewde dikislerimin temizligini bakımını kendim yptm
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
Ben 5 Nisan'da doğum yaptım bir tane dışarda üçte içerde dört dikişim var oda kesilmedi yırtıldığı için oldu çok zor yürümekte zorluk çekiyorum hele de afedersiniz büyük abdestimi yapmaktan ödüm kopuyor ama kontrole git dikişlerin biraz iyileşsin baktirmakta fayda var
0 oy
(12,537 puan) tarafından

Saymadım ama fazlaydı 

Oturamıyorum dıye 4cı gün gittim  güldüler :)

Batikon banyosu önerdi 

Birde kuru temiz tut yeter hız la iyileşir 

0 oy
(3,382 puan) tarafından
Ben gitmedim kontrole korktugm için çocklarım prematre dogdkları için 3-5 arasydı ikincisinde ii ıkın saydım belki olmcktı çnkü bebeğim küçücüktü gücüm kalmamıştı kesi attılar yine 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Evet yapıyorlar zaten doğumdan bir hafta sonra kontrele gitmiştim alttan baktı doktor ama hiç acımadı 
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Zor olmuş cnm senin dikiş De fazlaymış ama muayene olmalisin iyileşme durumuna mikrop kapmama gibi durumunu kontrol etmeliler benim 3 .4 tane dikisim vardı 
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Benim çok fazlaydi epkrizde 20 kusur birşey yazıyordu iç dış 1 saatten fazla dikti
0 oy
tarafından
İç dış 23 dü malesef çok fazla kesi vardı 
(270 puan) tarafından
Offff offf cokmus gercekten
0 oy
(83 puan) tarafından
İlk gebeliğim de 5 ikincide hiç olmadı canım şükürler olsun. Çok geçmiş olsun sanada gözün aydın olsun hayırlı günlere büyüt evladını 
0 oy
(649 puan) tarafından
Son ana kadar dikişsizdim. Ama bebeğin kordonu takilinca kucuk bir kesj yapildi. 2-3 tane falan vardi sanirim dikis. Sezeryandan sonra devede kulak kaldi benim için :)
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Benim ilk doğumda 4 dikiş vardı ikincide 10 sonuncuda 2 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 203 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 486 göst.
0 oy
16 cevap 227 göst.
26 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,091 göst.
24 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İyi'kilerim ❤ (114 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...