0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Ya kızlar kızım diş cıkaryr geceleri uyumyr eskisi gibi bnde haliyle uykuzum zaten sağlık problemlerim var neyse bugun yemek yapyrm işgembe almş hazır bna dedi corbası nı yapma yemiğini yap bnde kafa zaten ucuk bide kız da drmyr onla uğraşıyorz ikimizde sonra bnde corbasını yaptım ama farklı bi tarzda bana sen öle yaptın die laf etti kafa nerde Bi yemeği edmedin şöle böle Bn zaten ölym Bn Bi sinirlendim elim ayağım titriyor ağlym baya bildiğiniz kriz gecrdm bu 2 inci olduğum Bi anda olyr bayılıyor dum başım döndü yıktım ortalığı oda geldi özür diledi bnle sizce suc kimde her zmn bana dyr yapamyn edmyn artık daraldım gercekten Bn icime atan birisym doldum taştm ya bana akıl fikir verin şimdi biraz ii armz ama hala cok kırgınım cok üzülüyrm ağlyrm hergün ne yapcm annem ailem uzakta kayanama söylemek istiyorum ama olmyr iicme atyrm lütfen kötü yorum yapck yazmasın inan cok zor drmydm uzun oldu ksb yın :(

6 Cevaplar

0 oy
(9,578 puan) tarafından
Bugünlerde geçecek kuzum kalas eşinde anlar elbet birgün değerini
(2,307 puan) tarafından
İnşallah cnm ya insan destek beklyr cok üzüldüm cok yoruldum
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Takma kuzum boşver özür dilemiş hem barışırsnz geçer 
(2,307 puan) tarafından
Ama cnm yine aynısı olck daha 3 4 hafta once yine aynı oldu ya bu beni eskisi gibi sanyr bebek yokken o düzeni sağlıymym yetmym
(1,154 puan) tarafından
Güzelce konuş önce canm bi baktın işe yaramıyor tavır yap brşaz
(2,307 puan) tarafından
Konştk cnm ama cok üzeriime glyr farkında bile değil inşallah bida olmz  o değil bebeğim etkilnyr onun yüzünden
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım Allah hidayet versin o zaman ne diyim
(2,307 puan) tarafından
Saol cnm bnm İnşallah
0 oy
(4,447 puan) tarafından
Ah kuzum valla uykusuzluk cok zor birde anlayissiz es allah yardimcin olsun
(2,307 puan) tarafından
Saol cnm saol cok kötüyüm hala
(4,447 puan) tarafından
Dua et kuzum gececek hepsi allahin izni ile
(2,307 puan) tarafından
İnşallah cnm Bnm İnşallah
0 oy
(42 puan) tarafından
Ah canım üzülme erkekler hiç bişeye değmez senin buraya yazdığın kelimelere bile ilmek ilmek işler değer verirsin en ufak şeyde böyle ben 3 gün uyumadigimi bilirim kavga etsek özür dilemez bile en azından özür dilemiş . Sanırım sende benim eski halim gibi hayatının merkezini eşin yapmışsın
(2,307 puan) tarafından
Cnm gercekten cok üzülyrm normal de bnn kide etmz ama sinir hastası etti bni
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Kaynanana sakın anlatma. Eşini de al karşına konuş beklentini anlat sen anlatmadan yapmaz. Ama güzel bir dille ve eşref saatine denk getir. Bu günler de geçecek rahatlayacaksin oyle dusun 
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm bnde öle düşnyrum oda fayda etmez se sölycm
0 oy
(264 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendisi yapsın üstüne de çocuk baksın.Valla sağlığına dikkat et çocuğunun sağlığı senin sağlıklı olmandan geçiyor bunu unutma.Koca adam yemezse ölmez babalık fedakarlık gerektirmeli birtek annelik değil.
(2,307 puan) tarafından
İşte cnm ah biz gibi düşünse hiç dmyr düşünmyr sinir hastası oldum bunun yüzünden
(264 puan) tarafından
Ya erkeklerin çoğu düz işte düşündür canım sen alışsın onu değiştir sen sürekli de bir süre sonra yapmaya ve anlamaya hatta düşünmeye mecbur olduğunu anlayacak.
(2,307 puan) tarafından
Tmm cnm cok saol cok teşekkür ederim aslında ii biri aama böle yapark bni kendinden uzkltryr bugun neden bnle evlenein keşke evlenme seydin dedm bunu bile deditrdi ya
(264 puan) tarafından
Rica ederim..İnan ki hepsini yaşadım 5 yıllık evliyim keşke senle evlenmeseydim dedim suratına bıktım soğudum dedim benim eşim de düşüncesizdi ama artık anlıyor suratıma bakıp ifademden eskisi gibi değil zamanla anlayacak çocukta çok küçük ya bunalmissin sen konuş desteğine ihtiyacim var bak ben bunaliyorum de sürekli söyle geçecek inşallah düzene girer.
(2,307 puan) tarafından
İnşallah cnm bizde 2 sene olck temmuz da konşcm cnmm şimdi biraz ii aramz bklm nasıl olck

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 311 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,436 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Songull_dlmz04 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 619 göst.