0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Ehliyet sınavım vardı bugün birincide  geçmedim bu ikinci  hakkımdı eşimi üç gündür tembihledim işini ona göre ayarla sınavım saat 11 de dedim normalde vardiyalı işi sabah 9.5 da bitiyor tamam dedi kızım var 2.5 yaşında arabayla 30 dk filan sürüyor okul yeri beraber kızımla gittik saat 10 da okul yerine yürüme mesafesi on dakika filan eşim aradı geliyorum dedi 20 dakikaya bekle yok saat 10.30 oldu yok aradım geldim geldim dedi 11.10 geçe zor geldi ağladım bağırdım çağırdım neymiş araba çok dolanmış geç kalmış ara bana haber ver dedim yetisemicem de dedim niye bana yalandan geldim diyorsun dedim uyuşuk gamsız normalde de bir yere giderken en son o çıkar. Bide gelmiş ne olmuş bir dahakine girersin diyor çocukla sabahtan bekleyen benim kızımı bırakacak kimse yok ailem memlekette bir teyzem var oda 2 saat uzakta bunu bilen eşim yine de umursamadı ne ağlıyorsun çocuk gibi dedi kaç gündür çalışıyorum dedim ne kadar değersiz herşey senin için dedim kavga ettik çocuğu aldım eve geldim boşuna gitti onca emeklerim.kimin umrunda 

4 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Hayırlısı boyledi demekki canim sen üzülme yinede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım üzme kendini her serde vardır bı hayr belki hakkında hayırlısı böyleymiş dünyanın sonu değil yaa☺️ evet eşin suçlu ama bilerek yapmamış kendini de onu da üzme huzurunuzu kaçırmayın boşuna

Sağlık olsun boşver yine  girersin sınava unutma ölüm hariç herşeyin cagresi var değmez üzülmeye yaaa❣️❤️❤️❤️
(38 puan) tarafından
Eşim biraz gamsız yani benim üzüldüğüm durum ona sıradan geliyor bide yarım saat kalmış bana geldim diyor desene yetisemicem
tarafından
Kismet boşver  üzülmeye deymez inan☺️
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Yaşadığın stres çok büyük seni çok iyi anlıyorum bende direksiyon sınavına giderken bütün yol ağladım sanki dünyanın sonuymuş gibi ama bana herkes sen geçersin edersin diye söylüyordu kalırsam rezil olurum düşüncesi yer etmişti aklımda çok şükür ki gectim on gün sonra mı ne doğumum olmuştu :) 

Eşinin bunu hafife alması çok yersiz ama erkek kafası işte Allah selamet versin ...
(38 puan) tarafından
Çok çalıştım uykusuz halde kalktım inan isteseydi yetisirdi. Beni anlamak bile istemedi ne olmuş dedi ağlama çocuk gibi filan
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Canım hemen git rapor al tekrar sınav yaparlar hakkın yanmaz.
(1,268 puan) tarafından
Kursu ara bilgi al
(38 puan) tarafından
3 hak var oda sonra yine para yatırıp beklicez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 429 göst.
0 oy
2 cevap 251 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,436 göst.