0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Bugün o kadar üzüldüm ki sizede anlatayım ilk defa gozleme yapacaktım tarife baka baka yaptım normalde hep hamur işi yaparım poğaça açma falan ama hiç gozleme açmadım bugünde tarife bakarak yaptım açtım içini yaptım koydum yaklaşık bi 8 9 tane oldu ama bende salaklık yaptığım hepsini üst üste koydum ve aralarına un serpmeyi unutmusum tam kızartmaya başladım bi tane aldım geldi diğerini alicam birbirine yapışmış gözlemeler ah bende o an şarz etti gözlemeleri üst üste koydum ne arasına bisey koydum nede un serptim yani anlayacağınız yalan olsu 7 tane gozleme o kadar üzüldüm ki hem israf du hemde günaha girdim çöp oldu 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kiz atmasaydin keşke zaten yapışmış. Oklavayla biraz açıp tepsiye koyup üstünede sütle yağ ile sos yapardın firinda pisirirdin börek gbi olurdu. Ziyan olmazdi. 
(467 puan) tarafından
Canım yarım ay şeklinde yapmıştım ve içi patates doluydu kurtarılma gibi şansı yoktu yani
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Valla canim ben bir yandan acip bir yandan pisiriyorum
(218 puan) tarafından
Başka türlü yaparsan yapışıyor zaten en güzeli bir yandan açıp bir yandan pişirmek :D
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Bilerek yapmamışsın sonuçta Bi dahakine daha güzel olurlar takma kafana 
0 oy
(2,304 puan) tarafından

Sende bnden sin bugun ya bnde hata yaptım bugun :'(

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben aynı hatayi etliekmekte yaptım 4 tanesi gitti. Kismetten çıkmış emeginde boşa gitmiş ama napicqn nasip
0 oy
tarafından

O bendede olmuştu hemde ıspanaklı yapmıştım hamur bi saldı kendini hepsi birbirine girdi :) arada olur öyle şeyler 

0 oy
tarafından
Bı daha yaptığında tepsinin üstüne temiz sofra bezi köy yan yana diz unlamanada gerek kalmaz bide öyle saatlerce beklerse hamur erir en fazla bir saat yan yana kalır sonra erimeye baslar
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bende geçen gün et kızartayım dedinm.yani ne kadar kötü yapılabilirse o kadar kötü oldu. Eşimde, olmuş falan dedi ama zorla yedi  ben üzülmiyim diye. Olur böyle şeyler, bi daha ki sefere daha güzel olur sonuçlar :) 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Olur canım bir daha sefere daha iyisi olur nasip böyle böyle öğrenilir bende pek bilmiyorum yemek internetten bakıyorum

0 oy
(2,468 puan) tarafından
Atmasaydın keşke canim ikiye böler açardın oklavayla rulo yapar fırına atarsin üzerinede sos koydun mu börek niyetine yenirdi 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bir dahaki sefere tek tek yapın öyle çok daha iyi olur hem hamur kurumaz

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,629 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,056 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,242 göst.