0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar dişim çok ağrıyor bebekle perişanım oğluma bakmaya çalışıyorum dünden beri bağıra bağıra ağladım eşim geldi doktora götürdü çekmedi apse yapmış karakoldan izin aldı geldi gece oğlana eşim baktı kaynanamı aradık yalvardım gel 3 4 gün diye gelmedi ben de küstüm doğal olarak annemde cumadan önce gelemiyor bir başıma bu ağrıyla kaldım ne yapsam geçmedi sirkeyle gargara yaptım karanfil kekik ağrı kesici antibiyotik hepsini denedim çok çaresizim bu halde bile gelip yardımcı olmayan kaynanamı da affetmicem

16 Cevaplar

+1 oy
(119,481 puan) tarafından
gecmis olsun   
(603 puan) tarafından
Sağolasın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah
(603 puan) tarafından
Allah razı olsun canım şimdi bir parçayım ağricak diye korkumdan su içemiyorum
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm zor valla dış ağrısı çok çektim bilirim o acıyı 
(603 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inan anne diye ağladım şimdi bir parça geçti korkuda su içemiyorum
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Canım o apse inene kadar yapıyor ağrı malesef bugün akşama doğru hafifler çok geçmiş olsun bilirim çok çektim diş ağrısı:(
(603 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok canım yandı çok ağladım otobüs biletini de alırım herşeyi yaparım dedim kaynanam 3 4 günlüğe gelmedi oğlum daha 10 aylık anne sütü almıyor mama ve yemek veriyorum hiç yemek yapamadım dün mamayla durmuyor valla kendimden çok oğlana üzülüyorum
(7,628 puan) tarafından
Ahhh öyle oluyor maalesef insan güçten düşünce yavrusunu ihmal ettiğine yanıyor daha çok kolay şeyler ver bir iki gün tarhana falan karıştır canım bişey olmaz yanındasın ya çok şükür.
0 oy
(765 puan) tarafından
antibiyotigi duzenli kullan cnm o agriyi keser bitince de hemn cektirirsn zatn
(603 puan) tarafından
İnşallah  çabuk geçer canım
0 oy
tarafından
Nane yağı iyi geliyormuş cnm birde karanfil yağı dene istersen
0 oy
(34 puan) tarafından
Canm benkm antibiyotik vermedimi ? Onun hemen etkisi olur eşim yasadi aynisini 2 hafta once antibiyotik kullbdi 1 hafta sonra cektrdi hemde 2 disti onun antibiyotuk hemen iyi gelmisti
(603 puan) tarafından
Ya ne antibiyotik ne ağrı kesici imkanı yok geçirmedi dün bugün düne göre bir parçayım çok şükür oğluma yumurtasını falan yedirdim
0 oy
(611 puan) tarafından
Tuzla su ile sirkeyi karıştır öyle gargara yap antibiyotik saatini kaçırma canım yanaginin üstünden buz koyabilirsin bı kaç dk koy çek sıcak yemek yeme.iltihapli dişin ustune sarımsak koy oda iyi geliyor. Ağrı kesici gargaralar var onlardan al canım bı de iltihap varken çok ağrı oluyor. 
(603 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem canım
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Ay nasıl bir kaynana bu ya bnde hem hamile iken hemde bebğim 3 aylık en cktm gecer cnm sabret cnm 
(603 puan) tarafından
Valla böyle kaynana ben yapsam ne derlerdi bilmem bu perişanlığım da geçer elbet ama bunu unutmam
(2,311 puan) tarafından
Aynn cnm bnm kide gelmycti hata gelemyckti geldi saolsn
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Tuzlu su ile gargara yap istersen bi. 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım miden aliyosa soğan koy gerci almiyosada koy çok iyi geliyo soğan ilthabi hep içine cekiyo kesinlikle dene ben bile yaptıysam herkes yapar herhalde 
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Canım acilden l iğne yaptıklardi bana kesmişti ağrısını 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
InsAllah gecer canim rabbim yardimcin olsun
0 oy
(665 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım...
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ah canim keske bilsem karanfil anlık geciriyo 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Antibiyotigini icmeye devam et apse kuramadan islem yapamazlar zaten canim augmentin 1000 mg icmen lazim kuruması için

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 64 göst.