0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (2,645 puan) tarafından
Edemiyormus malesef 

15 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ben hiç görmedim canım 
(2,645 puan) tarafından
Aynen malesef
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Doğuran büyüten edemiyorken .....
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Birbirimizi adam etmeyle uğraşmasak da

Oldugu gibi kabullenerek birbirimizin eksiklerini tamamlasak
tarafından
Mervem oyle olmuyor ıste ya cok yakın arkadasım var kahve ıckı pavyon her ayak var adamda gelde kabullen kacarak evlendı aılede arkasında degıl hadı naparsan yap
(2,645 puan) tarafından
Olsa keşke dediğin gibi kuzum ama çok zor be
(13,726 puan) tarafından
Adam etme mücadelesine hiç gitmesin  valla olduğu şekilde devam edecek yavrum eğer tek başına dik durmayacak,ailesi arkadnda durmuyosa.

Nasıl ben adam edeym ki adam Allah korusun içki iciyoasa pavyona gidiysa..
0 oy
tarafından
Sen pişmiş kurabiyeye tekrar şekil verebilir misin? Tabii ki de hayır 
0 oy
tarafından
Annemin bir tane komşusu vardı o dedi ki analarının babalarının adam edemediğini el kızını Getiriyorlar başını yakıyorlar onun adam etmesini bekliyorlar en ufak bir şeyde de el kızına atıp kendi çocuklarını savunuyorlar hiç kendi çocuklarına Sen haksızsın demiyorlar hep el kızı adı altında gelinleri kötülüyorlar demişti Ve ben bu sözünü çok beğenmiştim bir insanı olduğu gibi kabul edebilirsin evet ama o Eğer insan değilse olduğu gibi de kabul edemiyorsun ne yazık ki Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi
0 oy
(316 puan) tarafından
Evlendikten sonra iki tarafında sorumluluk ları artıyor onun için kimse değişmez
0 oy
(119,758 puan) tarafından
oyleleri evlenmemeli
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Edebilir bence canim 
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Eğer çok kararlıysa bir kadın edebilir bence.

Hiç değişmeyecek bir insan değişti çevremde.

O degistiyse herkes değişir.
0 oy
tarafından
Edemedim canım 
0 oy
(2,641 puan) tarafından
Kişiden kişiye degisebiliyo benim amcam bekarken insan içine çıkmazdı misafir gellirdi kapısını kitler tek otururdu ama evlendikten snra yengem değiştirdi gözleriyle bakarak önceden bı levent demesi yeterdi kişiyle bide kadın bot höt olacak bence ☺️☺️☺️
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Anasının babasının adam edemediği bir insanı karısı yada kocası evet düzeltebilir...
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Adam edilme ihtiyacı duyulan kişinin içinde varsa oluyor :) çok yakın bir akrabamdan şahit oldum, yalancı, hırsız,dolandırıcı ve kumarbaz biriydi.. ailesi bile görüşmüyordu, eşi öyle adam etti ki.. şimdi herkes gıpta ediyor.. o derece adam oldu yani :)

0 oy
(1,197 puan) tarafından
Edemez babamdan biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,645 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 500 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu

382,882 soru

11,461,460 cevap

35,049 kullanıcı