0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından

image

daha önce size bahsetmiştim benim bebeler beni bagirtti komşu bile rahatsız oldu diye. İşte o olaydan sonra artık uyutmak için cabalamamaya karar verdim. Bebeler iyice yorulana kadar kıpırtısız ve tepkisiz bekliyorum:D en son pes ediyorlar. 

Şu gördüğünüz sipayi son uyku raddesine getirdim besige koydum sakın sakin salladım. Kalkmaya debelendi güç bulamadı uyuyakaldı. Tabii bu savaş iki saat sürüyor. Onlar kuduruyor ben tvyi telefonu kapatıp ışıkları kapatıp pes etmelerini bekliyorum en son pes ediyorlar.

Demem o ki stres yapmayın illa ki uyyacaklar mecburlar yani

6 Cevaplar

0 oy
(6,250 puan) tarafından
Uşagın şaftı kaymış ben gibi valla:)))
(4,040 puan) tarafından
:D yatağı falan hep tarumar ediyor zor insan vesselam
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü onlar bir birey :) Allah rahatlık versin :)
(2,545 puan) tarafından
Çok sabırlı olcan kuzum çünkü sabırlı olursan o da sabırlı olur. Sen rahat edersin valla. Dinlenebilmek istiyorsan stres öfke bunları yansıtmıcan ters tepki geri bize döner. Aman aman en zoru valla :)
(4,040 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun ikinci bebede böyle oldum büyük bebe için herkes diyor ki nasıl da senin sözünü dinliyor çünkü herşeyi sakinlikle hallederdik temeli sağlam oturttuk uyum yakaladik
(2,545 puan) tarafından
İkinci olunca iki sorumluluktan biraz fazla kendine yüklenmiş olabilirsin kuzu. O yüzden ikinci bebeğinde uyumunuza adepte olması için önce senin daha sakin olman gerek devamlı hatırlatman gerek kuzu. Yoksa bu inatlarını öğrendiklerini ilk sende test edecekler :)))
(4,040 puan) tarafından
Alkış tutarım bu dediklerine :) inşallah halledebilirim. Biraz daha alıştım ama iki çocuklu olmaya teşekkürler
(2,545 puan) tarafından
Yaparsın süper anne :))) ne demek kuzucum. İyi geceler x3
0 oy
(280 puan) tarafından
Maşallah kaç aylık :)
(4,040 puan) tarafından
1 yaşında sağol teyzesi :)
(280 puan) tarafından
Yerim ya maşallah pek tatlı :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Sabah kaçta uyanıyorlar
(4,040 puan) tarafından
Haftasonu bı yerlere gittik yoruldular sabah 9 da uyandilar öyle olunca uyku saati kaydı ama esnedigi halde beni surunduruyor
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Yatisa da bak hele masallah:)

(4,040 puan) tarafından
Sağol teyzesi  :)
0 oy
(48,713 puan) tarafından
o.kol orda her an kalkacak gibi duruyo tilki bayılmasi numara gibi☺️
(4,040 puan) tarafından
Ahahaha bu iyidi işte onunla kalkmaya bayağı uğraştı yapamadı yıkıldı :D
(4,040 puan) tarafından
Seninki napıyor uzundur yoktun sanki ya da ben denk gelmedim :) senin bebe de biraz cetin
(48,713 puan) tarafından
neydi kiz senin eski isim bilemedim seni☺️ ju hafta cok yoruldu havuzda yüzdü kucağimda uyuyakaldi gunduz uykusu yok sabah erken kalkti.  bugün evimizdeyiz uyumicakmis uyumayı sevmiyormus derken geldi.yataga.jj seferde babasi gelene kadar direndi.yarim saat bekledi ama sizdi ☺️☺️☺️ bayagi bayagi duzeldi buna sukur cok sukur ben cok çektim uykusundan
(4,040 puan) tarafından
Benim eski ismim yok ki vay anam vay öyle olsun aakdhskshdkf
Yani büyüyor sonuçta normal insan gibi davranmaya başlar inşallah benimki de uyumicam deyip duruyor
(48,713 puan) tarafından
kiz kusura bakma bayagidir konuşmadık diye unutmuşum  iki buçuk.yasindan sonra toparlamaya başladı hala deliksiz uyumaz ama uykusu dernnlesti suresi uzadi cok sukur bin sukur☺️ darisi basina

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 124 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
3 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 293 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu

380,893 soru

11,403,872 cevap

34,942 kullanıcı

...