0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Eşim çalıştığı yerden çıktı aylık almadığı için mahkemeye başvurdu arabuluculuk için tazminati falan aliym dye dün gitti adliyeye başvurusunu çekmiş ama bana yalan söyledi dilekçe verdim dye söyledi bugun dur bı bakiym dye grdim davadan vazgeçmiş gidip hatta akşam dava çıkmıyor dedim boswer uğrasma dedi megersem davadan vazgeçmiş saklıyor benden. Faturamı bile geçen abime odettirdi veririm diye lafa gelince para yok diyo adliyeye ,600tl vermiş vazgeçtigi için napacam bu yalanlarla bilmiyom bebeğimin altınlarıni bile yedi borcum var dye

6 Cevaplar

0 oy
(4,907 puan) tarafından
Yalan söyleyen insanla ne yol ilerler ne ömür geçer. Allah hayırlı kapılar açsın 
-Reklam-
0 oy
(15,074 puan) tarafından
Canim yalanlari normal değil ama belki tehdit ettiler o yüzden çekti davayi. 
(72 puan) tarafından
Tehtitde olsa doğruyu söylemek gerekir yani canım yalana ne gerek bu girdigi yeni işi bile abim ayarladı . Aylık yatmıyor borcum var borç aldım dye oğluma birikenleri dahi aldı kazancını ne yapıyor onu dahi saklıyor demiyor napcam bilmiyorum kaç kez düzgünce konuştum kimseden borç alma verme dye ama dinlemiyor hiç
(15,074 puan) tarafından
Bilemiyorum canim. Bazi erkekler gururuna yediremez, korktunda vazgeçtin durumunu. Kocani en iyi sen tanirsin. Belkide işyeri parayi verdi ve öyle vazgeçti. Acaba kumar falan mi oynuyor niye senden sakliyor parasini.
(72 puan) tarafından
Evden hic biyere çıkmıyor canım ise isden eve biyerde gitmiyorki ya para verdiler demiyo bana sakliyo onlada kesin Gine birilerine verdi ya  gine bazen kafayı yiyecek oluyom ya
(15,074 puan) tarafından
Canim zaten telefondan oynuyorlar artik kumari.
(72 puan) tarafından
Telde okey var ama online okey değil alıp kurcalrim ama banka hesap şifresini saklıyor benden
(15,074 puan) tarafından
Belki ailesine yolluyor parayi. Insanin aklina kirk tane şey geliyor.
0 oy
tarafından
Neden çekmiş ki davayı 
(72 puan) tarafından
Bilmiyorum ki haberim yok saniyo yeni öğrendim cektigini kendine dedim akşam davayimi çektin dye yok dedi bide
0 oy
(14,429 puan) tarafından
Ailenizde bi büyük yokmu lafı sözü dinlenen 

Konuşsun kocanla derdi neymiş canım 

Allah hidayet versin
(72 puan) tarafından
Kaç defa konuştular canım tmm söz dyo ayni
(14,429 puan) tarafından
Bişi diyim kuzum sana,ota boka yalan söylüyosa kesinlikle tedavi olması gerek
Bu bi hastalık
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Faturayı odeyememek falan hepsine insan göz yumar da

Yalan söyleyen insanla olmuyo olmuyo olmuyo.

Dost da olsa olmuyo.

Evlat da olsa olmuyo.

Eş de olsa olmuyo
(72 puan) tarafından
Kaç kez diyorum bana yalan konuşma dye herkese konuşuyo tek bana degilki bebeğim 5aylik olacak kaç kez konuştum ailem konuştu yok  kendi ailesi zaten bı halt ettiği yok
(14,493 puan) tarafından
Çok zor yalan olduginu bile bile dinlemek..
Güven çok önemli:(
(72 puan) tarafından
Nereye kadar gidecek bilmiyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Vazgeçtiyse güzel bir para almış olmalı. Yalanla dolanla ömür geçmez Allah yardımcın olsun
(72 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
0 oy
7 cevap 581 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 789 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy