0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Bugun kaynanamda mantı sıkıyorduk amcasına bıraz bak da sıkalım dedım 1 kez agladı seslenmedım 2kez kapıya sıkıştırdı elını cocuk bakmadı sonkez cocuk agladı aglarken opme peşinde kayınımda şap şap artık eşim bende senin cocugun olursa aglatıcam sureklı diyerek kızdı, kayınımda ben sızın gibi usdune dusmem cocugun. Cocuk dedıgın aglar dedı kırıldı galiba bende oglum aglayınca kalkıp almıştım elinden cocugu. Ayıpmı ettim ya

7 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yooo gayet nirmal bisi agliyor yani ne yapacaksin bakip aglmasinimi izliceksin tabiki alip sakinlestireceksin kırılmamistir bence ya benim kayinlarimda derler oyle ama yanu simdiye kadar bir kirginlik olmadi aramizda 
(252 puan) tarafından
Bilerekde ağlatılmazkı ya
(7,036 puan) tarafından
Zaten nasil bir mantik onuda anlamiyorum ya sadist gibi aglayinca zevkmi aliyorlar
(252 puan) tarafından
Galiba
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
Oda bişey mi geçen kaynım eline bıçak almış kulaklarını keserim senin diyo. Kızım daha 26 aylık. Elinden aldım çocuğumu kızdım kaynima. Bide diyo ki şaka yapiyorum. Şakan batsın senin
(252 puan) tarafından
Abartmışıılar
(3,862 puan) tarafından
Çocuğumu elinden aldım diye bozuluyor bide. Hiç güzel seyler ogretmiyor mesela. Git babana annene vur tükür diyo. Annen kötü anne diyo..
(252 puan) tarafından
Ama pek araya gelme sende
(3,862 puan) tarafından
Gelmemeye çalışıyorum da yapacak bişi yok . Eşimin gözü gördüğü halde bişey demiyo. Pasif kaliyo her duruma. Ne yaparlarsa yapsınlar yine yan yana oluyoruz
(252 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Benim kaynım bizle kalıyo eşimde pimpiriklidir aynı senin kaynın gibi cpcukla ugrasıp duruyo eşimde kızıyo tabi kaynıöda ne kıymeti cocugunz var dedi üstelik benim ailem vardı kız kardeşim annem babam çekti odasına gitti terbiyesiz 
(252 puan) tarafından
Terbıyesızmış
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla bilerek ağlatırım ben kendi cocgumuda .baska inandogıö seyler var belkide ondan
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Valla annemnde elinde ağlasa uçarak alıyorum.

Niye ayp olsn
(252 puan) tarafından
Aynen öyle hersey cocugum uz ıcın
0 oy
(561 puan) tarafından
Yoo gayet de guzel bisey yapmişsin cocuk aglar ne demekkmis çocuk nimettir emanettir onu aglatip sizlatavaksak ne anlami var anne baba olmanın o bizi seçmedi ama biz o olsun diye cok dua etttik bazen bende cok yoruluyorum oglumun nazinda ağlıyor ama bir iki saniyeden snrasina dayanamiyorum kucakliyorum hemen 
(252 puan) tarafından
Nasıl kıyabılırızkı
(561 puan) tarafından
Kıyılmıyo ya dudak buzup aglamaya baslayinca hele benim içim parçalanıyor
0 oy
tarafından
O kaynin cocugu olsn pamuklara sarar aglatmaz bile kendinin degil ya umursamio iyi yapmissin bn cocugumun aglamasina asla dayanamam kimin kucaginda olursa olsun ceker alirim sakinlestiririm dayananam aglamasina bide oturup izlicem hee 
(252 puan) tarafından
İzlemem bekledi galıba

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 664 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 546 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,141 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 647 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu

382,379 soru

11,448,169 cevap

35,021 kullanıcı

...