0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından
Kaynanam 70 yaşında ogluyla boşanmamiz icin hep beni kötülüyo kavga çıkarıyo

20 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Oğlu da ona inanıyorsa vay haline 
(13,202 puan) tarafından
Allah büyük işte.
tarafından
Ben ediyor muyum hakkımı helal bakma kocamı seviyorum ama kocama bile.icim soğumuyor ki içinden hep ohh Allah nasıl verdi belanızı diyorum kaynanam sarılmak istiyor kocama bazen  kendini geri çekiyor opturmuyor kendini eşim eee hakettiler inan buna ben yine merhametliyim de içimden üzülüyorum sarılmiyor diye bu kadar da salagim safım yani bırak haketti işte ne üzülüyorsun
(236 puan) tarafından
Aynen öyle canım hakediyolar Allah çok büyük ben esimden sogudum ama bebek var bekliycem ve bu kadının sonu ne olcak görcem
tarafından
Bak zor söylemesi kolay beklemesi zor  sabır gerektirir  ama bekle Allahım sana havale ediyorum de sabır et.izle Allahın adaletine sual olmuyor ❣
(236 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diri mi dahaaâaaaaa
(236 puan) tarafından
Tabi canım ölmüyo şeytan kadin çocuğumuz oldu hala babanın evine git diyo bana
tarafından
Allah kurtarsn cnm seni blmiyorm ne dertleri var gelinlerle alip da naocak oglunu bi biraksinlar ya
(236 puan) tarafından
Bebek var daha 19 günlük sana vermem diyo bunu babasının evine gönder diyo oğluna bebegi sanki o doğurdu
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Allahım yarabbim söyle insanları asla anlamıyorum zaten gelmişsin 70 yaşına önünde kalmış kısıtlı zamanın iyilik toplayacsgi yerde kötülük peşinde Alllah ıslah etsin 
(236 puan) tarafından
Beni sevmiyo canım ailemi de sevmiyo gelin geldiğimden beri bizi ayırmaya calisiyo oğluna kaç defa bunu boşa dedi bir de namaz kiliyo her gün
(1,105 puan) tarafından
Ne diyeyim canım oğlunun yuva sahibi olmasına sevinecegi yerde yaptığı çok yanlış
(236 puan) tarafından
Ne sevinmesi canım tutturmuş 4 yıl oldu bebeğimiz var kendi tarafından biriyle niye evlenmemiş oğlu
(1,105 puan) tarafından
Oğlu evlenmeden önce yapsaymis ne yapscaksa karısı var çocuğu var yuvasını kurmuş artık iş işten geçmiş neyin derdin de
(236 puan) tarafından
Anlayamadım canım yuva bozucu bir kadın anne oğlu kızı mutlu olsun ister bu tam tersi hep kavga pesinde
0 oy
(265 puan) tarafından
Bi ayağı girmiş çukura g*ber git valla deli ediyo bu kaynanalar beni
(236 puan) tarafından
Gebersin inşallah çocuğumuz oldu babanın evine git diyo bana
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Demek yaş yetmiş iş bitmemiş karıda 
(236 puan) tarafından
Ayırmaya calisiyo bizi çocuk var babanın evine git diyo bana
(1,154 puan) tarafından
Trbsyz işte öyle olmasa demêzdi ztn çok meraklı ise birilerini baba evine göndermye kendisi gitseymiş zamanında
(236 puan) tarafından
Kendi kaçarak gelmiş istenmediği eve yapıştı kaynanası kayınpederi hiç konusmuyomus bunla
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım oda yaşadığını yaşatmak istıyo demek
(236 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(897 puan) tarafından
Bir ayagı çukurda hala fitne fesat peşinde
(236 puan) tarafından
Boşuna namaz kılma dedim onun yüzüne oğluna hep beni kotuluyosun bunu boşa diyosun git babanın evine diyo bebegi alamazsın diyo senin yaşadığın o pis yerde bebeğin büyümesine izin vermem diyo
0 oy
tarafından
Demiyor ibadet edeyim ahiretimi kurtarayim. Seni baba evine göndermekle meşgul te Allah'im
(236 puan) tarafından
Aynı evin içindeyiz malesef her gun tek düşündüğü bu bizim ayrilmamizi bekliyo
0 oy
tarafından
Açık açık konuş. Bak sen öyle dediğin için biz tartışıyoruz yüz göz oluyoruz. Böyle giderse boşanıcam. Eğer oğlunun mutlu yuvası olmasını istiyorsan oğlunun yanında beni kötüleme de.
(236 puan) tarafından
Gülüyo canım kabul etmiyo
tarafından
Takıntılı malesef.Karşına alamadığını yanına alacaksın
0 oy
(17,787 puan) tarafından
70 yaşında öbür dünya için hazırlık yapması lazımken iyilik güzellikler saçması lazımken boş işlerle günahlarla mı uğraşıyo
(236 puan) tarafından
Aynen öyle canım ve yüzü bana karşı hep asık bana hiç huzur vermiyor oğluyla onun yüzünden hep kavga ettik 4 yıldır burnumdan getirdi
(17,787 puan) tarafından
Bi an önce hakkın rahmetine kavuşur inş
(236 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yas 70 iş bitmemiş demekki akla bak ya
(236 puan) tarafından
Oturaklı bir kadın değil cahil canım 4 yıl oldu bir bebeğimiz var oğluna bunu babasının evine gönder diyo
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Eşin onemli burda 
(236 puan) tarafından
Anneci o ama ayrılalim yeter ben bıktım diyorum hiç birsey yapmıyo
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İş eşinde bitiyo senin yanında olması lazım. Birinin şerrinden Allah a sığınmak için Haşr suresinin son üç ayeti okunur, Hüvallahüllezi...Diye başlar. Sana tavsiyem ezberle ve oku sık sık. Onu da kendi haline bırak sana sataştığı zaman mahşerse  nasıl hesap vereceksin diye sor, ayetlerin anlamlarını oku yüzüne. Belki ıslah olur. Olmasa da sen sabrettiğin için sevap alırsın. 
(236 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Hiç demiyor mu az kaldı toprağa gitmeme cehenneme gitmeyim die cehennemlik ya resmen yuva yıkıyor 
(236 puan) tarafından
Amacı ölmeden önce bizi ayırmak
0 oy
tarafından
Kocanın kendi aklı nerde annesine uyuyor 
(236 puan) tarafından
Ayrılmak istiyorum diyorum bazen ben de dayanamiyorum hiç birsey yapmiyo da demiyo da
0 oy
(205 puan) tarafından
Kizz hepsi aynı vicdansızlar kendi kızları olsa nasılda ortalığı yıkarlar benim kaynanamda sagolsun 8 aylik hamileyim nisanda Allah nasip ederse doğum var hala iş yaptirir hiç otur hamilesin demez gerçekten kendi ağzıyla söyledi zatten sen oturunca sana iş yaptirasim geliyo diye ben zor eğilip zor kalkıyorum hala bana diyo iş yap evimi temizle vicdan işte napcaksin Allah yardımcımız olsun inşallah 
(236 puan) tarafından
Merhamet Allah herkese vermez canım Allaha havale edelim o bilir yapacağını onlara sen de kendini fazla yorma sağlıkla gelsin inşallah canım
(205 puan) tarafından
Öyle napicaksin kii Allah bıraktım kaç yaşında insan onun düşünmesi lazımm
Cook sağol canim
0 oy
tarafından
Az sabır ölür yakında huzurunu bozmamaya calis 
(236 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım mesafeli olucam
0 oy
(249 puan) tarafından
Gebersin yaşlı moruk
(236 puan) tarafından
Amin canım bir an önce ölse huzurumuz olsa başka birsey istemiyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Masallah iyi yaşamış 
(236 puan) tarafından
Allah alsın yanına bir an önce canım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
O yaştan sonra oturup ibadet etsin eline ne geçecek böyle yapınca böyle insanalr olmasn ya
(236 puan) tarafından
Bir anlasam canım namaz kiliyo oruç tutuyo bebeğimiz var bizi ayırmaya calisiyo yaşı 70 yaşının kadini değil
(4,101 puan) tarafından
Ne diyim Allah kurtarsın valla böyle insanlar olduğu sürece huzurumuz yok
(236 puan) tarafından
Amin canım eşimle huzurum hiç olmadı beni mutlu da hiç etmedi
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Diyicen ki ben bu evden gitsem babamın evine sen oğlun bu evde rahat mı oturacaksınız benim anam babam yok mu bunun hesabı sorulmaz mı alırım oğlunun maaşını gül gibi otururum babamın evinde ama olmuyor işte sonra da der o beni tehdit ediyor eşinide kötü etkilenir sabır canım Rabbim yardımcın olsun 
(236 puan) tarafından
Amin canım dayancam bakalım sonumuz ne olcak
(1,663 puan) tarafından
Çok zor bilirim benimde görümcem çok şükür başka şehirde geldiler akşam çaya başladı gardaş sen niye evlendinki İstanbula gelecektin gezecektik göz ucuylada bana bakıyor ben senin tapunu alıcam götüreyim İstanbula Allah ım sussam olmuyor çıkardım evlilik cüzdanını dedim alabiliyorsa al tapusu bende ondan sonrada bir daha konuşmadım evime geldi çayını sofrasını koydum gerisine karışmadı birinci bardağını verdim dahada çay doldurmadım şimdi yazın yine gelecek bakalım bu sene nasıl yuvamı yıkma planı kurdu
(236 puan) tarafından
Allah belasını versin ya evlilik zaten zor bunlar yüzünden huzurla yasayamıyoruz
(1,663 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde HiraDeniz (2,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 485 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu