0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (2,474 puan) tarafından
Arkadaşlar cocuk 8 yasinda doğduğunda gömük  pipiyle dünyaya geldi kilomuza bir cocuk 45 kilo vardır  otigzimli çocuğumuz şimdi annesi sünnet ettirmek istiyo ama doktorlar yapmak istemiyorlar kac tane hastaneye gittiler burda olmaz su hastaneye git diyolar ordanda başka yere gelen olarak zayıflar oyle getir demişler ama zayiflayamiyo otigzimli olmadığında etkisi var elbette bit dr ameliyat olması lazım yoksa ilerde erkekliğini kaybeder demis anneside korkuyo tabi biz tekirdagda oturuyoruz bu çevrelerde boyle bur ameliyat yaptıran oldumu yapabilecek hastane doktor arıyoruz istanbula yollamışlar ama orda kalacak kimseleri yok git gel sorun cocuk birtek arabada duruyo onada taksi tutmaları lazım cok masraflı edirneye gidecekler şimdi randevu alıp bilgisi olan varsa yazabilirmi lutfen

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
bilgim yok post üste çıksın 
(2,474 puan) tarafından
Tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim arkadaşımın oğlu da öyle. Otizmli hem de. Dediğin gibi kilo da çok. Onun doğduğunda yapıldı sünneti ama onun da çiş kanalı tıkanıyor sürekli. Çiş yapamıyor. Eskişehir de fakültede prof takip ediyor 
tarafından
Valla zaten evlenip çocuk yapamayacağı için arkadaşım dişileştirme ameliyatını araştırıyor. Böyle böyle böbreklerine zarar gelecek çünkü
(2,474 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm allah yardımcıları olsun ins ama belki eğitimlerle düzelir canim evlenebilir zaman ne gösterir bilinmez yine de karar ailenin tabi
(2,474 puan) tarafından
Sizinki kac yasinda arkadasimin oglu cok hircinlasmis bu sene annesi bas etmekte zorlaniyo buyudukce gecermi sizin tadiniginiz cocukta oldumu normalde cok sakin kendi halinde oynar di cünkü
tarafından
11 yaşında. Etrafına karşı çok sakin hep. Kedileri bebekleri falan çok seviyor :) ama istediği birşey olmayınca kendi kafasına vurmaya başlıyor. Ve gerçekten çok iri bir çocuk. Tutulmuyor. Kaçmaya çalışma huyu var bir de sürekli. Kendine güveni çok fazla. Mesela dolaba bakıyor. Diyor ki domates bitti. Manava çıkmak için evden çıkmaya çalışıyor. Çocuk psikiyatrisine gidiyorlar. Onu da fakültede prof takip ediyor. Baya ağır ilaçlar kullanıyor. Epilepsi ilacı falan verdiler hatta. Ama şuan daha iyi. O kadar vurmuyor artık kafasına
(2,474 puan) tarafından
Anladim canim cok sagol arkadasimin ogluda ilac kullaniyo dedigin gibi iri bir cocuk gucte yetmiyo disari cikmak istiyo hep alip basini gidiyo cikarincada kac kere kayboldu ins egitimlerle iyi yerlere gelecekler allah ailelerinr yardim etsin güç versin ins
0 oy
tarafından
post çıksın. geçmiş olsun 
(2,474 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Istanbul çapa tıp fakültesine götürsünler çok iyi bı hastane ve genelde böyle seylere orası bakıyor
(2,474 puan) tarafından
Basak şehirde bir hastane tavsiye edilmiş çapa da iyi edirnede fakultedede yapmazlarsa oraya gidecek bakalım ins bir cere bulur evlatla imtehan en zoru
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun eğitim araştırma hastanelerine götürsün 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 445 göst.
0 oy
11 cevap 421 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 416 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,897 puan) tarafından soruldu