0 oy
178 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (7,035 puan) tarafından
Kizlar 8 gunluk lohusyimm açim aç ben ne yiyecem bebege hersey gaz yapiyor bana gaz yapmayan tarifler verin ne olur  sizler lohosa iken neler yediniz ilk bebegim asiri gazli ve kolikti 4 ay kahvalti yedim gece gunduz ve adam akili sut olmuyordu  2 ci bebegim gaz problemi yasamadim hic 3 cu bebem bu hem sut yapacak hemde gaz yapmayacak birseyler diyi verin bana 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bulgur pilavı tavuk marul salatasi
(7,035 puan) tarafından
Kuzum zaten kac gundur tavuk ve bulgur yiyorum yakinda yumurtlayacam az kaldı
tarafından
:))) biraz da salata ye marul yeşerirsin. Valla benim sütüm olmadıydı çok da zorlamadıydım artık
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yayla çorbasına dayan bacım 
(7,035 puan) tarafından
Kiz valahi yapacam artik  Allah ne verdiyse
0 oy
tarafından
Kızımda kolikti ilk 1 ay yemedim dikkat ettim aç aç gezdim sonra ne yesem dokundu dikkat etmedim sadece her yemeğe kimyon attım çayını demledim yemekten sonra 1 bardak kimyon çayı içerdim 
(7,035 puan) tarafından
Kuzum bende rezene cayi iciyorum surekli
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Cnm bnm bebekte gazliydi kuru soğan fasulye  ve bulgur pilavı hariç her yemeği yedik arada nadiren  kuru soğan yerdim ki sütümü etkilemesin yemediklerim diye 
(7,035 puan) tarafından
Canim ben urfada yasiyorum  burdaki yemekler hep baharatli salcali etli yiyecekler bende oyle yemekler biliyorum  yapiyorum  yani salcasiz baharatsiz yiyecek yok benim dunyamda sjsjsjsjjjj
(5,322 puan) tarafından
Yakınız bnde Diyarbakır :))) mecbur cnm vala o bbk öyle krize gircegine salcasiz yerim daha iyi ;)
(7,035 puan) tarafından
Ah keske bende diyarbakirda olaydim orda restirantimiz var hergun otdan bisiler getirtirdim
(5,322 puan) tarafından
Neresi ?
(7,035 puan) tarafından
75 te canim kayapinar medya mahalsinde
0 oy
tarafından
Benimkide kolik ve asiri gazliydi ilk oglum herseye ictigim suya dikkat ettigim halde gazi cok olurdu simdi 2. Bebegimi dogum yaptim hemen hemen herseyi yiyorum buda gazli ve kolik 
(7,035 puan) tarafından
Ya vala 2 ci oglumda fasulye bile yerdim hic fark etmezdi ama bu 3 cu bebem gazli ilk oglum gibi
0 oy
(611 puan) tarafından
Kimyon koysan yemeklerin içine oda kesiyor bide annelerin kullandığı gaz damlasi var ondan alabilirsin onlarda etki ediyor sende ki gaz az geçiyor 
(611 puan) tarafından
Ama içeriğine bak doktora sor yinede canım
(7,035 puan) tarafından
Hm kuzum kadin dogumami sorayim yoksa cocuk doktoruna mi emzirirken genelde ilac icmiyorum mecbur kalmadikca
(611 puan) tarafından
Cocuk doktoruna canım ilaç değil canım bebeklere veriyoruz ya gaz geçmesi için damla bu da annenin kullandığı emziren anneler kullanıyor.
(7,035 puan) tarafından
Ay bak bugun gittim daha cocuk doktoruna keske erken bilseydim sorardim olmazsa yarin ararim doktoru danışırim
(611 puan) tarafından
Ara söyle canım inşallah faydasını görürsün
0 oy
tarafından
Kizzz ne kadar kadarda okadar gazlı oluyor ek gıda da ben herşeyi yedim ek gıda da sorun yaşamadım ama nohut yiyeceksem önce 5 6 kaşık yedim sonrası cogalttim
(7,035 puan) tarafından
Ya yemek yemesem bile gazi var agliyor surekli
0 oy
(120,691 puan) tarafından
tavuk suyu corba bulgut makarna pilav haslama misir icini isitcak icecekler sut yapan cay gibi bol su hurma kuruyemis ama ben senin yerinde olsam bol baklava kuru pasts yerim
(7,035 puan) tarafından
Ay sevdos bana kuru pasta baklava deme gelenlere ikramlik indiriyorum mecbur ayip olmasin diye bende yiyorum gına geldiiii bana

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 109 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aslı saray (377 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 637 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.

396,410 soru