0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Geçende yazmıştım eltimle konusmuyorum diye şimdide hastaneye sen götür diye eşim bana baskı yapıyor yoksa evden gidicekmisim banane ya konuşmadigim insanla niye ilgileneyim ablaları götürsün beni ilgilendirmez ki haksızmiyim ben ya

7 Cevaplar

0 oy
(3,398 puan) tarafından
Eşinin aklında zoru mu var? 
(343 puan) tarafından
Hep öyle benim eşim ya onlardan birisi geldiği zaman ilgilenmedim zaman aynı şeyler oluyor
(3,398 puan) tarafından
Senden kıymtli olamz onlar ayrıca aranzdaki ilişkyi bilmio mu sanamı kaldı uğraşmk
(343 puan) tarafından
Abimin hatri için ilgilen diyor
(3,398 puan) tarafından
Aranız iyi olsa tamam sevap dersinde bilmiomki canm
(343 puan) tarafından
Konuşmuyoruz ki bakayım
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Elti için evden gönderiyorsa ondan hayır gelrmiki sana bilemedim ben görümcem yok diye sevinirken ondan beter kaynım var mesela 2 gün önce tartıştık eşimle onun yüzünden bu gün geldi baktı eşim ben haklı çıktım her zamanki gibi 
(343 puan) tarafından
Bende haklıyım zaten ama beni savunmuyor abimin hatri için ilgilen diyor
(7,050 puan) tarafından
Resmen kader arkadaşımı buldum ben de kayından yana çok dertliyim inan eltimle altlı üstlüyüz görümcemle de sürekli görüşürüz hiç bir sorunumuz yok ama bir 40 yaşına gelmiş bekar kaynım var düşman başına.
(343 puan) tarafından
Çok zor oluyo vallahi ya
0 oy
(3,828 puan) tarafından
HEY ALLAH'IM ya ... ne kıymetli eltiymis ki seni evden yolluyor onun için 
(343 puan) tarafından
İnşallah ama sanmıyorum 17 yıldan beri aynı cunku
(3,828 puan) tarafından
O zaman sana sabır diliyorum ne diyim ki
(343 puan) tarafından
Amin amin inşallah  hayır bide ablaları var eltimin zaten onlar çağırmış gel biz götürüruz diye randevu yok diye bana diyo sanki ben hemen randevu alicamda
(3,828 puan) tarafından
Valla canım eşin gerçekten bi garip ..
(343 puan) tarafından
Hemde çok garip valla
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Hayırdır deseydin eşine sen de ne demek elti için evden göndermek.
(343 puan) tarafından
Ölüyor uğurlarina onlarin resmen vallahi ya
0 oy
(1,766 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey eşini başkasına ezdirme ve küçük düşürmek eltin içinmi.senğ evden kovucak ben olsam Bidaha yüzüne bakmam
(343 puan) tarafından
Evet eltim için çok tartıştık bugün telefonda demedigini bırakmadı bana
(135 puan) tarafından
Ayyy inanmıyorum aynı benim hayatım benim eşim de öyle eltimde cimrinin aç gözlünün te ki bekarlık herseýlerini eşime aldırmişlar istiyorlar ki yine öyle olsun
(343 puan) tarafından
Bu erkekler niye böyle Allah'ım ya evlenince herşey bitmesi lazım eviyle çocuğuyla ilgilensin herkes  ya
(135 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Tamamda biriyle görüşmek istemiyorsan bu senin seçimin çocuk değilsin ki eşinde saçmalamış gerçekten. Zorla güzellik olmaz.. 
(343 puan) tarafından
Benim eşim için herşey zorla oluyo neymiş ben onla ilgilenmezsem bende kendi tarafimin düğünlerine cenazelerine gidemezmisim benimde annem babam Corona oldu hiç bir zaman arayıp sormadı ozmanda benim hatrimi saysaydi eşim ben bunları söyleyince zoruna gidiyor işine gelmiyo esimin
(5,904 puan) tarafından
Eltin kim ya nerenin prensesi onun için karısına eziyet ediyor ay kocan kafayı yemiş
(343 puan) tarafından
Hep öyle valla benim eşim yok abisinin hatri içinmiş bana ne yaptılar ki hatır için yapayim
(5,904 puan) tarafından
Abisinin hatrından sanane o abisiyle görüşsün sen elinle görüşmek istemiyorsan karışmasın
(343 puan) tarafından
Anlamiyo iste anlamiyo vallahi bende oyuzden hep beddua ediyorum artık
0 oy
tarafından
Saçma geldi gerçekten sırf bu sebeb yüzünden mi seni evinden gonderecek
tarafından
Hatır kendisi için senin ucuna bile değmez abisiyle arasında olan hatır gönül meselesi
(343 puan) tarafından
Anlamıyor iste anlamiyo vallahi bende oyuzden hep beddua ediyorum artık
tarafından
Bu konuda asla taviz verme bence
(343 puan) tarafından
Vermiyorum zaten oyuzden de beni evden kovuyor
tarafından
Senin Yerinde olsam çok afedersiniz ama öyle kocayı ben dünya bir aleme rezil ederdim ne dmek elti için karisini evden kovmak

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 133 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
0 oy
18 cevap 427 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 461 göst.

381,075 soru