0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar eltim var benden dört sene önce evlendi aramiz da 3 4 yaş var. Aramız çok çok iyidir arkadaş gibiyiz yüz yüzerken. Şimdiye kadar en ufak bir tartışma kötü olayimiz olmadı. Her şeyini anlatır bana kaynimla bir ara araları kötüydü boşanmaya falan kalktılar bütün sorunlarını bana anlattı dertlestik hep arkadaş gibi. Her defasında boşanma duzeltin arayi falan dedim. Bosanmadilar şuan çok iyiler. Hiçbir sorununu da bir başkasına anlatmadım kendisi de bilir hep söyler.Severim kendisini. ama sorun şu ki bir şey olduğu zaman beni değil hep eşimi ariyor. Bize gelecekler falan eşime msj atar eşimi arar. Bize gelecekleri zaman geliyoruz diye ona söyler.Yaklaştık bir şey lazım mı falan diye hep onu arar msj atar. Ben pek telefona bakamıyorum çocuktan falan ondan mı diye düşünüyorum ama arasa acarim yani. Eşimle de arası çok iyi değil yani eşimle arası iyi ondan hep arıyor desem eşim öyle çok hoslanmaz ondan. Kesinlikle eşimi kıskanmiyorum ondan öyle bir düşüncem asla yok ama artık garip geliyor sizce normal mi yoksa bir sorun var mı kızlar.

18 Cevaplar

+1 oy
(5 puan) tarafından
Tuhaf aslında şakayla karışık sorabilirsin mesela eşini aradığı zaman telefonu sen aç daha mantıklı olur bence 
(1,270 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum cnm ben açayım telefonu
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kendini sevdirmeye çalışıyo olabilir kuzum 
(1,270 puan) tarafından
Belki de cnm ama böyle beni yok sayiyor gibi de oluyor
0 oy
tarafından
Madem eltinle aran çok iyi. Bunu ona soyle
(1,270 puan) tarafından
Aram iyi ama ona söylesem içten içe bozulur eminim
tarafından
E bu seferde sen bozuluyorsun
0 oy
(661 puan) tarafından
Ne diyim ki canım insan kimseyi anlayamıyor ama sen bı citlat beni ara diye anlar belki
0 oy
(866 puan) tarafından
Sinsilik sezmedim ya belki de çocuktan açamazsın diye dir dediğin gbi 
0 oy
(17 puan) tarafından
Eşin hoslanmiyisa sorun yok arasın iki kişi samimi olursa bn şüpe ederm
(1,270 puan) tarafından
Yok yok eşim pek hoslanmaz ondan kıskanmiyorum kesinlikle ama anlam da veremiyorum
(17 puan) tarafından
Belki eşi diyodur ara sor biseye ihtiyacı varmi abimin yada kardesimin diye
0 oy
tarafından
Neden seni değil de eşini ariyor madem aranız iyi seni arasın bende anlam veremedim 
(1,270 puan) tarafından
Ben de öyle cnm çözmeye çalışıyorum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Evet bukdr benimle samimi olup esime msj atsa geliyoruz diye art nuetten degil zaten ama garipserim
(1,270 puan) tarafından
Heh aynen öyle garipsiyorum artık işte. Kesinlikle kötü bir düşüncem yok ama kıskanmam eşimi öyle bir olay yok ama anlam da veremiyorum
0 oy
tarafından
kıza erkekler anlamaz, eşim haber vermeyi unutuyor bende hazırlıksız yakalanıyorum. lütfen bidahakine beni ara dersin. 

Eşinede sen ne lazim bilmezsin, arayınca telefonu bana ver. hemde bi iki şey istiycem onları söylerim dersin.bir kaç kez tekrarla bakalım. Safa yatacaksın hep.
(1,270 puan) tarafından
Evet dur bak eşimden telefonu isteyebilirm iyi fikir cnm. Eltim alınsın da istemiyorum alıngan çünkü biraz
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Benim şu an eltim yok ama olsa böyle mi olurdum diye bi düşünmedim değil. 6 senelik evliyim kayınlarım ile aramızda saygı çerçevesinde muhabbet sohbet arkadaşlık vardır. Bize gelirken ararlar yenge eve bişey lazım mı. Dışarı çıkarken sorarlar yenge çarşıdan bişey ister misin. Yada çocuğa bişey almak isterler bana sorarlar şu nasıl bu nasıl bunu beğenir mi vs. Bişey olduğunda abilerini bir ararlarsa beni beş ararlar.  İleride evlenirlerse eltimle bu seviyeye gelene kadar bende onları ararım. İlla ki eltimle de iletişim halinde olurum ama o sürecin geçmesi gerekir. Alışkanlık olabilir yani. 
(1,270 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm alışkanlık olabilir kötü niyetli düşünmüyorum zaten çözmeye çalışıyorum ya
0 oy
tarafından
Bendede var oyle bi elti ama bizim aramiz kotu mesela beni engelledi ama bisey oldugu zaman esimi arar bende hem kendimden hem esimden engelledim en sonunda bence kotu dusunme bastan iyiymissiniz siz sorunda yasamamissiniz belkide dedigin gbi sen duymazsin fln diye esini ariyordur
0 oy
(509 puan) tarafından
Şöyle canım kaynım benim kuzenim olduğu halde eltime haber veririm ama kuxenimede derim kötü düşünemiyorum cnm normal 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Eşini falan arayınca sen aç sen konuş sen mesaj at belki anlar canım 
0 oy
(81 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eltine, elticigim bizim evin iç işleri bakanı benim, yanlış kisiyi arıyorsun de gülerek 
0 oy
(802 puan) tarafından
Seninle arasi iyiyse seni arasın sana sorsun canım kimseye güven olmaz.bu devirde eşinden eminsindir ama eltinden emin olamazsin sorunlu bir evliliği varmıs sizinki mutlu bir evlilikse içten ıce keşke mi diyordur bilemeyiz. Ona bu şekilde yansıtmadan söyle esini arayinca aç sen konuş ben fazla müge anlı izliyorum sanırim kimseye guvenim kalmadi 
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Bence kendini sevdirmeye kabul ettirmeye calısıyor esine
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Madem araniz cok iyi acikca sor yani biz ne diyelim ki 
0 oy
(917 puan) tarafından
Bence sen tatlı dille şöyle deki abla beni arasan daha iyi olur kocamın işi oluyor bidakine beni ara söyle bence

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
0 oy
5 cevap 136 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu

377,907 soru

11,311,036 cevap

34,745 kullanıcı

...