0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Eşimle boşansam mı bilmiyorum dinlemek akıl vermek isteyen varsa danışmak istiyorum kimseye danışamıyorum 2.buçuk aylıkta bebeğim var

14 Cevaplar

+6 oy
(119,461 puan) tarafından
aklin varsa burdan akil alma atese korukle giden olur bide tanimadin insanlara danisma ne yasiyon neden boyle karar verdin bilemez kimse
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burdan gelen akılla degıl kendı kalbınle mantıgınla hareket et sonra pısman olursjn 
0 oy
tarafından
Kimsenin aklıyla fikriyle hareket etmemeni öneririm o hayatı sen yaşayacaksın bedeli her neyse sen odeyeceksin  bu denli önemli bir kararı sen vermelisin, burda herkes herkese her şeyi söyler bu kadar önemli bir konu hakkında fikir ve ya akıl danismani önermem sapkani önüne koyup kararını sen ver 
(56 puan) tarafından
Benim ondan vazgeçmicemi düşünüyor yapmadıgı şey kalmadı artık çok yoruldum. Akıl almak için yazdım napıcamı şaşırdım
tarafından
Goz değil verebilirsin
(56 puan) tarafından
Gözdağı mı. Ondan biraz uzak kalmak istiyorum ama ailem buradan da kötü napıcamı şaşırdım
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Eşinle olan birlikteliğin aklının değil kalbinin işi. Başkalarına danışmak yerine kendin karar vermelisin. Yaşadığın şeyler senin gözünde farklı eşinin gözünde farklı. O yüzden bence akıl alma 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bu senin hayatin baskalarina gore karar veremezsin ve daha 2 bucuk aylik bir bebegin var onunda hayatini etkileyecek bir durum bu kendi mantiginla duygularinla hareket et başkalarinin lafi ile degil 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sizin ne yaşadığınızı nerden bilelim bacım boşan desek bosancan mı
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kalbini dinle sonra aklillica düşün neden boşanmak istediğini ve buna sen karar vermelisin canum
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kararsız kaldıysan bir sorun var demektir.Eşin hiç değişmeyecek olsa onu bu şekilde kabul edermiydin ona göre düşün çünkü huy değişmez bi sürelik rol yapar insanlar sonra yine aynı.Gerçekten pişman olanda belli eder zaten.
(1,786 puan) tarafından
O stres atmak istiyor senin üstünde sende ona istediği malzemeyi veriyorsun o rahatlıyor bu sefer sen şişiyorsun.Ama sana yardım etmesi iyiliğini gösteriyor yinede kahvaltı hazırlaması bebeğe süt vermesi bunlar bize bile zor gelen şeyler babasıdır yapacak deme erkekler dışarı işlerine alışkın ya yinede çabalıyor sonra oda sıkılıp kimse yok sana sarıyor canım sende lohusasın benimde lohusa piskolojisi bir yıl sürdü çok zordu .Yani olayın içinde olan sensin ama ne sen değişirsin ne eşin bunu bil.çocuğunuzda olmuş.evlilik bir yüktür kimi zaman ağır kimi zaman hafif.Allah kaldıramayacağımız yükü vermez.Evlilik lay lay lom bişey değil türlü sınavlardan geçer ve hepimiz kusurlu insanlarız birbirimizi idare edicez ve kusursuz olana yönelip ondan bekliycez ondan istiycez
(56 puan) tarafından
Aynen çok haklısın canım malzeme veriyorum yaptıgı hakaretlere karşılık verdikçe daha bi fazla yapıyor delirtiyor beni tepki vermemeye karar verdim tuyucaö kendimi onu görmezden gelicem artık suratını göresin yok kaç gündür ayrı yatıyoruz zaten. Oda benden nefret ediyor gibi davranıyor ben alttan aldıkça daha fazlasını yapıyor ya aklımı o kadar almışki çaydanlık ta su ısıtayım bebeğimin maması için çaydanlık yanmış gitmiş sonradan haberim oldu o kadar aklımı aldki naptgımı bilmiyorum bazen yordu beynimi çok fazla ben böyle bi insana nasıl yaklaşıyor veya alttan alıyım hastaydım o baktı bende gittim yattım ilk defa ama bakıcak çalıştığı iş yorucu değil zaten saatlerinde az işide babamın benim sayemde girdi ve bana aç ** diyor bana o kadar ağır konuşuyor aileme o kadar ağır konuşuyor ki içimi herşeye karşı nefrete dönüştürdü
(1,786 puan) tarafından
Nefret seni yorar.Erkeklere hiç bişey olmuyor çünkü kadına o kadar değer vermiyorlar sen de verme vallahi o kadar değerli değil hiç kimse.Onun sana düşkün olması falan da önemli değil odak noktanı değiştir ona o kadar önem vermediğinde dahada rahatlayacaksın ama bunu nefret ederek yapma.Benim eşimde çok kırıcı konuşur eğer karşılık vermesem beş dakka sonra eskisi gibi olur ama ben ona haddini bildiririm sonrada kafama takmam hayatı akışına bırakırım.önceden senin gibi takıntı yapıyordum o sinir beni kabalaştırdı ses tonum bile değişti erkeksileştim bak bu önemli bişey kadınlığını kaybetme.Ona trip atıcan yada kızdığını anlasın diye uğraşırken höt höt bi kadın oluyorsun ondan sonra o adam seni haklı görsede çekici gelmeyeceksin.Kendinden eksiltmeden yaşa.Emin ol o zaten anlıyo işine gelmiyo.Ailene falanda ağzı alışmasın öyle tavrını koy.Nasıl koyacağını şekillendir kafanda.Emin ol mutlu olmak için ona ihtiyacın yok.Sadece öyle sanıyorsun.O olmayınca yalnız falanda değilsin.Gücünü hisset.
(56 puan) tarafından
Aynen dedğin gibi aslında canım bizzat anlattıkların gibiyim sesim kabalaşııyoe benliğimden çıkıyorum bebeğim var elimde aileme laf deme desemde kavga sırasında diyor illaki onu önleyemiyorum. Hastayım mesela illa muhtaç oluyorum bugün yine muhtaç oldum. Ben lafımı desemde bu galeye almıyor beni. Gidicek kapım olmasını biliyor Elimde bebeğimle. Onsuz olabileceğimi nasıl başarcam ben bilmiyorum her kavga sonrası aynı senaryoyu yaşıyorum artık
(56 puan) tarafından
Sana mesaj gönderemiyormuyum canım kapalı galiba
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım her yuvada oluuobazi.seyler küçücükte çocuğun var bence acele bı karar verme göz dağı verebilirsin evi terk ediyorum ayağına annenlere gezmeye git mesela annen de bilirse simdioda girer işin icine iyice kafan.karisir
(56 puan) tarafından
Annem biliyor fakat iyi geçinin diyor arkamda sende ne yapıyorsun bu kıza diyip sahip çıkıcak biri yok. Ablamda bi sene oldu boşanalı elinde onunda var çocugu o yüzden birazda zor benim için
(4,430 puan) tarafından
Kötüsü gidipte iyisi gelmiyo bacım annemden biliyom
(56 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsun canım aslında onun üzerine çok düşüyorum ben çaresiz kalıyorum bazen onun laflarına susamıyorum oda kat kat fazlasını yapıyor bi susmayı onu gözmezden gelmeyi başarabilsem
(4,430 puan) tarafından
Baktın çok.konusmaya.basladi gidiver tuvalete falan peşinden gelecek değil ya sakinlesirsiniz çıkana kadar
0 oy
(13,278 puan) tarafından
Boşanmayı isteyecek ne yaşadın o önemli şiddet aldatma kesin boşanma sebebi bence bunun dışında da beni ve çocuğumu mutsuz eden ve asla düzelmeyecek sorunlar varsa düşünülür şu aşamada bir de gelecek hayatın bugünkünden iyi olacak mı bunları düşünmen lazım Rabbim evine dirlik huzur versin 
(56 puan) tarafından
Şiddet ve aşırı derecede küfür kişiliğime hakaret aciz yerine konma aileme küfür şiddette ben karşılık verirsem oluyor durduk yere yok
(13,278 puan) tarafından
Bilemiyorum canım bosan diyemem bir yuvanın yıkılmasına sebep olunmaz ama böyle de hayat geçmez hep mi böyleydi ailenin haberi var mı ya da sana destek olacak bir aile genelde kadını sahipsiz gördükleri için daha çok üstüne geliyorlar erkekler
0 oy
(22,070 puan) tarafından
İc sesin ne diyosa onu yap canim ama sonradan pişman olacaksan büyük kararlar verme 
(56 puan) tarafından
İşte ondanda korkuyorum daha kötü olursa diye çünkü maddi çarem yok
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Gram akıl veremem ama dinle anlatacak kimsem yok dersen dinlerim sadece 
0 oy
tarafından
Su an ben de ayni durumdayim benimki biraz daha farkli babamin evindeyim esim gel dior gitsem mi kalsam mi bilmiyorum derdini anlatmak istersen tabi dinlerim
0 oy
tarafından
5Kişi mutluluğunu istiyorsa, 15i mutsuzluğunu ister ve şöyle der. Kendini ezdirme kendini önemse.hep kendin kendin.

Ama eşin sana şiddet göstermiyorsa, alkoldan içib size zorluk yaşatmıyorsa, aldatmıyorsa (onu bile ilişki danışmanı çözer) ayrılma. 3kuruş çalışıb getiriyormu.

Gitme diyorsa gitme, giyme diyorsa giyme, gezme diyorsa gezme. Eşine saygı göster. İllaki birgün anlar.

Hadi linc tayfa beni linclesinn
(56 puan) tarafından
Bazı yerlerde haklı bazılarını haksız görüyorum çünkü ben onun emrinin altnda değilim o istediğini yapıp bana küfürler hakaretler ederse ben ona saygı falan göstermem ben alttan aldığımda bana iki katını yapıyorsa ben yine saygı göstermem alttan aldıkça bi fazlasını yapıyor adam ben çaresizm diye kaç darbe yiyorum ondan artık tüketti beni ben böyle bi adama ne saygı göstermek istiyorum nede sevgi beni ağlarken hastayken içi yanmıyorsa ben şu saatten sonra hiç bi şekilde ona iyilik yapamam gelmiyor içimden olmuyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 313 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 640 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 545 göst.