0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından

Şimdiden hakkınızı helal edin buraya yeni üye oldum ve kimsesiz biriyim burda dertleşmek istedim soruma cvp verirseniz çok sevinirim

Ben ikinci evliliğimi yaptım sevdim de evlendim  ve eşim hala eski eşinin faturalarını öder evinin eksiklerini giderir kadının çalışmasına izin vermez para gönderir surekli nedenmis elalem ne dermiş evltlari için yapıyormuş buyuzden kavgalar edioz şimdi ise aramız buz kesti ikimizde birbirene olan bütün aşkı bitti gibi okadar yoruldumki herşeyden bir evladimla kala kaldım gidecek biryerim de yok neyapicami şaştım siz olsanız ne yapardınız :(

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence onların imam nikahı vardır seni böyle kandırıyordur başka bir açıklaması olamaz yani
(38 puan) tarafından
Ve msjlarinida yakladim maalesef ama iftira dio ben yazmadım dio komplo kurmuşlar buna beni ***** yerine koyuyor ama çaresizim gidecek yerim olmadı için
tarafından
Eğer aldatan mesajlarsa kanıtlarını topla boşanma davası açarsın nafaka alırsın
(38 puan) tarafından
Duruyor herseyleri silmedim
tarafından
Kendi telefonundan çek resimlerini sakla topla kanıtlarını kötü mesajlarsa lazım olur
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Yani canım o evde de çocukları varsa yardım etmesi çok normal.. Ama eski karısınin çalışmasına izin vermemesi garip geldi. 
(38 puan) tarafından
Evltlari evli bitane bekar çocuğu var oda asker hepsi büyük canım cocuklarina para vermesinde sorun yok zaten ama neden o kadına ediyor ki die
0 oy
tarafından
Madem öyleydi ne b.k yemeye boşandı.
(38 puan) tarafından
Bende bunu defarca Diom bukadar değerliydi neden ayrıldın benim okadinla işim yok dio ama elinden gelenide ypio
tarafından
Oraya gitmediginden eminmisin?

Çocukları için evet ama artk bosanmislar
(38 puan) tarafından
Gitmiyor ayrı sehirlerdeyiz ama evlatlarına yapsın canım sorun yokki ama neden okadinin herseyine koşuyor ve arkasından onca küfür ederken
0 oy
tarafından
Siz bunu bilerek gelmediniz mi? Belliki en başından beri bunları yapıyor ayrıca öyle yapması da saçma. Girsin ise çalışsın çocukları içinse çocuğunun ihtiyaçlarını karsilasin 
(38 puan) tarafından
Benle evlendiğinde kadının arksindan neler saydı asla yapmıyordu yada ben öle biliyordum
tarafından
Yapıyormuştur canım ya Allah yardımcın olsun konuşsan da anlamaz ama ayrılmış gitmiş hala kadını beslio
(38 puan) tarafından
Aynen öle napicam şaştım kaldim
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Ben burada anormal bişey göremedim kusura bakma. Sonuçta evlatları varmış. Sende bunları bilerek evlenmişsindir. Seni aldı diye çocuklarını ve onların annesini yok sayamaz bence. Senden bişeyleri kısıp onlara yedirmiyorsa eğer haksızsın
(38 puan) tarafından
Birbirlerini sevdiklerini yazmışlar
(2,449 puan) tarafından
Çok saçma ya eski eşiyle nasıl msjlaşır
(5,021 puan) tarafından
O zaman yanında durmanın da anlamı yok. Bırak gitsin..
(38 puan) tarafından
Gidecek yerim yok ve ikinci evligim benimde maalesef ama daha fazla dayanacak gücüm kalmadi
(38 puan) tarafından
Birde komplo kurdular ben yazmadım dio
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Eğer o evde çocukları varsa faturasını ödemesi para vermesi çok normal tepki göstermen saçma olur sonuç olarak evlatlarını ortada bırakmak istemiyor 
(38 puan) tarafından
Yok canım nafaka deil kadın kahvaltiligim bitti dio bu para gonderio alio kadın pazara gitcem dio bunpara gonderio
(5,836 puan) tarafından
Koy adamı kapının önüne deki bundan sonr banada sadece para yolla bankamatik mi bu adam töbe töbe
(38 puan) tarafından
Her defasında kavga ettiğimizde kapıyı gösterir çünkü bilio ki gitcek yerim yok
(5,836 puan) tarafından
Bu sefer sen göster o bulsun gidecek yeri sen niye gidiyorsun o ev senin
(38 puan) tarafından
Şimdi yok zaten çalışmaya gitti uzun süre gelmez iki üç ay
0 oy
(808 puan) tarafından
Canim eski eşini unutmamış başka açıklaması yok ve onlar evli hayatı yasiyo haberin olsun 
(38 puan) tarafından
Dedim bitsin beni daha fazla yıpratma çöktüm inanki ayrilmyi istiyor ama beni haksız kötü cikario ailemle aramı bozdu şimdi ailemden hiç kimse benle konusmuo
(808 puan) tarafından
Tamam işte sanada baksın madem öyle
(38 puan) tarafından
Benim iki evldim daha var ikinci evliligimden bana bakmaz canım eve aldığı herşeyi başımıza kalkar
(808 puan) tarafından
Çocukların senlemi kaliyo zor mus
(38 puan) tarafından
Evet dünya birbyana evltlarim biryana ayriamki onlardan
0 oy
(7,592 puan) tarafından
O tarafı bitirememiş canım kocan.
(38 puan) tarafından
Beni bitir git Diom daha fazla gücüm klmadi Diom oda yok
0 oy
tarafından
Vay beee ne hayırlı eski kocaymış e ayrılmasaymış madem kadına bakıyor çocuklara bakıyor dertleri neymiş çok saçma. Ayrıca sen de bunu bilmiyor muydun önceden hani ona göre bi karar verirdin kendini harap etmezdin
(38 puan) tarafından
Bilmiyordum canım bilseydim kuzumla böle kalmazdim zaten
0 oy
tarafından
Yanar dönerliymiş bacım senin adam. 
tarafından
Bu eski eşiyle hala bir nane yiyor olmasın
(38 puan) tarafından
Ayrı sehirdeler tfndan yiyorlardir eminim
tarafından
Allah yardımcın olsun canım o kadar zor ki.
(38 puan) tarafından
Amin canimm inanın okadar bunaldım ki yazmak istedim hakkınız helal edin
tarafından
Helal olsun canım.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Niye boşanmışlar peki
(38 puan) tarafından
Defarlaca Diom madem okadin bukadar değerli nie benim hayatımı mahvettin ben suçlu oluom
0 oy
tarafından
Aah ne zor bir durum anlamış değilim madem eski eşinin sürekli herşeyi karşılayacan ne diye evleniyon ya başkasınin hayatını mafediyon bende boşanma aşamasındayim asla eşimle muhatap bile olmuylrum heryerden engellemisim çocuğum var o görmek için babamı ara onunla konus diyorum dikkat ol kocani elinden almazsın sonra
(38 puan) tarafından
Keşke alsalrda bende kurtulsam oderece yani hani ne demeye evlendin benimle anlamış değilim
tarafından
Eşin ve sen kaç yaşındasın canım senin ilk evliliğinden çocuk var mıydı
(38 puan) tarafından
Eşim 46 yaşında ben 34 iki çocuğum var ilk eşimden canim
tarafından
Sen eski eşde öyle yapıyor mu onun eski eşe yaptığı gibi onu anlat çocuklara elbet bakar maddi manevi vs ama o kadına karışmaz yaa ne sinir bozucu gerçekten
(38 puan) tarafından
Diyorum canım ozmn benimde eski eşim çocuklara ayrı bana ayrı para yollasın benim eksiklerimi alsin Diom neymiş ihtiyacınmi varmış neyin eksik die bağırıp çağırıyor çocuklarına bakabilirsin ama o kadına bakamazsin bizim bitme sebebimiz Diom daha aynı şeyi hala yapıyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Madem elalemi cok düşünüyodu ne b.k yemeye boşandı da seninle evlenip hayatını kararttı 
(38 puan) tarafından
Kadının arksindan neler saydı herkese kadını rezil etti birde ama şimdi yaptığına bak olan burda bana ve çocuklarıma oldu malesef
(9,626 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kıymete bindi heralde
(38 puan) tarafından
Nefret bile etmeyi midem almio ikisinde olan kuzuma olucak işte
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sadakatsiz dizisi geldi aklıma volkan ne derensiz yapıyor ne asyasız.  Yanlış anlama ha kötü niyetle demedim sadece aklıma o geldi
(38 puan) tarafından
Yok canım anlamdım ama haklısın bu konuda

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 254 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,039 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ela94 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,054 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ela94 (968 puan) tarafından soruldu