0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar sorum şu. 2. Evliligim mutluyum sorun yok. İlk eşim aradı kayıtlı değil numarası ben market yada kargo diye kayıtlı olmayan numaralara bakarım. Tehdit mesajları alıyormuş biliyorum sen yapmazsın da sormak istedim zor durumdayım yeni evlendim huzursuz olduk dedi. Gayet mutlu bir evliliğim var niye uğraşayım hiç mi tanımadın dedim haklısın mutluluklar dedi kapadı. Sorun şu eşime söylemeli miyim bilmiyorum. Engelledim zaten numarasını annem ararsa bir daha babasını ararız dedi.

8 Cevaplar

+2 oy
(864 puan) tarafından
Ya ben söylerdim şahsen bilsin isterdm ilk evliligm ama kendimi senin yerine koydum da sonradan duysa öğrense farklı düşünebilir . 
tarafından
Bende onu düşünüyorum eski eşim kötü biri hangi belalara bulaştıysa başına bişi gelir ifade falan isterler. eşimde öyle öğrenir niye demedin der desem sakin biri değil çok arada kaldım.
-Reklam-
+1 oy
(1,945 puan) tarafından
Ben söylerim  bi daha aramazsa sorun olmaz sanırım.. ama yarın öbür gün kulağına gelir bişiy olursa ona kızabilir.. eşinin yapısı da önemli tabi..
tarafından
Engelledim cesaret edemez diye düşünüyorum babasını arayacağımı bilir babasından korkar. Mecbur eşime de işten gelince diyecem.
+1 oy
tarafından
Şimdi soylesen eşinin aklından bin türlü şey döner 

Söylemesen başka yerden duysa kıyamet kopar 
tarafından
Arada kaldım birde beni tanıyanlar dürüstlüğümle tanır güvenir herkez mecbur söyleyecem.
+1 oy
tarafından
Ben aradimi söylüyorum direk eşime gizlemiyorum ne olursa olsun bilsin yani
tarafından
Sende çocuk vardır. Çocuk olsa zaten eşimle evlenme şansımız yoktu.
tarafından
İki kızım var eşim diyo ararsa aç konuşsunlar sıkıntı yapmıyor içerde diye
tarafından
Benim eski eş pisliğin teki eşim daha çok sinirlenir gibi geliyor.
tarafından
Çocuk yoksa engelle gitsin esinede şöyle durumu gerekirse numaranı değiştir
tarafından
Engelledim öyle yaparız
0 oy
(13,288 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben dürüstlükten yanayım hatta bazen bazı şeyleri eşime demeyeceğim diyorum sonra ablamlara anlattım napayim saklayamıyorum diyorum gülüyoruz. Yani çok fevri eski eşe takık bir tip değilse soyle ama arada çocuk vs yoksa bir hukukunuz yok araması çok yersiz olmuş 
tarafından
Çocuk falan yok bide beni iyi tanır yapmayacağımı bilir. Ailemde senin yapmayacağını bilir niye aradı diye takıldı.  eşimde takılacak söylesem bir dert söylemesem başka dert.
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Söylemelisin eşine. İlerde bi yerden bi şekilde kulağına gitse kötü olur. Zaten kısa net konuşmuşsunuz ters bişey yok ortada. Tatlılıkla bak haberin olsun böyle böyle oldu diye anlatırsan aranızdaki güven de artar bence
tarafından
Bana zaten gözü kapalı güvenir siniri bozulacak onun için çekindim. Demezsem güveni sarsılacak
0 oy
(48,734 puan) tarafından
soylemelisin canim bilmeden actim engelledim dersin 
tarafından
Mecbur söyleyecem bana kendinden çok güvenir güvenini kıramam saklayarak.
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ben söylerim benimde ikinci evliliğim çocukların babası arar Ogün eşime söylerim ne olursa olsun bilmesi hakkı ki zaten sizinki çok farklı adam tehdit mesajı alıyormuş 
tarafından
Bizde çocuk yok ki beni araması yersiz. İlk eşinden çocuğu var gitsin ilk eşine sorsun. Evlilik arefesinden döndüğü nişanlısı var ona sorsun. beni aldattığı kadının kocası duymuştur belki o tehdit ederdir ona sorsun. Dolandırdığı insanlara sorsun. O kadar çok kişinin canını yakmış ki ben evlenmişim ili terk etmişim aynı ilde bile değiliz. Eşim de o kadar adam var senin yapmayacağını herkez bilir seni nie arıyor evlendiğini mi duyurmaya çalışıyor diye düşünür ailem öyle düşündü çünkü.
(1,347 puan) tarafından
Ya kim tehdit mesajı atmış umrumda değil konuda o değil sadece beni aradı birileri tehdit ediyormuş beni aradı diye söylerdim eşime geberseler umrumda olmaz eski eş hahaha lanet gelsin eski eşlere
tarafından
Aynen ya ili değiştiriyorum yine kurtulamıyorum. Büyük bir ihtimal söyleyince telefoncuya gidip yeni hat alacak.
(1,347 puan) tarafından
Kafanın rahat etmesi için söyle numara değişin yoksa durmaz Bi bahane üretip arar
tarafından
Ben işten dolayı değiştirmemistim eşime söyleyince yapacağı ilk iş o olacak sanırsam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 467 göst.
0 oy
31 cevap 470 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esilam21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 990 göst.

381,120 soru