0 oy
1,510 göst.
Aile kategorisinde tarafından
eşiniz eski sevgilisine inat olarak sizinle evlense sırf onun canı yansın diye ve size dese ki ben seni sevmiyordum ama evlendikten sonra sevdim ve bunu kaç yıl geçtikten sonra söylese napardiniz

32 Cevaplar

0 oy
(10,657 puan) tarafından
Kuzenimin eşi kuzenm ile öyle evlenmiş 4 yıllık evlilijkten sonra boşandılar 
tarafından
evlendikten sonra sevmemişler mi
(10,657 puan) tarafından
Sevseler nolcak adamın gözü dışarda boş durmamış
tarafından
ay insanlar ne pislik oldu ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
O anki duruma bağlı şimdi ne desem doğru olmaz
tarafından
fikirlerinize ihtiyacım var
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sindiremezdim kesinlikle kıskanç yapim var asla affetmezdim  sanırım bitiş noktası olur yıpranır di evliligim kinci bir insanım
tarafından
bende çok üzgünüm dertlesecek kimsem yok içme atmak daha kötü yapti pişman oldu dakka başı sarılıp gidiyor o senin tirnan olamaz diyor seni köpek gibi seviyorum diyor bende ne diycemi bilmiyorudm şoka giridm
(5,954 puan) tarafından
Affet pişman olmuşsa kuzu baris uzuldum valla  hassas bir konu ama affet  üzüldüğünu görmüş
tarafından
biraz daha hatasını anlasin hiç böyle bi konumuz bile olmadı bu zamana kadar
(5,954 puan) tarafından
İnşallah bu son olsun canım❤
tarafından
insallh ❤
0 oy
(3,876 puan) tarafından
Ben eski sevgilimden ayrıldım hemen eşimle nişanlandım. Severek olmadı ilk başta ama şimdi iyi ki evlenmisim diyorumm. Tabi eşim bunu bilmiyor.. 
tarafından
eşine hicbir zamn söyleme bence kötü oluyor insan çünkü
0 oy
(508 puan) tarafından
Benim ki inat ugruna değil de kafası benimle uyuştugu için evlenmek istemiş nişanlandıktan sonra beni sevmiş güya :) kaynanam da senin için hep ağlıyordu diyor çok seviyorum diye :-) :-) 
tarafından
ne gzuel en azından benim ki kadar kötü değil snejnki
(508 puan) tarafından
Sen de çok takma kafana en azından sevmiş. Kimileri hiç sevilmeden ömür geçiriyor
tarafından
sağol abla buraya yazınca yorumlar beni baya ferahlardı ayen  hiç sevmeyebilir dide
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Allah korusun öyle bisi olsa o an acaba ne tepki verirdim diye düşündüm de düşüncelerime sığmıyor şuan neler olurdu kim bilir 
tarafından
aynen öyle insan o anda napacami bilemiyor cunku
(4,060 puan) tarafından
Aynen öyle yani o afallama ile af bile edebilirim yani ne yapicam belli olmaz benim
tarafından
ınsanoğlu kiz napacani bilemezsin insallh kimsenin başına gelmesin hiç hoş degil
(4,060 puan) tarafından
Amin canım allahim sanada sabır versin
tarafından
amin insallsh
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Ağzıma geleni söylerdim. 
tarafından
söyledim o anki öfkeyle
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Mal derdim ne dicem insan inat için evlenir mi dizi mi çekiyoruz Allah askına
tarafından
bende onu  dedim oda diyor inat için bu kadar masraf eder miyim sevdim seni diyor bende anlayamadım valla
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım geçmişte kalmış herşey şuan sana karşı iyiyse senı cok sevıyorsa bnece kendini Harab etme bu kadar. Ama ben olsam derdim ki kurban ol bana zaten benden iyisini bulamazdın yat kalk şükür namazı kıl derdim :d
tarafından
şuan iyi pişmanda oldu sadee kıldım nokta bu kadar içinde tuttu içinde kalsaydı benn bilmeseydim ister istemez bi soğukluk oldu bende nefret oldu
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım söylemese daha iyi tabi ki dmeek ki artık bilmeni düşünmüş o yuzden söylemiştir bence. Zmnlae unutursun canım siz şuanki mutluluğunuz bakın
tarafından
insallh unuturum
0 oy
(9,311 puan) tarafından
Tüm yillari yalan yasamis gibi hissederim sonra esimin dedikleri yaptıkları ile ayni mi o eski sevgili nerde hani hala görüyor mu falan bi bakarim
tarafından
hiç görmüyor uzak bize biz eşimle nisanlandimizda kadın evli ve 3 çocuğu vardı zaten bendr öyle hissediyorum ona karşı duyvularimda çok değişiklik var
0 oy
tarafından
Canm eşinin yaptığı doğru bişey değil  keşke yapmasaydi  yada hadi yaptı sana soylemeseydi bunu ama belliki vicdanı rahat etmemiş söyleme gereği duymuş . Üzülme nice aldatılan ama yinede affeden insan var . Senin eşin o kadınla görüşmemiş etmemiş seni de seviyor sende kırıldığını belli et ama uzatma yuvana eşine çocuklarına sahip çık . Allah sevginizi muhabbetinizi  arttırsın ❤️
tarafından
bende soylemesinibhoc istemedim söyledi çocuklarım için herşeye katlanacam eskisi gibi sevemem artık
tarafından
Haklısın canım Allah gönlüne ferahlık yuvanıza huzur mutluluk versin
tarafından
Amin insallh Allah razı olsun
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Şu an olgunlaştıysa bişey demem geçmiş olsun olan olmuş demekki sende boş değilmişsin aşık etmişsin adamı ballikom bilsen üzülürdün bilmeden yorulmadan almışsın kocanı helaaaal
tarafından
önceden bilsem hiç evlenmezdim bile belki oda ondan söylememiştir 5 yıl içinde hiç hatasını gormedim bu ilk ve çok kırıcı oldu
(1,786 puan) tarafından
Sevmediğinide belli etmemiş sana iyi oynamış kocanda fena ha.Boşver seni seviyor ve hiç hatada yapmamış sana affedilmeyi hak ediyor
tarafından
fena fena affetim şimdilik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 565 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
0 oy