0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçen demistim eşim ve eski sevgilisine bakmis die Instagram'dan bakmıştı neyse bnd sizi dinledim çok uzatmadim bi kere konuşma haki verdim oda öylesine bikere baktım dedi konuyu kapattım neyse dün akşam teline baktım kıza Twitter danda bakmış bunu bna söylememişti tabi şok oldum hemen gidip uyandırdım saydım şuna çok sinir oldum bn onun Twitter kullandını bilmiodum sordum önce yok dio sonra var dio gevelio yani şimdi bn napayım kızlar bı ton laf ettim eskisi gibi kesinlikle güvenmem artk yalancısın dedim ona çünkü dürüst değil bn ona konusma hakini verdim ama o bu Twitter olayını söylemedi bna üstelik bnm haberim yok kulandindan şaka gibi napayım kızlar nasıl davranayim hiç yüz vermiom üzüldüm dorusu 

8 Cevaplar

+1 oy
(878 puan) tarafından
Eskisini unutamadiysa niye evlenmiş anlamıyorum 
tarafından
Aynısını bnd dedim ilk defa baktim esti öyle baktım saçmaladı yni
(878 puan) tarafından
Ne alaka esti sen yapsan olmadık laf eder oldu bizde kafamıza estikçe bakalım birilerine nasıl kafaysa Allah kolaylık versin ne diyim
tarafından
Yok kız örnek veriorum ağzı gözünü oynatio napcani n diyceni sasiryo bna gelinfe yok kabul etmio
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Ay twitter daha kötü kardeşim ordan neler neler yapmışlardır senin koca kafayı takmış eski sevgilisine bir an önce ciddi bir şekilde konuş bence 
tarafından
Kadın evli cnm bakmış ordan hesabı yok zaten bulamamış
(95 puan) tarafından
Hee iyi bari canım
0 oy
(405 puan) tarafından
O zaman sende eski sevgilin varsa bak onun hesaplarından baksın nasılmış 
tarafından
Onun yaptı hatayı yaparsam ondan farkım kalmaz cocuklarim dan utanırım hem
(95 puan) tarafından
Maşallah sana canım kocan utansın boşver
(405 puan) tarafından
Ne bileyim canım dedim seni anlar ama haklsın biz yapamayız öyle bisey herkez kendine yakışanı yapıyor
tarafından
Onada aynısını dedim zaten hicbiseyden değil ikitane çocuğundan utan
(405 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bende olsam çok üzülürdüm yıkılırdım yani
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Burdakileri dinlemiş konuşmasına izin vermişsin ama gene başka Bi hata yapmış ve sen gene akıl istiyorsun bence kandi duygularınla haraket et tavrını koy anam bu erkeklere Noluyor :angry:

tarafından
Yani hatası bna herşeyi tam olarak anlatmamis Twitter dan bakmış söylememiş keşke soyleseydi gordumde şok olmazdım konu da kapanirdi zaten Twitter var haberim yok olcak Seymi
0 oy
(175 puan) tarafından
Ya şöyle bişey var. Umutamama değil bende evliyim ama evlendikten sonra bı kaç kez eski sevgilime baktım. Ama inan içimde zerre duygu his yok olsa gider onunla evlenirdim.  Artık bakmıyorum Eşimi de çok seviyorum. Ama bir merak işte sadece kuru bir merak. Ha iyi bişey mi hayır. Yapılmaması gereken bişey ama bazen merakimiza yenik düşünüyoruz. Eşim yapmış olsa bende buyutmemek şartıyla ikaz ederdim. Sinirde olurdum ama unutamadı mı diye düşünmezdim. Şimdi burda çoğu kişi de bakmıştır. Ama şimdi.buraya gelip beni lincleyemeye kalkarlar evli barklı kadınsın eski sevgilinin profiline bakmışsın diye. 

Neyse de gerçekten bunun için canını sıkma uyar eğer daha sonra yine bı kaç kez baktığını yakalarsan o zaman ne yapacağına karar verirsin
(95 puan) tarafından
Hahahaha  linç ediyimmi şimdi seni ::))
(175 puan) tarafından
Buyur bacım nasıl linç edecen :D
tarafından
Canm zaten konuyu kapatmıştım geçen sordum da Instagram'dan bakmıştı  TM dedim kapandı konu ama dün akşam baktinmi Twitter danda bakmış v bn Twitter kullandını bilmiorim
(175 puan) tarafından
Twitter kullandığını bilmemen başlı başına bir sorun evet eski sevgiliye baktığı şurda dursun. Habersiz izinsiz öyle bişey yapma hakkı yok ona tartış sonuna kadar. Tabi ki ben sadece öbür konuda kafanı bulandirma demek istedim.  Meraktan bakmıştır duygusal bişey algılama demek istedim. Ama sürekli bakıyorsa sürekli takip ediyorsa alışkanlık haline gelmişse. Büyük bir sorun. Boşanma sebebi bile olabilir. O zaman dersin unutamamis onu diye
0 oy
tarafından
Onunla evlenseymiş o zaman ne diye evlenmiş seninle Allahım Yarabbim ya esti diyor bir de ya Allah akıl fikir versin 
0 oy
tarafından

Öncelikle seninle evlenmiş ne diye bütün sosyal hesaplardan eski sevgilisine bakıyor çok aklında kaldıysa ne diye evlenmiş seninle ayy bu erkeklerin boyu posu devrilsin inşallah karılarıyla yetinmeyi bi öğrenemediler bütün hesaplarını kapattır diyicem ama yapmak isteyen adam gene her türlü gizli hesap açar kesinlikle tavır al gururunu yerler altına serme sakın hayır birde yapıyorlar asla kabul etmiyorlar.. !! 

0 oy
(568 puan) tarafından
En azından tesbih bulmamissin ben elif yazan tesbih buldum bide pişkin pişkin beni azarlio ***** herif bende kızımız olacak elif koycam adını die geziorm meğer adam boşuna koyalım elif dememiş 
tarafından
Aa bu dahada kötüymüş cnm
(568 puan) tarafından
Susuyorum işte

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,432 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy