0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar 8 aylık kızım var hiç konak olmamıştı bu zamana kadar bugün fark ettim ki kafasında konak var nasıl geçirebilirim bunu ya bu zamana kadar olmayan şey şimdi niye oldu acaba bilemedim saçını önünden küçük lastiklerle topluyodum ondan olabilir mi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zeytinyağ sür kafasina beklet bir saat kadar sonra saçını tersten tara dökülüyor . 

Bilmiyorum ya sonradan da oluyor 
(762 puan) tarafından
Bebek yağı olsaolöaz mı illa ki zeytınyagı mı olması lazım
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Valla benim oğlumda da vardı zeytin yağı dediler çok denedim geçirmedi ama vazelin aldım onla 3 yıkamada geçti.. Vazelin sürüyorum bekletiyorum sonra tarayınca dökülüyor.. Yalnız vazelin saçtan zeytin yağı kadar kolay geçmiyor 2 kere şampuanlamak gerekiyor 
0 oy
(4,390 puan) tarafından

biz de 6 aylığız biz de de var banyoyla gecer diyorlar da biz pek banyo yapmıyoruz surekli üşütüyor :'(

0 oy
(1,610 puan) tarafından
Banyo yaptırmadan yarım saat veya 1 saat önce bebeğinin saçını bebe yağıyla veya zeytinyağı ile yağla ve ince tarakla tara bunu Bi kaç gün uygula geçiyor hemen. Tecrübeyle sabit 
0 oy
(907 puan) tarafından
Zwytinyag, bebek yagi kullan beklet bir saat sonra saclarini ince erkek taraklari ile tara cnm sorun yok...gecer benim oglumda vardi oyle yaptim gevti
0 oy
(219 puan) tarafından
Minidolin ile geçmşti 
0 oy
tarafından
2 yaşında hala var çok kaşınıyorda zeytinyağı sürüyorum tarıyorum geçiyor gene geliyor 
0 oy
(100 puan) tarafından
Merhabalar canım bnm oğlumun 2 aylıktan nerdeyse 12 aylığa kadar vardı konağı mustelanin şampuanı kullandık taradım ettim geçmedi artık canıma tak etti internette zeytin yağı karbonat karışımını gördüm karıştırıp sürdüm üç dört sat bekledim tarayıp yıkadım çok şükür kalıp gibi olan konaklar gitti bitti keşke dedim daha önce deneseydim ben böyle kurtuldum sende dene istersen

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 141 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,708 cevap

34,970 kullanıcı

...