0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar konak kaşındırıyor mu acaba bebeğim elini kafasına çok götürüyor kaşıyor. Temizledijçe yeniliyor tamamen nasıl geçer 

10 Cevaplar

0 oy
(2,012 puan) tarafından
Valla ben bademyagi sürdüm bi 20 dakika bekledim yumusayncada taradim tertemz oldu
(507 puan) tarafından
Canım zeytin yağı da sürdüm badem yağı da bebe yapıda temizliyorum tekrar çıkıyor ertesi gün
(2,012 puan) tarafından
Aa valla benmki ilkinde geçti dahada.cikmadi
(507 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı deniyecegim şuan. Birde kullandığım yağlar hepsi organik kendi üretimimiz
(2,012 puan) tarafından
Ya baktn geçmedi bi doktora göster cunku konak gorunus olarak hos durmuyor ve kasindiriyor benm kziim cok rahatsz olurdu
(507 puan) tarafından
Evet ya çok kaşınıyor sanırım eli sürekli kafasında kaşınmaya çalışıyor saçını çekiyor
-Reklam-
0 oy
(119,455 puan) tarafından
bebe yagi denedinmizmi
(507 puan) tarafından
Denedim canım temizleniyor 1.2 gün içinde tekrar oluyor
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben kızımda zeytinyağını kullandım 15 20dk durdu taradım banyo yaptırdım öyle geçti
(507 puan) tarafından
Duştan 2.3 saat önce sürüyorum tarayıp temizliyorum ama 1.2 güne tekrar çıkıyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Zeytinyağına kabartma tozu ekleyip sürün biraz bekletip yıkayın. 
(507 puan) tarafından
Deneyeyim canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eğer sürekli tekrarlıyorsa doktora götürmelisin alerjik olabiliyormuş ben iki defa zeytinyağıyla taradım temizledim gitti bi daha oluşmadı 
(507 puan) tarafından
Götürdüm canım kollarında egzama da çıkmıştı alarji testi falan yapıldı temiz çıktı tahlilleri
(4,089 puan) tarafından
Canım egzamalı falan da varsa mutlaka vardır bi şey 2 yaşından önce yapılan alerji testleri çok doğru çıkmıyor zaten ya sen iyi bi çocuk alerji doktoruna mı götürsen acaba
(507 puan) tarafından
Kollarındaki geçti canım 3 tane ayrı doktora götürdüm özel hastaneye. Kolunda tekrarlarsa bir araştırma hastanesine falan götüreyim o zaman ilk çocuk oldugu için pek bilgim de yok. Acemiyim
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Canım zeytinyağı ile karbonatı karıştırıp bebeğin kafasına sürüp yarım saat beklet sonra da duş aldır. Duş dan sonra da yumuşak tarakla yavaşça bebeğin saçlarını geriye doğru tara geçer inşallah bn iki kere uyguladım geçti. Ebem demişti böyle yap diye
0 oy
(628 puan) tarafından
Mustela köpük konak şampuanı. Doktorumuz önermişti  birkaç yıkamaya geçirdi
0 oy
(794 puan) tarafından
Alerjisi vsrmiydi canm ben naptysam gecmedi sonra  sut alerji falan vardi diyete grdim bi krem verdi  onu kullandm 1 suruste gecti 
(507 puan) tarafından
3 aylık canım anne sütü alıyor
(794 puan) tarafından
Ek gıdada belli olur canm sende takip edebilirsin bnde  ole abladim neskafe icmistim sabah kizim kizardi   alrrji var dediler   kan tahlili yaptilar once negatif cikti ama  devam ediyordu    1 yasinda  deriden tmyaptilar oda negatif 3 ay diyet hic bisey yemedim   sut yumurtayla ilgili cok sukur gecti
(507 puan) tarafından
Anladım canım sağol, şuan deriden yapılmaz değil mi
(794 puan) tarafından
Blmiyorum cnm bı arastr bnm kızımın kedı doktoru yaptrmadı sreklı acardı dıyetı özeldi bide bn kendm arastrıp devlette bı doktor buldum yumurta alerjısı vardı  aşısnı saglık ocagında yapamadılar o doktor cok ilgiliydı
(507 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bilgiler için
0 oy
tarafından
Zeytinyağı sür banyodan 1 saat önce hafif hafif tara dökülüyor ama bunu oldukça yap ayrıca banyoda da tara 
0 oy
(755 puan) tarafından
Tamamen temizlenmesine rağmen yeniliyorsa şampuandan kaynaklanabilir
(507 puan) tarafından
Bioderma kullanıyorum canım bundan önce de oluyordu ama daha önceki dalindi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 148 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...