0 oy
496 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar ben küçüklüğümden beri kapalıyım ama bi türlü şalımı yapamıyorum eyrı büyru oluyo topuzumu yapamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz kac tane tulbet sarıyorsunuz;(

18 Cevaplar

+4 oy
(1,250 puan) tarafından
Sana tavsiyem o hörgücü yapma topuz yapan cennetin kokusunu bile alamayacak ayrıca gercekten tesettüre girmeni tavsiye ederim başını kapatınca tesettür olmaz Allah cc. Kuran da  belli bir ölçü vermiş 
(1,752 puan) tarafından
Gızz bacım ben kötü bişey yapmıyorum ki allah razı olsun ama hepimiz müslamanız elhamdülillah sdce yapamadıgım için fıkır almktı amacım konu nereden nereye geldi
(1,250 puan) tarafından
Ben anladım zaten seni benimki tavsiye canım linçleyenlere de tavsiye ediyorum kendime daha çok tavsiye ediyorum iyi olan dururken neden kötü olanı yapalım beni linçleyen bayana da sanada iyi geceler
(912 puan) tarafından
Ne kadar çok yobaz insan var kız burada nasıl daha iyi durur demiş topuz yamapa günah falan he tamam sana kalmıştı zaten her yerde bunları duymaktan sıkıldım normal bir salı vardır kalite değildir kayar topuz yapmak zorunda kalır ve yapıyordur bunu da burada sormuş ne var yani valla bunlar yüzünden dinden soğudum
(1,752 puan) tarafından
Valla bacım bn anlamıyorum bu insnları böyle kucucuk bişeydenn konuyu başka yerlere cekıyolar hanı derler ya afedersin yere tukurkemiz bile günah diye sevabı gınahı biliyoruz cok şükür gerçekten bacım yaptogım sal dan mı anlamıyorum esarp yapsamda oyle eyrı buyru oldugı için buradan fıkır almk istedim hemn hazırlar konuyu saptrmayı
(912 puan) tarafından
Sen takma kimseyi daldan kaynaklı dır kimseye de düşmez seni yargılamak sorsan herkes çok dindar bone yap üstüne eşarp bir tane ama tam topuz dan değil kafanı ve yay çok sık ve modern oluyor yada istersen daha büyük yap çok dindarlar kendi işine baksın bıktık zaten onlardan
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Duyar kasan arkadaşlar kız burda topuz günah mı değil mi dememiş ya yapıyorum dersin ya yapmıyorum insanları kınamayın artık ya.  ..
(1,752 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim bacım aynn öyle
tarafından
Sanki herseyleri dört dörtlük gibi Müslümanlık sorguluyorlar ya ...
(2,291 puan) tarafından
Duyar kasmakla ne ilgisi var allah icin uyarmislar
+1 oy
(422 puan) tarafından
Bir topuz tokası birde eşarp sariyorum canım ben ama daldan çok eşarp takmayı daha çok seviyorum
+1 oy
tarafından
Kac tane tulbent mi :D kac tane baglarsak topuz kafadan büyük olur. 
0 oy
tarafından
Topuzlu bone kullaniyorum ustu kivircik olanlar var ya onu takiyorum ustune bi tane tulbent bagliyorum duz dursun diye cok muntazam topuzum oluyo ne yuksek ne alcak oluyo topuz guzel degilse salını nasil yaparsan yap kotu duruyo
(1,752 puan) tarafından
Şalımda kayıyor basımdan
tarafından
Saten şal mi kullaniyosn
(1,752 puan) tarafından
Evet saten sal
tarafından
En gicik oldugum şal tipi ne yaparsan yap duzgun durmaz ben penye ya da medine ipegi takiyorum yazin da incelerden
0 oy
(219 puan) tarafından
İpek veya pamuk şal olunca hemen yapılıyor tafta ise kayıyordur 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kullandigin sal onemli kaygan olmamasina bak

Topuz asagida yap

Cok esarp sarip kocaman kafaya gerek yok ben bitane topuz tokasi ince esarp takiyorum sacim cok kisa die tabi

Sal modelleri de youtubeden bakarak yap cnm
(1,752 puan) tarafından
Evet bnm de sacım kısa
0 oy
(2,359 puan) tarafından
1 tane topuz tokası üzerine bone ve üzerine 2 tane ince yazma doluyorum çok güzel duruyor canım.
0 oy
tarafından
Topuz tokası kullanıyorum benim saçım cokk ince topuz olmuyor
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Bitane sarıyorum aşağıdan sarıyorum boneyi takıp şalı ortadan iğneliyorum birini öne birini arkaya atıyorum bazen birini topuzun ordan iğneliyorum bazen arkadan bağlıyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben hep eşarp kullanıyom. Büyük topuz sevmiyorum sadece toka ile toplayıp bone üstğne eşarp. Şal kafamda durmuyor ve çok bitik geliyo bana. Eşarbın yapması da daha pratik geliyo.
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Eşarp dan başka bir şey takmayan ben bir türlü şal yakıştıramadım kendime yapamıyorum da saldım gitti eşarp candır:D

(1,752 puan) tarafından
Bende mı esarpa gecsem ne:)
(692 puan) tarafından
Ay bu aynı ben len millet artık bıktık esastan diyor :))
(7,047 puan) tarafından
Ahaha aynı ben millet takar ne güzel durur ben de heves ederim takarım yüzüm uzun zaten olur iki metre kendimden korkarım eşim de sevmiyor o yüzden eşarba devam :)
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Ben topuzlu bone kullanıyorum çok şişiyor diğer türlü.. Normal bağlıyorum şalı el çabukluğu oldu herhalde 3dkda bağlıyorum 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Burda yazanlara soruyorum neden başınızı kapatıyorsunuz iyice düşünüp bir cevap bekliyorum 
tarafından
Kimse senden tavsiye istemedi ki ayrica tavsiye verilir sen hesap sorar gibi iyice dusunun cevap bekliyorum yazmissin sen kimsin bi kere? Ben kapaliyim topuz da yapiyorum makyaj da yapiyorum sana ne ona ne kime ne? Benim yerime sen mi yanacaksin gunahsa benim gunahim kardesim insanlari rahat birakin ya isteyen istedigini giyer istedigini yapar herkes yaptiginin gunahini sevabini biliyo merak etme kimsenin senin tavsiyene ihtiyaci yok
(1,752 puan) tarafından
Aynn öyle haklısınız puanım olsa artılıcaktım bi tavsiye almk istedim sdce ben
tarafından
Sen ne sormussun o ne yazmis illa kılçık gibi çıkacak boyleleri ya sinir oluyorum tamam arkadasim en musluman sensin tebrikler
(1,752 puan) tarafından
Valla kötü bişey sordumu düşünmüyorum güzel yapamadıgım ıçin düzgün durmadıgı ıcın sordum
(1,250 puan) tarafından
Eski zamanlarda Allah bir kenti helak etmek için melekleri göndermiş onlarda Rabbimi burda hocalar evliyalar var nasıl olucak demişler Allah ta önce onları helak edin insanları doğruya sevk etmedikleri uyarmadıkları için demiş ve önce onlar helak olmuşlar sonrada tüm kent
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sadece bone desem ahahah
0 oy
(89 puan) tarafından

Başları deve hörgücü gibidir. Bu gibi kadınlar, Cennet e girmek şöyle dursun, onun kokusunu bile alamazlar. Halbuki Cennet in kokusu şu şu kadar uzak mesafeden hissedilir." (Hadîsin ravisi Ebu Hureyre hazretleridir.)            

Daha başka bişey demeye gerek duymuyorum 
0 oy
(701 puan) tarafından

image

Topuz bonesiyle yapar çıkarım hiç sevmem topuz. Şal kumaşı önemli krep şal bez şal ipeksi vs çok çeşitleri var saten asla iyi olmuyor .

(1,752 puan) tarafından
Şallarımı degstryım en iyisi dedgnz gbii sal önemli
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben 1 senedir kapalıyım gayet güzel yapıyorum sen küçüklüğünden beri nasıl yapamazsın anlamadım doğrusu 

Topuz tokası kullanıyorum ustuney tülbent sarıyorum bone şal gayet güzel ve düşmüyor hiç eğer ucunun dik durmasını istiyorsan şalı az katılıyoruz ya peçete koy hiç bozulmuyor çok güzel duruyor öyle:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 337 göst.
5 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 464 göst.
15 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,180 cevap

34,941 kullanıcı

...