0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar ilşki sonrası bebeğim çok hareketli oluyor 37 haftalık hamileyim özellıkle bugün karnımın her yerinden tekme yedim sallandirma ve dalga gibi hareketleri var neden kaynaklı bebeğim çok hareketli doktor bile dedi ultrasondan ölçüm yapamadım çok hareketli bir bebisin var die bu iyi bsy mi 

7 Cevaplar

0 oy
(7,528 puan) tarafından
Anne mutlu olursa bebekte mutlu olur :) harici hareketli bebek nasıl olur bilmiyorum benimki lutfederse kendisini 2-3 kere belli ederdi harici hıçkırıklarindan takip ederdim onu (◕ᴗ◕✿) ah meleğim içim bir garip oldu hamileliğimi özledim sanırım 
-Reklam-
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Hahahahahhaha az kudurun diyor herhalde bdbfnbfb şaka bir yana niye bu kadar hareketli hiç bilmiyorum
tarafından
Ahahahhah
0 oy
(121,512 puan) tarafından
valla bilemedim
0 oy
tarafından
Sen nirvanaya ulaşınca oda nirvanaya ulaşıyor dmeek sjsj
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende 36 haftalik  genelde  gaz yapan seyler gukettigim zaman bebeğim cok  hareket eder bağırsak hareketlerinden midir bilmiyorm  ama böyle bisey fark ettim  bilemiyorm szde de öyle olabilir
0 oy
tarafından

Yandin bacim dogunca da oyle oluyolar valla aksama kadar pesindeyim :D

(278 puan) tarafından
Tek derdim ağrısız bi şekilde doğumum olsun da varsın peşinden koşayım ahahah...
tarafından
Bir avazda kurtul insallah canm sag salim kucagina alirsin insallah
0 oy
(988 puan) tarafından
Aynı benım cadı karnımdada çok hareketlıydı dıgdu sımdıde oyle 1 dk durmaz durduğu yerde :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
5 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Lianaz (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 53 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (331 puan) tarafından soruldu

400,700 soru

11,990,764 cevap