0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (1,315 puan) tarafından
Benim evime kızımı görmeye teyzelerim kuzenlerim eşleri amcam aile vs geldi 25 30 kişiydik. Kayın validm ise o gün erken gelmişti. Lavaboda iç çamaşırını unutmuş. Herkes gitti kendi de evine giderkn 11 gibi aklına gelmiş. O gün lavaboya giren de çok oldu erkek kuzqnim amcam vs. Kardeşim dedi bana kimin o die. Öyle deyince bir girdimki artık posetledim kaldırdım . Sonra dün de evime kızim görmeye eşimn onlarında tanıdığı geldi kayinvalidemler de bendeydi. Lavaboda istifar etmiş bu normal birşey şekeri düşmüş sanırım. Misafirler gittikten sonra lavaboya bir girdim leş içim bulandı. Hadi misafirim girsrydi kimden bilincek benden mi ondan mı bu gelin pis demezlermi. Birde ben dikkat ederim ailemde gelse kayinvalidemler gelse ev banyo ev her yeri siler süpürür temizlerim. Desem kayinvalideme ağlıyor zoruna gidiyor birşey dediğinde. Esime desem g8t anneme de ben ne yapayım die bana kızıyor. Çorapları bonesi koltuğa ortaya koymuş . Kalktım kaldırdım . Ha öyle yaslida değil. Çalışan bir kadın . Eli ayagi tutan . Birşey dedim de eşimi doldurasa getiriyor ben onu kızım gibi gördüm  çok seviyorum onu. Ama bizi aileden görmüyor vs vs . Sizce ne yapayım. Aynısı size olsa. Tepkiniz ne olur.

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pasaklı kukuli tam ya. Sanki bilerek yapıyor gibi geldi canım bana. Bi iki yapsa neyse unuttu dersin.. Ama sen bi de uyarıyormuşun buna rağmen devam ediyorsa sana eziyet için diye düşünüyorum 
(589 puan) tarafından
Pasaklı kukuli mi ay çok güldüm buna :))
tarafından
Ahaahha öyle bir çizgi film var youtubeda ordan aklima geldi :)
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Lavobaya kusup bırakmak nedşr ya 
(833 puan) tarafından
Hepsini təmizləməli öyle şey olurmu ya
(421 puan) tarafından
Kv yaşı baya var heralde unutuyo yapamio mu acaba
(833 puan) tarafından
Genc yazmıs ya calısıyormus iç çamasırı unutmus olabilir tabiki ama kusmugu yemizlemeyı nasıl unutsun
(421 puan) tarafından
Kendi evinde de aynı ozaman kadın pis olabilir yada amann gelin toplasın dio olabilir.  Öyle diyosa da Allah ıslah etsin akıl  fikir versin bde evde misafir varken cok ayip
(1,315 puan) tarafından
Kendi evindede  ben kızımla gittiğim de oyuncak verirsem veya uyutursam muhakka altına kendimden birşey götürür sererim.  Zoruna gitmesin die de birşey demem. İşin kötüsü kızımı calisirsam o bakmasını istiyordum ama o böyle yaptıkça kızıma da baktırmak istemiyorum. Evde kedi var birde dışarda gezer gezer gelir yıkanmadan etmeden gezer evde. Kedi temizler kendi biliyorum ama benimki de küçük kız nihayetinde.
0 oy
(13,716 puan) tarafından
Belli ki unutuyo olabilir.

Ben problem yapmam.

Kimse kusmugunu ortada bırakmak istemez.

Kimse iç çamaşırı bı ortaya brakmaz bilerek
(833 puan) tarafından
Tamam ama yani kusmugunu da unutmazsın ya..
(1,315 puan) tarafından
Tam unutmuş olabilir ama 4 5 saat boyunca  hiç mi aklına glmez. Birde istfar edip yıkamak onemsmemk bence
0 oy
tarafından
Açık açık konuş ayıp böyle şeyler benim çevrem benim misafir benim ne kadar temiz olduğumu biliyorlar senin yaptığını düşünüyorlar ve seni konuşacaklar orda burda daha çok dikkat et kendine de 
(1,315 puan) tarafından
Teyzem aradı sonraki gün gamze o kimin ayıp kuzim o  neydi die gelini de sormuş bende dedim artık unutmus die.
tarafından
Dediğim gibi kayinvalidene söylesen belki rezil olma korkusu ile yapmaz daha çok dikkat eder
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kaynananın sana garezi var sanırım iç çamaşırını bırakmak nedir ortada kusup bırakmak nedir ya 
0 oy
tarafından
Kilotunu tuvalette unutmakla kızı gibi görmek ne alaka alsın çantasına koysun kaynanan gareze gibi yapıyo gibi geldi bana sen misafirin gelince kaynananın girdiği çıktığı yeri kontrol et
(1,315 puan) tarafından
Artık öyle yapacağım canım.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Okurken midem kalktı yaa bu nedir . Çamaşırı nasıl unutur
0 oy
(322 puan) tarafından
Evinde misafir varken dikkatli davranmasını gerekiyor bunu geçtim senin evinde kendisi misafir dikkatli davranmasını gerekiyor. Kendi evi değil. Herseyi anlarım da iç çamaşırı lavaboda ne yapıyor Allah aşkına pes artık  ayıptır yaa. Benim kayinvalidem de pasaklı. Sürekli alnını siler kağıt havluyla yanında bir rulo gezer her sildiğini sağa sola atar. Çoraplar bone oturduğumuz yerde. Çanta yerde. Lavaboya banyoyu kullanırken hiç dikkat etmez. Çanta valiz boşaltır içindeki ekmek kırıklarını silkerler halının üstüne daha anlatamadığım bir sürü şey. Ic çamaşırı için şükretmeliyim sanırım. Çiğnediği sakızı sağa sola koltuğa yapıştırır. Bozuluyorum tabiki ama bisey diyemiyorum. Karnim burnumda küçük çocuğum var bunun arkasından habire attıklarını toparlardım. Kadın pis yani yapacak jisey yok o gidince de evimi güzelce temizlerim
(1,315 puan) tarafından
Oğlumun evi der onemsemezki.. daha tertemiz halima çay damlatti aman birşey olmaz geçer dedi çayı döktü bı diğer halima hiç aman bile demedi onemsemedi. Yıkamaya godnerdim artık. Misafirimi benden izinsiz alır evi gezidirir yatak odamı göster vs. Sanki onun evi. Bazen saat geçte olsa gelir. Bende ne deyim zoruna gitmesin die susuyirum artık. Eşimde arada kalıyor kavga ediyoruz olan bana oliyir
(322 puan) tarafından
Benimkide benden habersiz eve misafir çağırır hep. İşten eve bir gelirim evde misafir. Yeni evlendiğimizde aile dostu bekar bir kız bide akrabası geldi 2 hafta kaldılar. Nerdeyse evi terkedecektim. Sürekli herseyin yerini kafalarına göre değiştiriyorlardı yemek yapacağım bisey bulamıyorum çay ortada yok :) bide sürekli üçüde kayinvalide gibi onu öyle yap bunu böyle koy falan. Benimkide izinsiz odama girer odamı karıştırır. Biz uyurken sürekli kapiyi açıp açıp bakar. Baktım eşime söyledikçe ben kötü oluyorum hep sorun kavga sustum artık. Anne yanlış da yapsa  kıymetli. Sürekli sorar o ne bu ne ona verelim diye. Oğlu da garibim senin olsun der.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Çok mu yaşlı da yapiyo bunu donunu evde çıkarsın sende neden cikariyo hadi cikariyo soksun çantasına o ne
(1,315 puan) tarafından
abdest almak için çıkarmış. Yaşlı değil canım çalışıyor. Diri bir kadın.
(4,430 puan) tarafından
Vay anam abdest almak için orda mi çıkarılır en azından müsait bı odada değiştirsin veya banyoda en azından orda kalirdi
0 oy
tarafından
İnadına yapar gibi. Biz öyle aynı ortamda bulunmuyoruz. Kafam rahat. Olursa da ben direk söylerim. İstediği kadar ağlayabilir. Benim için sıkıntı yok. 
0 oy
tarafından
Bişey deyim mi bna sanki bilerek yapıyor gibi geldi 
(1,315 puan) tarafından
Bir gün patlamam ins
tarafından
Devam ederse söyle sen rezil olacagina o üzülsün
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla ic camasiri kismini bana birakmadan esim annesini paralardi
(1,315 puan) tarafından
Ben eşime dedimde bana kıza ne yapayım kadına unutmuş işte dedi. Biliyor haksız olduğunu ama toz da kondurmaz
(6,053 puan) tarafından
Walla ben esimi dusunemiyorum bile
0 oy
tarafından
Yok artk don unutmak nedir ya dönüp hiçmi bskmıyo arkasına 
(1,315 puan) tarafından
O kadar kişi girduyse oda görür bence. Tuvaletim kocaman bir yer degil
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Kayınvalidelerin ortak lafı ben onu kızım gibi gördüm kızım gibi seviyorum:D
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Aynı şeyi annen olsaydı nasıl tepki verirdin yada k9can sana gelip annen dağınık evi kirletiyor dese tepkin ne olur empati kurarak bu soruna cevap bulabilirsin
(1,315 puan) tarafından
Annem yapsa kızardım. Annem benim huyumu bilir. Kadın gelip çay içse evimde yorgunda olsa kalkıp mutfağı toplar anne ben yaparım desemde çocuğun var onla ilgilen der. Annem çok dikkatlidie bu konulardada. Kızarım yany kayın validmee kızmadım
(1,272 puan) tarafından
Neyse artık kadın şükretsin ki kızmamışsın hele
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnmkide aynı. Şuan bizde.tum.banyo tuvalet kanlı iç çamaşırlarıyla dolu. Akıtmis akıtmis lavobanin içine bırakmış suyu süzülsun diye. Aynı şeyler bilerek mi safliktan mi anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 451 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 607 göst.
0 oy
19 cevap 474 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu