0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar benim bu kayinan beni şikayet etmisti oglusunu ettiğim için komşusyla birlikte yok camları taşladı yok beni tehdit etti küfür etti diye ve iki anlamda araya katmış polislere cami kırmış demiş polisler cama bakmış hicbirsey yok ifadelerindede ikiside çelişkili ifade vermiş ben ve anlarımda kabullenmiyoruz bunları sizce tazminat öder miyim ödersem ne kadar

1 cevap

0 oy
(219 puan) tarafından

Şikauet ettiyse sizi ifade için çağıracaklar emniyetten şikayetini geri almazsa soruşturma açılacak savcılık aşamasında size bir uzlaştırma raporu ulaşturılacak karşı taraf uzlaşmak ister ve uzlaşmq kqrşılığı pqra isterse ödersüniz. Yok istemezse davada para cezaaı alabilirsiniz çünkü mala zarar vermede daha önce sabıkanız yoksa hapis cezaaı verilmez veya hagb alırsınız boşluktan bedavaya danışmanlık verdim kendime şaşkınım :)) neyse tazminat davası için hukuk davası açılması lazım ceza davasında tazminat pratik olarak yoktur. kırılan camı için ayrıyeten hukuk davası açablr

tarafından
Canım uzlaşmayı ben kabul etmedim mahkeme Nisan'da olacak ben gidip ifade dosyalarını aldım savcıdan taşlama ile ilgili hicbirsey yok sadece tehtid hakaret var ve aynı zamanda bende bana hakaret ettiğini belirtmisim
(219 puan) tarafından
Ceza alacaksınız o zaman karşılıklı karşı tarafın hakareti için karşı dava açılabilir veya siz de şikauetçi olablrsnz  tehdit hakaret daha ağır cezayı gerektiriyor yalnız hagb alırsınız büyük ihtimal hakimin takdiri indirimi olup olmamasına bağlı uzlaşmayı kabul etmemek hata olmş iyi gnler
tarafından
Uzlaşmayı kabul etmem sebebim oglusndan şikayeti geri cekmemi istedi bende cekmedim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ceylan3804 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin. Alyus (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 496 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu

381,763 soru

11,429,235 cevap

34,989 kullanıcı

...