0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar 21 aylık oglum bes aydır falan tırnak yiyor görmezden geldim dikkatini dagıtmaya calıstım ama yok bıraktıramadım artık tırnagını ıssıramadıgında sinirlenip bagırıyor. Bende acı ohe sipariş ettim geldi ögle uykusuna yatınca sürecem de bi zararı olmaz dmi bu sekil bıraktıran var mı

9 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla kardeşi doğduğundan beri benimkide yapiyo unutturmaya çalışıyorum küçükken bende yapardım ama bı zan sonra unuttum güzelce anlata anlata bı zaman sonra pes eder diye düşünüyorum anneannem bana pis derler kızım sevmezler kızım diye diye bıraktırdı olmadı son çare bende Alirim psikojik tepkiymis sanırım bu annem babam ayrıydı benim baya kafama takilirdim herkesin babası annesi geliyo bnm dedem geliyo her yere diye
(93 puan) tarafından
Benimki cok küçük nerden niyr alıstı bilmiyorum valla
-Reklam-
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Benim de 3 yaşında acı oje de sürdüm işe yaramadı malesef eczaneden aldık zamana bıraktım bende unutur elbet 
(93 puan) tarafından
İnşallah bizde işe yarar canım senin miniginde unutur inşallah
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Malasef bende yiyorum CNM bu 7 senedir koparıp atıyorum   evlendikten sonra yapmaya başladım 
(93 puan) tarafından
Sıkıntılı bir durum ya ben hiç hoslanmıyorum :/
(2,564 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmıyorum ama alışkanlık yapacak birşey yok bırakmak için çabalıyorum inşallah bırakırım
0 oy
tarafından

Aci oje sürdüm küçükken bagirsak enfeksiyonu yapiyomus oldular sonra surmedim ben 40 yasindayim yiyorum kucuk oglum 15 yasinda yiyo buyuk oglum 20 yasinda daha yemiyo bir iki yildir birakti aman cok takilmiyorum ben artikkk ne yapim bende deniyorum en ufak bi ic sıkıntısı da hepsi yok olmus :angel:

(93 puan) tarafından
Ya küçük oldugu için ellerini her yere sürüyo tırnak yemek için agzına sokuyo mikrop kapar diye korkuyorum
tarafından
İllaki kapiyodur bizde kapiyoruzdur da ben beceremedim birakmayii Allah yardımcın olsun
(93 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
(565 puan) tarafından
Bence Bi zararı olsaydı satılmazdi diye düşünüyorum yengmde kendi kiznda kullandı çok şükür bıraktı 
(93 puan) tarafından
İnşallah benim oglumda bırakır
0 oy
(940 puan) tarafından
31 yasindayim  aci oje dahil herseyi denedim malesef stres aninda hala elim agzima gidiyor bi davranis bozuklugu kardesi varsa yada evde onu kiskandiran sinirlendiren bisey varsa yapiyor olabilir bence ilk doktora gidin. Cozumu kokten halledin
(93 puan) tarafından
Kardeşi yok kıskanacagı sinirlenecegi bir durumda yok alıskanlık haline getrdi sanırım
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Acı oje bizde işe yarayacak gibiydi. Çünkü daha 2 yaşında başladı kızım ve olayların farkında değildi. Ama düzenli sürmedim malesef acı ojeyi ve sonuç şu an yaş 4 hala yiyor
(93 puan) tarafından
Bende uyurken sürdüm uyanık olsa izin vermezdi yada benim yaptıgımı anlardı sil derdi diye su an uyuyo hala uyansın bakacam napacak

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 73 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
11 Mayıs 2023 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...