+1 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Merhaba . Eşim araba alım satım yapıyor. Dün akşam da dedi ki arkadaşla Antalya'ya araba getirip gelicez seni ablana koyayım istersen sen orda ye ben seni akşam alırım dedi. Ben de tamam dedim ama ablama gitmedim ablam mesai ye kalmış tekstil de çalışıyor. Aslında eşim bana komplo kurmuş çünkü o gün clupte sabahlicak mis arkadaşınla o yüzden öyle demiş. Sabah eve geldiğinde saat 6.di içki kokuyor du. Benim face yok hemen bı face açtım eşime girdim hikayesin de clupten video atmış çıplak kadın vs. Çok sinirlendim ağladım. Birde plan kurarak gitti resmen. Bidaha ona nasıl guvenirim. Kendinden beni çok sohuttu. ona olan sevgim azalıyor o böyle yaptikca.Sizin eşiniz de öyle yerlere gidiyor mu. Yeni doğum yaptım 40 im yeni çıktı . İhtiyaç görmek için mi gitti oraya  . Sizce ne yapmalıyım yazar mısınız

15 Cevaplar

+1 oy
(17,649 puan) tarafından
Allah korusun yok canım şükür evden işe işten eve 
(50 puan) tarafından
Öyle olsun canım. Sizce erkekler neden öyle yerlere gider . Benim eşim de hiç gitmezdi son zamanlar da içki vs. Arkadaş ortamı evde bulunmaz oldu.
(17,649 puan) tarafından
Arkadaşımı varki aklını çelen
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben onu cok pis rencide ederdşm
(50 puan) tarafından
Sizce neden öyle yere gider erkekler.
(9,247 puan) tarafından
Erkegın nefsi işte canım bekleyememiştir
0 oy
(565 puan) tarafından
Buraya hiç bakma cnm simdi kimisi yok kıyamet kapatırdım yok bırakır giderdim yok benm kocam asla yapmaz ve sen kocanı karşına al ne düşünüyorsan ne hissediyorsan tek tek söyle güvenini kırdığını çöl üzüldüğünü hayal kırıklığına uğradığını ve başka bisey yapıp yapmadığını sor ondan bidaha yapmayacağına karşı bir söz işte tavrını koy 
(50 puan) tarafından
Neden oraya gittin dediğin de dediği şey şu oldu seni 50 gündür bekliyorum sinir oluyorum sana dedi bana
(565 puan) tarafından
50 gündür bekliyorum kastettigi şey lohusaligin mi yani 40inin içinde olmanmi
(50 puan) tarafından
Gebelik dönemi de var ya
(565 puan) tarafından
Ya bu erkekler kadınsız hicmi dayanamıyor anlamıyorm çok saçma Allah ıslah etsin gerçekten tavrını koy ortaya canm kız yani gerekirse bağır çağır ama gönlünüde alsn yani
(50 puan) tarafından
Aynen canım. Yok tavrimi çoktan koydum bile zaten. Hesabımdan bütün onla fotoları bile kaldırdım. Gururum çok kırıldı
0 oy
tarafından
Sordun mu kendisine neden yalan söylemiş?
(50 puan) tarafından
Doğruyu söylese zaten tartışma olucani biliyor. Öyle yerlere giden biri değilim . Yalan soylemesin den ziyade neden oraya gittiği sorduğum soru
tarafından
Zor bir durum empati yapayım dedim ama yapamadım. Belki bir anlık gaflete düşmüş arkadaşların falan gazına gelmiştir. Bilemedim Allah iyi etsin
0 oy
(450 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kavga ederdim ailesine soylerdim evli pakli adamin ne isi var klupte allah hic bir seyi gizli birakmiyor allah gun yuzune cikariyor bn hep esime derim bnden degil allahtan kork bisey yaparken bn gorsemesem bile diger tarafta hesabini vereceksin unutma derim cok sukur suan iyi gibi gorunuyor ama hic bir erkege guvenmiyorum  cunku bnm guvenimi kirdi birkere
(50 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle düşünüyorum. Aklı başında birinin orda işi olmaz. Evine karısına düşkün olan oraya gitmez. Çocuklarının rızkını oraya vermez aklı başında olan erkek.
0 oy
(726 puan) tarafından
Kötü bir durum vallaha seninki keyif yapmaya gitmis 
0 oy
(418 puan) tarafından
O tarz yerlere ne için gidilir? Eğlenmek güzel vakit geçirmek için ahlaksızlık için... 

İlle yatakta basmanız gerekmiyor eşiniz yalan söyleyerek de olsa size ihanet etmiş, üstelik en zayıf zamanınızda. Ona belki de en çok ihtiyacınız olan zamanda size yanlış yapmış. 

Büyük konuşmak istemiyorum Allah kimseyi sinamasin öyle ama ben olsam evi terk ederdim. 

Bundan sonra ona guvenemeyeceksiniz çünkü...

Eğer diyorsanız ki ben bunu hazmederim eşim daha yapmaz, o zaman hiç bunu kafanıza takmayın işinize bakın
(50 puan) tarafından
Aynen canım çok iyi ozetlemissin. 2 çocuğum var şimdi ailemin yanına ceza olsun diye gitsem ailemi üzerim olan yine bana olur. Kız çocuklarının ayaklarını n üzerinde durması bu yüzden işte. Hep elim kolum bağlı kalıyorum . Öyle olmasa şimdiye bosanirdim. O kadar çok kötü seyler yaşadım ki hep unutmak zorunda kalıyorum. Biraz da ******** eşim . Bosansam bile rahat bırakmaz. Kızım pskilojisi mahvolur. Ana baba evine dönmek kolay değil. Çocuklarım küçük Ken yapamam bunu
0 oy
tarafından
Bu öyle bişey yapan adam birdah benim kocam olamaz defolup gitsin
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Çok zor bir durum.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
valla benimkini evden cikaramam kapidan atsam tirmanir camdan girer eve asls bi yere gitmez
(50 puan) tarafından
Keşke benimkide öyle olsa bacım
0 oy
tarafından
Valla biz öyle yerlere meraktan beraber yada arkadaslarimiz ile hep beraber gideriz öyle gizlimiz saklimiz yoktur şuan eşim iş için kiew de mesela bende 1.5 ay sonra Manhattan a gidecegim iş ortamında çevrene ayak uydurmak zorundasın biz bunları bilerek evlendik gerçi sorun edecek tipler değiliz 

Ama seninki gizli saklı yapmış kötü olmuş 

Benimki arar der foto koyariz birazdan klupteyiz diye sorun etmem çünkü ben onu kısıtlamaya kalkarsam oda bana karışır gelemem böyle şeylere 
0 oy
tarafından
Yorumları okudum aynı şey benim başıma gelse şok olurum açıkçası yıkılırımda  ama toplayabildigim ne kadar çok şey varsa toplar eşinin ailesini çağırır önlerine koyarım ben lohusayim evde tek basimayim  ve bebek durumundan dolayı bana yaklasamadigi için sizin oğlunuz böyle bir şey yapmış, Ben her ne kadar dil dökersem dökeyim anne baba terbiyesini tam olarak alamamis birine hiç bir şey anlatamam  diyip esimede göz dağı vermek için ailemin yanına giderdim bir süre veya eşimi ailesinin yanına gönderirdim 
0 oy
tarafından
Esin önceden öyle degilse sonradan böyle şeyler yapıyorsa bilki ARKADAŞ ORTAMI ben kendi eşimden biliyorum nasıl dönderceginide söyleyeyim al telefonunu sil tüm arkadaslarinın numarasini dışarıyada gönderme ben oyle yaptm hatta evimizi başka ile tasidik hattini degistrdm kari kiz agagida vardi hepsi bittj sukur mutluyuz suan
(50 puan) tarafından
Ben öyle birşey yapsam neler olur düşünemiyorum bile
tarafından
Niyeki
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ayyy evlerden ırak eşin ne dedi nasıl bir açıklama yaptı 

Vallahi şükürler olsun evden işe işten eve 
(50 puan) tarafından
Lohusayi mana etti resmen
0 oy
tarafından
büyük olay çıkarırım çok net yani rezil ederim söyledin mi eşine neden böyle yaptın diye 
(50 puan) tarafından
Dedim lohusayi mana etti resmen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 220 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (408 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...