0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (17,459 puan) tarafından
AVM de parka götürdüm. Kumlu bı park. Orda kendi kendine oynadı. Dönem olarak bu yaştaki bebekler böyle mi kızlar sizinkiler de. Yoksa bizimki mi çekingen. 

6 Cevaplar

0 oy
(12,624 puan) tarafından
Benimkide öyle ya hiç oynamaz çocuklarla kendi kendine takılır 
(17,459 puan) tarafından
Sizinki kaç aylık.
(12,624 puan) tarafından
27 aylık ama hep böyleydi
(17,459 puan) tarafından
Zamanla geçer heralde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğim daha küçük ama ilk kez kalabalığa girdiyse yabancı gelmiş olabilir. 
(17,459 puan) tarafından
Aynen öyle bı parka ilk defa gitti. Yabancilamistir belki. Ama orda başka bir bebek onu sevdi. Ondan bile çekindi.
tarafından
Olur ya daha küçük . Benim arkadaşımın oğlu çok kibar ,naif bir çocuktu. Parkta kaydıraktan kaycam diye uzun süre beklerdi kimse de sıra vermezdi fln ondan küçükler bile ona vurunca ağlar onlara bişey yapmazdı. Geçen yıl kreşe bu yıl anaokuluna gidiyor çok farketti artık eski halinden eser yok. Yine sakin bir çocuk ama hakkını fln yedirmez çekingenligi gitti. Cocukk göre göre alıştı . Korkma daha çok küçük yeni bir ortama girince farklı gelmiştir çok normal.
(17,459 puan) tarafından
Aynen bizimki de naif bı çocuk. Düzelir inşallah okula gittiğinde.
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle yanında ben ya da eşim gireriz bizimle oynar başka çocuklara bakar ama kimseyle oynamaz pek 
(17,459 puan) tarafından
O zaman normal bı durum demek ki. Orda başka bir bebek oğlumu sevdi. Yanaklarını okşadı falan. Bizimki anneeee anneee diye elimi daha sıkı tuttu:)))
(14,166 puan) tarafından
Zamanla alışırlar herhalde :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimkide aksine cok cana yakın 
(17,459 puan) tarafından
Ne güzel yaa maşallah:)
0 oy
tarafından

Benim ki tam tersi arkadaş delisi anan gördüğüm kadarıyla çoğu çocuk öyle kızım oynamak ister milletin bebesi kaçar :)

(17,459 puan) tarafından
Demek ki bizimkinde anormallik yok. Biz de bu çocuk neden yabani diyoruz. Sizinki giriskenmis ne güzel maşallah
0 oy
(10,677 puan) tarafından
20 ayı bitecek hep çocuklara saldırır çocukların üstüne atlar öpmeye sarılmaya kalkar bende bu durumu sevmiyorum hiç 
(17,459 puan) tarafından
Ya işte biz de bugün aynı şeyi yaşadık. Çocuğun biri koşarak üstüne geldi. Bizimkini sevdi. Varsan baksan bizimkinden küçük o çocuk. Ama bizimki elimi daha çok sıktı. Anne anneeee diye bana yaklasiyo:)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 637 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,707 puan) tarafından soruldu