0 oy
768 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Kızlar bnm üstümde komşu dryr ya kadının 3 tane cocgu var hart hurt ne yapyr salar ne cekyrlar bilmm kızım uyuyor mesela onların sesine uynyr eşime dedim git söle biraz sessiz olsnlar oda dyr el orayı aldı biz kira dyz bnde dedim banane bnde para veryrm dedm kavga ettik akıl fikir versin ya kim haklı mal gerizekalı kadın ya :angry: bide eşimin köyünden miş ya allahım hic dur sus yok kadınndaaaa

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir kek yap götür, kibarca söyle. Böylelikle alınmaz umarım. Malum herkes kendini haklı sanıyor.
(2,307 puan) tarafından
Valla netcmi bilmdm ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen çıkıp kibar bir dille uyarsaana canm belki küçük bebdgin olduğunu bilmiyodur
(2,307 puan) tarafından
Bilyr cnm kayanansı kayananmla konşmş ona rağmen ya
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bence kendin konuş canikom 
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm az kaldı valla
0 oy
(418 puan) tarafından
Ne demek siz kiracisiniz onlar ev sahibi? Parayı verdikten sonra her ev sizindir öyle iş mi olur? Eşiniz konuşmak istemiyorsa siz konuşun. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok
(2,307 puan) tarafından
Gercekten ya az kaldı valla
0 oy
tarafından
Ya zaten eşinin çıkıp söylemesi çok saçma ki sen çık kadına soyle
(2,307 puan) tarafından
Ya cnm eşim onun eşine demesi lazım ya bnn dersem kavga ckck
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Kız niye eşine söyledin sen kendin çıksana benim alt komşuda müziği son ses dinliyordu yöneticiye söyledik uyarmış yine aynı şekilde bu sefer kendim indim aşağıya dedim oğlum uyuyamıyor seste dedim kusura bakma bi daha olmaz dedi bi dahada yapmadı 
(2,307 puan) tarafından
Ya eşim eşine demesi lazm şimdi Bn cıksam kıyamet kopar
0 oy
tarafından
Kadının kapısına zaten eşin gitse saçma olur sen çık söyle uygun bir dille 
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm öle ypcm az kaldı
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ev sahibi veya kiracı ne alaka eşin saçmalamış sen çık uyar yada yöneticiye söyle
(2,307 puan) tarafından
Yönetici He varlığı ha yok luğu ruh gibi adam ya
(7,768 puan) tarafından
Sen yukarı çık kibarca bi uyar canım
(2,307 puan) tarafından
Aynn cıkcm eğer yine ederse bu sefer eşim  müdahale eder yok öle de anlmyr ise kavga cıkrrrm yeminle ona kalmdn inşallah cıkar ız ya
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ust katim da oyle sureklk masa sandalye oglu yurutec boniyor evde köpekleri var hali yok o ses beynimi yiyor ama oglumda sese alışti artik 1 kere esim asansörde rica etmis 2 3 gun sustular yine oyle insan olana 1 kere söylenir utanma olmayinca yapicak birsey yok ama tersine gelirse pis uyaricam  bayanı
(2,307 puan) tarafından
Gercekten cnm bak inan bnde öle dur suuss bilmyr ama az kaldı Rabbim de göryr  Bi ev bulsk ckcz
0 oy
tarafından
3 tane çocuk varsa hele de küçükse nasıl dur desin kadın. Birinden biri ses cikarir maalesef. Bende çektim o yüzden tasindigim evlerin genellikle üst katında kim oturdugunu kaç çocuk olduğunu sormadan taşınmiyorum.

Bazıları birde çirkef oluyor. Uyarınca inadına yapmaya başlıyor maalesef. Senin hatan eşini yollamakla olmuş. İnat yaparsa şaşma
(2,307 puan) tarafından
Hayr cnm yolladım mı dedm Bn yolla madm sadece uyar dedm ki cocukları kücük de değil o kadar ki ayrıca onlar bzden sonra geldiler öle olsa bnde asla grmm
0 oy
(217 puan) tarafından

Ee 3 tane çocuk diyorsun belliki bebeğin daha çok küçük çünkü çokların ne kadar ses çıkartabildiğini bilmiyorsun:)

(2,307 puan) tarafından
Cnm 8 aylık kızım var dişimiz cıkıyor bol bol ezyt edyr ha dedim bugun ii uyuyor ilk defa onlar yüüzndn uyndı ya sen olsan sinir olmz msn
(217 puan) tarafından
Benimde yukarda 3 çocuklu aile var ve evet çok ses yapıyorlar benim tek bir kızım olmasına rağmen aşağıya da çok ses gidiyor  demek istediğim herkes biraz anlayış göstermeli
8 aylık kızın şimdi sıkıntı çıkartır ilerde alışır bu kadar kötü olmamalıyız bence
(2,307 puan) tarafından
Cnm öle ama inan bildiğin gibi değil gece 3 kadar ses cıkyr valla bde süpürgeyi aldım bnde burdan pat pat vrdm öle sustu bari gece saygısı olsn ya
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Bı gün alt komşu da böyle isyan edecek bizden :(

Ayşe bagiriyo.

Faruk at yarışı gibi koşuyor evin içinde :(

Bagiriyo.

Gecenin bı yarisi zipliyo :(

Yemin ederim alt komşu buraya uyeyse komşu postu kesin açmıştır :(

Dursun diye kızıyorum benim sesim de iner onlara ..

Bigun çıkar gelir zaten yukarı daha 2 aylık bebeği var :(
(2,307 puan) tarafından
Valla cnm ne diyim ya kadının eşşek kadar sıpaları at koşturuyor lar resmen hergün ne cekyr lar blmym ya
(13,693 puan) tarafından
:( yok yok haklısın bizim alttaki de kufretse  bile hakli :(
Durmuyo :( durduramiyorm.

Hicbisey yapmasa kalkıp kosuyo evin içinde.
Yapma dedikçe daha çok yapiyo.
İlgisini biseylere çekmeye çalışıyorum ,bazen ise yariyo bazen yaramiyo.

Üstteki kapıyı sert kapatsa ben offff diyorum çocuklar uyaniyi diye.
Alttaki ana avrat sövüyodr  :(
(2,307 puan) tarafından
İşte cnm ceken bilir cekmeyen nerden blck millete boş boş konşyr ya
0 oy
tarafından

Ay şu anlatacaklarınız harfleri silmeden yazın. İnsanın okuyasida gelmiyor:angel:

(2,307 puan) tarafından
Okuma ozmn cnm ne edem ya zaten morelim sıfır :(((
tarafından
Okumadım zaten yarisini
(2,307 puan) tarafından
İi işte
0 oy
tarafından
Şimdiki çocuklar duran felan anlamıyorlar ki ayrıca sürekli evde oldukları için sıkılıyorlardır azıcık idare edin yarın birgün sizinde çocuğunuz var yani çocuk bu  benimde üst katında yaşlı bir teyze var geceleri hali siler gündüzleri sürekli tak tuk ev bile sallanıyor birgün evi yıkacak diye korkuyorum ama anlayışlı olmaya çalışıyorum bakalım ne zamana kadar anlayışlı olurum  
(2,307 puan) tarafından
Cnmm bak bnde 1 senedr burdym o zmn bebk yoktu  sabrettim 8 ay önce ama artık bebegim var zaten diş dönmesin deyz huysuz ha dedim biraz uyusun onlar yüüzndn hemen uyndı ya bu kadar kolay mı ya birde eşimin köylüsü
tarafından
Biliyorum aynı durumları yaşıyorum ama komşuluk budur yani aynı sitede yaşıyorsanız bazı durumları görmezden duymazdan geleceksiniz söylediği. Gibi bebeğiniz büyüdüğünde alt kattaki kapınıza dayana ne dersiniz çocuk yani sıkılıyor ee bu çocuk evdede   yapma etme dur nereye kadar diyeceksin söylemek istediğim bu siz anlayış gösterirseniz sizede anlayış gösterilir
(2,307 puan) tarafından
Bn zaten anlyşsz olsam şimdi kac kez kavga cıkardı cnm birazda onlar gösterse ya
0 oy
tarafından
Eşin değil senin konuşman lazım 
(2,307 puan) tarafından
Az kaldı o reddeye geldm
0 oy
tarafından
Eşinin değilde senin çıkıp söylemen daha münasip bence.haa yine yapıyorsa bu kez eşini devreye sokarsın
(2,307 puan) tarafından
Valla cnm az kaldı gercekten sabrım tükendi nerleden geldiler bizi buldu lar blmm ya
tarafından
Sen düzgün bir dille uyar canım önce
(2,307 puan) tarafından
İnşallah şu bir ay icersinde bulblrsek cıkcz Hayr kadın ının durun susun dedğini daha dymdm  şimdiye kadar ya
tarafından
3 çocuk diyorsun belki diyordurda dinlemiyorlardir
(2,307 puan) tarafından
Hic dymym valla
0 oy
tarafından
Ayni ev sahibim yatak odasinda yattigim zaman orda ses yapardi surekli surekli simdi oturma odasina gectim cocuk olunca daha sicam burasi biliyorda bu tarafa gectigimi sabah aksam surekli surekli takir tukur 10 kere ev supuruyo bide tahta yerleri sanki evin icinde geziyor kadin bide yaşli ya 
(2,307 puan) tarafından
Hey allahım ya Allah sabır versn anlayış versn
0 oy
tarafından
Aymı sorun biz de de var  gecenin bi yarısı  neden sandalyeler yerlerde sürünür anlam veremiyoeum kızım artık. Seslerine korkuyo   her ses geldiğinde uykudan sıçrayarak kalkıyor  ağlıyor garibim korkudan   aynı şekilde eşim diyo wlalem e ne diyecen  azcık düşünceli olsa zaten yapmaz ... Hazır sen uyardığınla kalırsın diyor     değmez boş ver sen   kızını koru yeter li dir diye düşünüyor 
(2,307 puan) tarafından
Yeminle aynı kuzum ya 2 gün önce gecenin 2 si zaten zor uyuttum yine öle ses cıkartı lar bnde elim süpürge sapı vardı altım pat pat pat vrdm öle susu lar mallar allahım sabır akıl düşünse versn ya az kaldı cıkcz burdan Bi ev bulsk sabr edym
0 oy
(31 puan) tarafından
Sen öyle söylüyorsun benim üst komşum yani çekirdek mi atmıyor bu evin içinde mi zıplamıyor lar yani aklına ne geliyorsa yapılıyor ama ben komşum dur deyip sesimi çıkarmıyorum boş ver sonuçta komşuyuz bir müzik kırmaya gerek yok yani benim kızım da var o da yaramazdır yani onun için benim kızımı da başına gelebilir böyle şeyler için sesimi çıkarmıyorum bence sen de sabırlı ol iyi çok sabrın taşıyorsa git kibarca konuş güzel bir şekilde anlat çünkü bazen söylemek lazım
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Aynısını dün gece saat 12 de ben yaşadım gittim şakaya vurarak. Ben kavga etmeye geldim dedim niye dedi ben oğlumu uyutuyorum ama o kdr ses geliyo ki oğlum korkuyo uyumuyo saat 12  işin varsa ya gündüz yada iftardan sonra yap dedi kusura bakma ütü yapıyordum oğlumla kızım bisiklet sürüyor o odada ztn Nina eski tüm fayanslar ses cikiyo fazla fln dedi haklısın dedi aşağıya indim ses daha yapmadi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 982 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 694 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 557 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.