0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (551 puan) tarafından
Kızlar gerçekten çıldıracam artık  Üst komşum bu saat olmuş hala takır tukur takır tukur. Yetmiyor ayaklarında terliklerin topukları sürüye sürüye yürüyorlar tepemizde. Oğlum var üç buçuk aylık gündüz uyumaz çok huysuz o yüzden akşam erken uyuduğunu biliyor neler çektiğime birebir şahit oluyor ama asla dikkat etmiyor. eşim vardiyalı çalışmasına rağmen daha önce çocuk yok diye  ses etmedik şikayet etmedik ama yeter bu saatte bu ses yapılır mı i ya. Saat 12/1 e kadar böyleler. Karı koca bir de 35 yaşında oğlu var ben anlamıyorum bu ses nasıl oluyor hiç biri de mi düşünceli olmaz valla yoruldum. Tam çocuğu uyutuyorum pat yukarıdan bir ses bir vurma sesi uyanıyor geri uğraşıyorum uyutmaya yine aynı şekilde devam ediyorlar yine uyanıyor . İki üç defa uyardım yoruluyorum bekliyorum ki bebeğim uyusun ben de yatim dinlenim işlerimi halledim biraz dikkatli olur musunuz en azından akşam 8 den sonra diyorum biz böyle yaşıyoruz müstakil evden rahatlığa alışığız napalm diyor. İyi de burası müstakil ev değil  Yani neden bu düşüncesizlik neden bu gamsizlik nasıl geçerim önüne bilmiyorum. Ev sahibi de söylüyor sağ olsun kaç defa ama tinlayan yok  Kusura bakmayın uzun oldu içimi döktüm bir anda 

12 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından

Seni çok iyi anlarım. O kadar çektim ki üst komşudan. En sonunda şikayet etmistim. Gerçi sebep başkaydi ama ondan sonra akillanmisti. O yüzden artık her taşınma olayında ya üst komşuyu soruyorum ya da en üst daireye bakıyorum :)

Allah yardımcın olsun. Özellikle sandalye çekme olayına deli olurdum :D

(551 puan) tarafından
Bunlar da sehpa çekiyor baza çekiyor. Ne var yani bu kadar çok gürültü yapacak bir şey yok ki. İnan stresten sütüm olmuyor bazen. Tam oğlumu uyutuyorum ki yatım dinlenim. Kimsem yok tek başıma bakıyorum pat pat diye ses geliyor iki. Saati buluyor geri uyutmak
-Reklam-
0 oy
tarafından
zabıtayı ara canım her seferinde ara
(551 puan) tarafından
Sesi telefona kaydedip şikayet edesim var
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ne kalın kafalikar ya 
(551 puan) tarafından
Gerçekten kalın kafalıluo bu. Yaşlı başlı insanlar neden bu kadar düşüncesiz olurlar ki
0 oy
tarafından
Aynı dertten muzdaribim üst komşumuz sandalye sürtüp ses çıkarıyor ve köpek havalamasi da hiç bitmiyor uyarmayi düşündüm ama vazgeçtim laf anlamazlar anlasalar bilirlerdi aşağıda bebek var sessiz olalım diye düşünürlerdi bu düşünceyi maalesef ki biz saglatamiyoruz. Ben bebeğimin başına anne karnı sesi koyuyorum öyle uyuyo çözümü bunda buldum 
(551 puan) tarafından
Bebeğim hiç alışamadı o seslere canım. Zaten gündüz uyumadığından akşam saati geldi mi uyur ama işte devamı gelmiyor uykunun. Bunlar yüzünden
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Sikayet et direk
0 oy
(11,235 puan) tarafından
O dert kimde yok ki sabah 6 da başlıyorlar nasıl o kadar ses oluyor anlamıyorum kadın çalışıyor tek adam var evde aksama kadar napiyor bilmiyorum
(551 puan) tarafından
Bunların da oğulları çalışıyor karı koca He yapar ki bu kadar çok kers(mera merak ediyorum
(11,235 puan) tarafından
Saygısız çok anam
(551 puan) tarafından
Valla öyle onlar öğlene kadar uyuyor ama biz sabahın 7 sinde uyanıyoruz. Onlara göre birşey yok
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bunları. Saygı nedir bilen yok. Ben de aynı şekilde çok rahatsız oluyorum gürültüden. Tam çoçuk uykuya dalıyor bi gürültü patırtı hop uyanıyor. Ne demek müstakile alışkınım özrü kabahatinden büyük. Şimdi sana diyecekler ki çocuğu gürültüde uyumaya alıştır. En sinir olduğum cümlelerden biri, yahu gürültüye nasıl alışılır? Ben kocadım alışamadım da el kadar bebeği nasıl alıştırıyım. Bak daha bunu bitirmeden bişey attılar yere paat. Gel de çıldırma. 
(551 puan) tarafından
Evet valla aynısını diyor. Neymiş çocuğumun uykusu çok hafifmis te ne biçim çocukmuş ta. Bırakmıyorsun ml çocuk derin uykuya geçsin. Saat dha üç çocuk saatinde uyuyamadı diye bu dördüncü uyanışı. Olan bana oluyor. Onun ki ses olsa amenna zaten TV odasında da misafir olduğunda da uyuyor. Bunuki resmen rahatsız edici gürültü
0 oy
(4,651 puan) tarafından
O kadar uyarmaya hala devam ediyorsa pes yani. Gitsin tekrar müstakil eve daire de yaşayamıyorsa
(551 puan) tarafından
Devam ediyor canım valla bak bu saat bile sana yazarken ses geliyor hala. Çıldıracam en son
0 oy
(295 puan) tarafından
Bnimde oyleyi ev sahibim uyardi 1 ayda 1 kez anca ses etmislerdir oda olcak okadar insan gidip kapiyi kirasi geliyo cok sikinti ya sinir bozucu o yuzden cok dikkat ederim 
(551 puan) tarafından
Bunlar laftan anlamıyor maalsef. Psikolojim bozuldu artık
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Çok haklısın çokca haklısın ama çocuk büyüyünce tam tersi olacak☺️
(551 puan) tarafından
Nasıl tam  tersi canım anlamadım
(13,824 puan) tarafından
Yani çocuk büyüyünce sen durduramayacksin malsef gürültü olacak
(551 puan) tarafından
Benim alt katta kimse yok canım. Üç katlı çift daire zemin iş yeri olunca sorun olmuyor ki zaten gelenin gidenim bile yok. Yan tarafta ev sahibi oturuyor onun üstündeki kiracının dokuz aylık bebeği i var o bile öyle ses yapmazmis. Bana geldiklerinde şaşırıyorlar bunlar nasıl bu kadar ses yapıyor diye. Çocuk olsa tamam derim ama koca koca insanlar
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Şikayet ederim yerinde olsam bi ceza yesinlerde akılları başlarına gelsin gitsin müstakilde otursun o zaman 
(551 puan) tarafından
Oğlu tek yaşıyor diye geldi yanına. Az kaldı az gecenin bir yarısı kapısına polis gelsin görür gününü

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 220 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayattanusanmis (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 768 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 514 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meris (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 967 göst.