0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kizlar tokiden ev alınca peşin nekadr ödeme gerekiyor bilgisi olan varmı

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Degisiyor yer yer peşinatı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim  bildiğim bizim burada 2+1 110 bin 3+1 150 bin diye biliyorum.. .

2 bin ziraatta eğer çıkmazsa geri veriyolar  bu ay sonunda kura var . 
(58 puan) tarafından
İlk basta peşin olarak demi okadr veriliyor.bide ben bilgim yok bana bilgi verir misinz nasıl oluyor başvuru kura .adımız çıkarsa hemen oturma oluyor mu kira oder gibi her ay mi veriliyor para oraya yoksa tamamen parası bitincemi
(22 puan) tarafından
Ev hazırsa oturabiliyosun evin parasını taksit gibi ödüyosun kaç senelikse işte kredi gibi öfüyosyn bitince ev senin oluyo ama tabi bu faizsin sanırsam babanlar yazdırdı kendini
(58 puan) tarafından
Ev hazır olunca içinde oturyosun. kira öder gibi her ay ödüyosun demi i
tarafından
Eğer çıkarsa o yüksek mevlayi veriyorsun çıkmazsa verdiğin parayı alıyorsun.. ama bildiğim kadarıyla taksit fiyatları 4000 falanmış canım soule yap ilk başta netten bak nereden nasıl araştırabilirsin diye kendi oturduğun yerden biryerden sonra git ay sonu gelmeden kafaniza yatarsa 2000 bin kura çekilişine katılırsınız.  Ama ben sana şunu diyeyim bizim dememizle yani ben kendime söyleyeyim hemen kalkışma ilk başta iyi bilen birisiyle anlayan birisiyle komşunun araştırı yoksa osman olursunuz.... ben vebal almak istemiyorum..

Bir de evin projesini göstermediklerini söylüyorlar he birde arkadaşım dediği gibi daire hemen vermiyolar şuan yeni kura bundan 3 sene oldu gene oldu ancak yaptılar millet girebildi eve .. ona göre oturun telefondan sağdan soldan hatta işin ehli biriisnden öğrenin
0 oy
(118 puan) tarafından
3+1 75 bin 1 2 aya oturulur içine toki nin 
(58 puan) tarafından
Hangi şehir
(118 puan) tarafından
Kahramanmaraş elbistan
tarafından
marastan bende mi alsam ne yapsam afşin de var mıydı acaba ? Absjkdkfif
(118 puan) tarafından
Afşini bilmiyorum da elbistana yeni yapıldı biter 1 2 aya oturulur içine evi devreden çok olur önden bi miktar para ödüyorsun aylık da 2 bin lira galiba kira ödemiş gibi kendi evine ödüyorsun bu arada sen nerelisin
0 oy
tarafından
Nasil oluyor bu  canim bilgi ver
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben geçen baktım aylık 14 bin küsürdü ödemesi emlak konut bahçeşehir peşinini bilmiyorum sahibindende idi
(58 puan) tarafından
Her ay14 bin miiiii ama biz İzmir'in ilçesinde yiz
(219 puan) tarafından
Evet açıklamada öyle yazıyordu ben de anlamadım
(58 puan) tarafından
Kiz çok her ay 14bin asgarile geçinen nolcak toki hani devletindi ay anamm
(219 puan) tarafından
Bencede

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alya23 (4,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,957 kullanıcı

...