0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (494 puan) tarafından
Kizlar oğlum 9 yaşında ve arada burnu kanardi ama çok değil geceden beri su gibi kaniyo sıvı bi şekilde sanki bardaktan boşalırcasına korkuyorm gece kanadı çok korktuk titredi korkudan sesi gitti ben ve kızım hastayız ve 2 aylık bebeğim var hava soğuk olduğu için doktora gidmedik biraz önce oğlumun öğretmeni aradı yine kanamiş ve oda dedi su gibi kaniyo sıvı şekilde çok korkuyorm başına gelen varmi neden oluyo acaba 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kilcal damarları çatlamış olabilir bebegim bemimde öyleydi kuccukken kayanattirdim geçti şükür bi baktir sende kbb ye hastanedeki doktor bana öyle demişti 
(494 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorm zaten götürecem okul çıkışı insallah
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bebegin var diye  diger evladiji dr neden ihmal ediyorsun ki allah korusun kan degeri düşer birsey olur babasi götürsün halasi teyzesi falan yada bebegini sar sarmala götür yazik ogluna degerleri duser oan tutar birsey olur neden ihmal ediyorsun burda soracağına hastaneye goturmenin yollarini ara canım.
(494 puan) tarafından
Bebeğim var diye ihmal etmiyorm o nasıl bi yorum anlamadim gece soğuk diye goturemedim dedim sorumda cnm yoksa okul dan gelince götüreceğim tabikii her evladim eşittir gözümde babası öğlen gelecek gideceğiz okulda öğretmeninin gözetiminde şuan o ben bakarım gözün arkada kalmasın dedi bende burada sorayım başına böyle bisey gelen varmi  olasılıkları göz önünde bulundurarak diye sormak istedim yinede TSK ler yorumun icin
(5,953 puan) tarafından
Rica ederim gecmis olsun..
0 oy
tarafından
Kulak burun bogaza götür cnm muhakkak öğlen okuldan al götür bence. Bir baksın doktor
(494 puan) tarafından
Götüreceğim canm öğlen kizda okulda ikisini bir alıp gidecek aynı çıkıyorlar okuldan
0 oy
tarafından
Bacım doktora götür bence imkanlarını zorla Bi an önce getir 
(494 puan) tarafından
Goturecem canm öğlen
0 oy
tarafından
doktora gotur cnm muhtemelen burnu darbe aldi. ben ameliyat sonrasi oyle olmustu doktor bir damar kendiliginden iyilesir diye acik birakiriz ama sende kendi kapanmamis demisti. kilcal damardan olabilir
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kılcal damar kanasi olabilir Akdeniz anemisi de yapıyor aynı durumu bı sebep yokken de olabiliyor benim gorumcemle oğlunun da az bı üzülsün sterse girsin fazla sıcak olsun sapır sapır kanar mutlaka git
(494 puan) tarafından
Bnm oğlum da sinirlenirsin oluyo dün sinirlenmişti ağladı ondan sonra kanadı bugünde okulda kızmış biseye ondan sonra kanamis öğretmeni dedi
(4,430 puan) tarafından
Tamam stresten kaynaklı demekki birşey olmaz korkma görümcem küçüklüğünden beridir aynimis ama gene de sen götür bi baktır belki başka birseydir bı yönden iyi dışarıya atması Allah korusun öbür türlü beynine hücum etse daha kotu
0 oy
tarafından
Kılcal damar çatlağı bende de var. Ama su gibi kanamaz. Bildiğin oluk oluk daha fena kanar. Burun kanamasi ihmale gelmeyecek birsey. Allah korusun bazılarında beyin sıvısı bile akıyormus. Doktora gotur acilen
(494 puan) tarafından
Evet buda öyle kanadı işte biz akşam ağızdan da geliyo sandık çok fazla kanadı ve sıvı şekilde kanadı
0 oy
tarafından
Bu normal değil canım bence devamlı kanamaz yada burnuyla mı oynuyo ki rahatsız olup bence bebeğini sarıl sarmala doğru hastaneye gidin ihmale gelmez bu 
(494 puan) tarafından
Burnuyla oynama huyu var evet ben başta ona bağladım zaten ama zaten sürekli kanamz arada sırada oluyodu ama dün gün icinde okulda kanamis ama az bisey akşam sinirlendi ağladı öyle su gibi kanadı çok kanadı hatta çok korktuk ağzından da geliyo sandım Bn baktım ağzından gelmiyor burnu kaniyo bugünde okulda tekrar olmuş öğlen okuldan gelsin goturecem
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Kılcaldamarı çatlamışdır yigeniminde hep kanardı teyzem götürdü hatta orayı yakıyormu bişi yapıyolarmış cnm bi götür doktora
(494 puan) tarafından
Ayy insallah öyle bisey yoktur ya goturecem canm saol
0 oy
tarafından
Ya durumunu bilmiyorum ama keşke bu saate kadar beklemeseydin. İns acil birşey değildir ama normal durmuyor anlattığından . Beyin sıvısı akinca çok tehlikeyliymis ve anlaması zor oluyormuş diye duymuştum . İns değildir geçmiş olsun 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ooff kiyamam yaa ins kotu bisi degildir
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Keske okula gndermeseydin canm ya yannda dursaydi bari doktora gidene kadar
0 oy
(100 puan) tarafından
Benim kardeşim var 13 yaşında çocukluktan beri burnu kanıyor sizin dediğiniz gibi sürekli su gibi kanıyor i burnundaki kemikte eğrilik varmış 18 yaşında ameliyat olacak bizde çok korkmuştuk o kemik egri olunca damarlar daha yumuşak oluyor hemen kanıyor tabi siz bı doktora gidin doktor baksın çok geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 693 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso gezer (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.