0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Selamın aleyküm arkadaşlar 3 yaşında oğlum var ayda bı burnu kanıyor 2 yaşında burnu kırıldı kbbye götürdük alerjik rinit demişti alerji uzmanına götürdük oda aynı teşhis koydu oğlum sürekli burnunu karistiriyo acıyor die ağlıyorda eşime götürelim dedim götürdük diyo yani kan testinde de bişey yok çok şükür ama neden kaniyo yardım edin dusunmekten kafayı yicem

9 Cevaplar

+2 oy
(5,240 puan) tarafından
Kilcal damarlar ince karistidikca kanar yeğeniminde oyle
-Reklam-
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Burnunu asiri karistiuosa artik burnu hassaslasmis olabilir  yada kilcal damar catlagi vardir zamanla duzeliyo bazilari
(2,814 puan) tarafından
O yaşta yakmiuolar diye biliyorum yigende oyleydi dokunsa kanardi bazen sakır sakır ama duzeldi yaktirmaaya gerek kalmadj
(1,923 puan) tarafından
Kardeşiminde kanardi o burnunu karıştırmazdi bir den kanardi kılcal damar hassasiyeti vardı doktora iki üç kere acile gitti o yüzden çok kanadigi için neyse gerekli olursa lazerle kılcal damar yakabiliriz gerekirse demişlerdi sonra olmadı kendi kendine geçti ama gösterin sebeblerine bir bakilsin eğer bir sebebi yok kılcal damar tahribatı varsa belki müdahale ederler
(2,814 puan) tarafından
Iste yaş kucuk olunca mudahale etmiyolar diye biliuim
(1,923 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım kardesim 8-10 yaşlarındaydı dediklerinde siz gene de bir gösterin doktora
(2,814 puan) tarafından
Iste senin bebis 3 yasinda kilcal damarda olsa mudahale etmiyolar ama tabi dogru duzgun netice al ama alerjik rinittede damarlar hassaslltigi icjn kaanma olablr
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bi başka dr ye daha götürün canim. Nefes alamadikca karıştırıyor kikcal damardan dolayi kanama olabilir. Ne verdiler ilac olarak. Dönem dönem allerji artar. Kışın kuruluk cok olur
(0 puan) tarafından
Nazelnem.verdiler canım oda çok pahalı.ilac bı  iki kere aldım daha almadım acikcasi aşırı karıştırıyor sonra burnuna dokunsa.bile kaniyor bidaha kanarsa başka doktora goturcem artik
(3,037 puan) tarafından
Nazalnem hiç bir işe de yaramıyor kii
(0 puan) tarafından
Ne kullanmam gerekiyor
0 oy
(218 puan) tarafından
Çocukluğumda burnum çok kanardı. Kurcaladığım zamanlar kan fışkırıyordu. Geçti büyüdükçe
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Oglumda öyle bazen gece uyaniyo yüzü gözü kan içinde damarında çatlak olduğunu dediler küçük olduğu için yakamaz dediler....gecmis olsun 
0 oy
(61 puan) tarafından
Benimde oğlum 4 yaşında yazın kaniyr burnu bazen üstte üstte bazen ara girijyrdu gelmiyordu çocuk doktoruna gotrdm bişey yok dedi KBB gotrdm dedi bişey yok sıcaktan oluyr kuruluktan ama böyle azda değil çok çok geliyrdu amcası da kucukken çok geliyrms kaynanam dyrdu artık bilmiyorum genetik mi ama benim kışın gelmiyr hiç yazin çok sıcak olsa kanıyor 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benim ygeneimde de burnunda kemikten kaynaklı kanıyordu buz uygulayın diyorlardı bı sorun olmadi
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Kanı fazla geliyo olabilir mi ben küçükken ufak tefek bilseydim annemde pekmez içirdi benimde öyle burnum kanardi hep kanım fazla geliyomus doktor yasaklamıştı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 185 göst.
0 oy
39 cevap 1,870 göst.
16 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 862 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde suheylay (18 puan) tarafından soruldu