0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Bebeğim biberona alıştı memeyi reddediyor biberon yerine kaşık vermeyi deniyorum ağlıyor yemiyor napacam memeyi almıyor. Kaşıkla da yemiyor doymuyor kötü bişey mi yapıyorum aç kaliyor

5 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
Ayakta emzirmeyi dene hoplaya zıplaya
(506 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmiyor ağlıyor
(849 puan) tarafından
Uykusunda da mi emmiyor
(506 puan) tarafından
Emmiyor canım
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğin canım? 
(506 puan) tarafından
Var ama sağolsun öyle bı kocam var ki lohusaligim burnumdan geliyor. Evime gitmek istiyorum bana sen s.ktir git ananın evine diyor bosanmakla bile tehdit ediyor
(2,593 puan) tarafından
şu dönem en zor dönemlerden sen iyi mutlu olacaksın ki bebeğinle ilgilenebilesin öncelik bebek ve sen olmalı
(506 puan) tarafından
Nerdeee o günler eşime diyorum bana iyi davran güzel davran sütüm kesilir diyorum bana diyor ki sen kimsin ki diyor önceden böyle değildi ya
(2,593 puan) tarafından
Ben senin karın ve evladının annesiyim ve bunlardan önce bir insanım deseydin sende niye böyle bir değişim oldu ki
(506 puan) tarafından
Hiç hiç umrumda değilim saygısı kalmadı....
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sağ ver canım ben 4ay sagdim biberon ile verdim 4aydan sonra yattığı yerden emziriyim dedm o günden 1 yaşına kadar emmek hobisi oldu
(4,961 puan) tarafından
Her bebek farklı canım işte ben doysun da kafasindydm annem zorladı çok emsin diye ama travma geçirdim pskolojim bozuldu emmedi hiç emmeyince emmiyo sonrada meme düşkünü oldu
(506 puan) tarafından
Benimde psikolojim çok bozuldu anlatamam hiç iyi değilim destekcim de yok. Eşim evden kovdu beni biberonla vermek istemiyorum diye
(4,961 puan) tarafından
Oha yani neyin kafası bu lohusa kadının yaptığına dediğine bakılır mi ya utanmazlar. Ama sen ck takmissin kafana canım biberon da zehir değil ya
(506 puan) tarafından
Kendimi eksik hissediyorum sanırım ondan görümcem bebeğimi emzirdi eşimin isteği üzerine görümcem de şakayla karışık sen üvey annesin senin sütünü beğenmiyor diye güldü bana bende kafama taktım baya bilmiyorum şimdi dedi ver emzirim sende yat diyor bende yok dedim
(4,961 puan) tarafından
Asla izin vrme asla çok ayıp. Sen lohusasin bu kadar yapmalari onların ayıbı. Ck emzirme meraklısı ise kendi doğurduğunu emzirsin ya. Ağzına geleni sakınma
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım daha çok küçük biberonu unutturabilirsin ondan süt hızlı gittiği için kolay olanı seçiyor kararlı ol verme biberonu  en son mecbur memeyi alacak inan biberonla çocuk büyütmek çok zor hele mamalar ateş pahası hem anne sütünün yerini hiç bişey tutmuyor 
(506 puan) tarafından
Bende neler yaşıyorum anlatamam burda eşime diyorum evimize gidelim bana diyor ki sen s.tir git diyor bebek ağlıyor memeyi istemiyor ben biraz zorluyorum ağlıyor diye elimden alıp zorla biberon veriyorlar
(407 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah yardım etsin canım  evin ayrı mı yoksa birlikte mi oturuyorsun odaya git kapıyı kitle emzir verme ellerine benim çocuğum en doğru kararı ben veririm de
(506 puan) tarafından
Normalde ayrı yaşıyoruz ayrı dediğim yan bina ama eşim izin vermiyor eve çıkmama. 6 gün oldu doğum yapalı burdayız annem gelip bana bakacak eşim ben kimseye guvenmiyorim diyor. Kaynanam gilin evi 1+1 başka oda Yok öyle yapamıyorum mama yapıyorum biberonda verecem diyorum bi biberon çektirip geri memeyi sokuyorum çok az emiyor ama inşallah olur
(407 puan) tarafından
Sen kendini yıpratma yinede canım çok takma kafaya inşallah düzelir herşey
(506 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Siringayla sık ağzına. Benimki biberon yüzünden 4 aylıkken bıraktı geri donduremedim. İns öyle olmaz biberonu verme hic
tarafından
Cnm daha 1 haftalık mis yeni gördüm. Biberon verme hiç memeyi ver tutar o
(506 puan) tarafından
Verdik malesef alıştı. Emzikte emiyor beni emmiyor şimdi biberon yerine kaşıkla verdim ağladı uyudu yemedi çok sonra memeyi verdim 2-3 çekti ağladı uyudu doydu mu acaba çok yemedi şimdi emziği cekiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sabiha arslan (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

379,996 soru

11,374,856 cevap

34,858 kullanıcı

...